Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK" LA TENE BRÄND
-20 %
La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
7.04€
8.80€
Maksudeta: 5.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKLEEK" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on imekaunid Kullisilm ja Kuukivi.

Kullisilm ja Kuukivi on imeilusa energiaga kristallid, mis aktiveerivad üheskoos sinu kõrgema Südametšakra, milleks on Tüümusetšakra. Nende kristallide vägi aitab sul jõuda tingimusteta armastuseni ja kõige kõrgema astme armastuseni, milleks on hingesugulaste üks liikidest - KAKSIKLEEK!

Hoia neid väekristalle endaga kaasas, kanna neid. Aseta kristallikoti sisse, milles on kristallid, ka enda foto. Kandes kristalle endaga kaasas või asetades need enda kodus armastusealtarile või Feng Shui järgi Lääne-ilmakaarde, keskendu sellele, mida need kristallid sinu ellu võiksid tuua. Olen need juba seadistanud nii, et need energeetiliselt toimiksid. Nüüd jääb lisada veel sinu energia sinna sisse.

Enne kui sa kristallide sisse enda armastusesoovi kodeerid ja kanaldad, siis põleta kristallide juures kindlasti Kaneeli ja Palo santo viirukit. Justnimelt kaneel aitab nende kristallide armastuseenergiat aktiveerida.

Kullisilm aitab sul kaksikleegi ära tunda ja Kuukivi koos Kullisilma energiaga loovad kontakti Sinu ja Tema vahel!

Neid kristalle kanna nii, et teised neid ei näeks, kuna tegemist on võimsa kristalliseadistamisega ja spirituaalse protsessiga, siis need peavad olema "suletud uste taga" kuniks Kaksikleek on Sinu ellu saabunud.

Soovitan kindlasti kanda ka Larimari, Kivistunud Puitu, Roosat Kvartsi, Rodokrosiiti, Petaliiti, Tšaroiiti kui soovid Kaksikleegini jõuda!

Kui Sa neid kristalle kandma hakkad, siis hoia neid korra enda käes, sule silmad ning keskendu sellele, mida soovid nendelt kristallide kaudu endas muuta, enda ellu tuua ja kogeda.

Armastusega!

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSE KÜLGETÕMBE LOOMINE" on loodud selleks, et läbi kristallide enda ellu armastuse jaoks ruumi teh..
20.40€ 25.50€
Maksudeta:16.72€
La Tene kristallikomplekt "ARMASTUSEÕNN" koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles kristallikomplektis on ime..
3.92€ 4.90€
Maksudeta:3.21€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "KAKSIKLEEKIDE ÜLIM ARMASTUS" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat armastuseenerg..
55.50€
Maksudeta:45.49€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEK" on väeehe, mis avab sinu Südametšak..
46.60€
Maksudeta:38.19€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks v..
232.50€
Maksudeta:190.57€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud -20 %
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
2.64€ 3.30€
Maksudeta:2.16€
ARMASTUSESOOVIDE küünal aitab sinu ellu kutsuda armastust, manifesteerida armastusesoove ja neid teele saata. See küünal loob sinu ümber ja ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
La Tene kristallikomplekt „HINGESUGULASE või KAKSIKLEEGINI JÕUDMINE“ koosneb kolmest kristallist, mis toovad Sinu ellu tingimusteta armastust ja loova..
3.04€ 3.80€
Maksudeta:2.49€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.70€
Maksudeta:1.39€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
1.80€
Maksudeta:1.48€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.