Menüü
Ostukorv

SOKID „Ying Yang”

SOKID „Ying Yang” MUUD KAUBAD
SOKID „Ying Yang”
16.90€
Maksudeta: 14.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SOKID „Ying Yang”

Võimalikud valikud

"Soovin, et need sokid muudaksid Sind rõõmsaks, õnnelikuks ja positiivseks. Tantsi nendes sokkides, kasuta neid mediteerimise ajal ja lase loomingulisel spiritualismil enda energeetikasse jõuda! Tunneta enda Tšakrasüsteemi aktiveerumist läbi erinevate sümbolite! Naudi sokkide pehmust ning värvide tervendavat ja energeetilist väge!"

KASS sümboliseerib iseseisvust, müstikat, intuitsiooni ja oskust näha nähtamatut. Kass kannab endaga kaasas tarkust, oskust tulla välja keerulistest olukordadest ja lahendada probleeme ilma suuremate raskusteta. Kassid on olnud aukohal juba Vana-Egiptuse ajast.

YIN-YANG on Vana-Hiina filosoofia, mida sümboliseerib vastandlikud poolused yin – must, naiselikkus, passiivsus ja yang – valge, mehelikkus, aktiivsus. Need vastandlikud pooled tekitavad ühtse energia, mis paneb Maa liikuma ja sinna muudatusi looma.

VALGE värv sümboliseerib tasakaalu, rahu, puhtust, taastumist, negatiivse energia positiivseks muundamist ja energiate filtreerimist.

MUST sümboliseerib kaitset, ebaõnne eest hoidumist, tervenemist, halvast energiast vabanemist, tugevust, jõudu.


Lisainfo
Lisainfo 70% bambus. Valmistatud Türgis.
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Ahhaat geoodid ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõel..
31.30€
Maksudeta:26.08€
Pilt on illustratiivne. Roosa Geranium ja Viirukipuu eeterlik õli ning poleeritud Roosa Maagia Kvarts kristallid ei kuul..
6.10€
Maksudeta:5.08€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes!LA TENE erikollektsiooni kaelaehe meestele "5D-ENERGIAD" on väeehe, mis suurendab..
44.40€
Maksudeta:37.00€
"Soovin, et need sokid muudaksid Sind rõõmsaks, õnnelikuks ja positiivseks. Tantsi nendes sokkides, kasuta neid mediteerimise ajal ja lase looming..
16.90€
Maksudeta:14.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.