Menüü
Ostukorv

ÕLILAMP süda valge

ÕLILAMP süda valge ÕLILAMBID
ÕLILAMP süda valge ÕLILAMBID
ÕLILAMP süda valge ÕLILAMBID
ÕLILAMP süda valge ÕLILAMBID
ÕLILAMP süda valge
24.80€
Maksudeta: 20.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÕLILAMP süda valge

Pilt on illustreeriv. Piibeleht rituaali-aroomiõliMänd eeterlik õli ning Akvamariin ja Muskoviit geood ei kuulu õlilambi juurde.

ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 

SÜDAME kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

Tehniline
Mõõdud Keraamilise õlilambi kõrgus on ca 13,5 cm, laius 15 cm. Toode ei sisalda õli.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.