Menüü
Ostukorv

TULIAHHAAT auguga

TULIAHHAAT auguga EHTED
TULIAHHAAT auguga EHTED
TULIAHHAAT auguga EHTED
TULIAHHAAT auguga EHTED
TULIAHHAAT auguga
8.80€
Maksudeta: 7.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TULIAHHAAT auguga


TULIAHHAAT on väga kiiretoimeline kristall, mis muudab energiaid enda lähedal silmapilkselt. Kui sul tekib Tuliahhaadiga side, siis on see märk sellest, et see soovib sinu energiaid muuta. Tuliahhaat töötab vaid nendega, kes tunnevad selle kristalliga visuaalset sidet või käes hoidmise ajal tunnevad põletustunnet. Tuliahhaat on kristall, mis soovib kiirelt tegutsema hakata ja sind tegutsema suunata just selles suunas, kus sul vaja lisaenergiat antud eluperioodil suunata. Tuliahhaat pärineb Tšehhist, Marokost, seda leidub ka Indias ja Brasiilias

TULIAHHAADI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Tuliahhaat tugevdab reageerimist, "õige hetke" ära tabamist, toob laiskusest välja või annab veelgi rohkem jõudu juurde tegutsemiseks. See on tegude kristall - füüsiliste tegude ja loomise kristall. Kui sind on see viimasel ajal lummanud, siis on see märk sellest, et midagi tuleb töösse lükata!

- Kui sa tunned, et "keegi" kiusab sind kas füüsiliselt või vaimselt, siis Tuliahhaat on üks nendest kristallidest, mis aitab sul sellest inimesest nii-öelda lahti saada. Tuliahhaat suunab kiusamise tagasi sellele, kes kiusab sind ja aitab samal ajal vabastada sind selle inimese meeltest.

- Tuliahhaat annab edasi tunde, et sa oled hoitud, kaitstud ja julgustab elama nii, et sa ei kardaks seda teha. Tuliahhaat toob tervislikke ja edukaid ambitsioone, visioone ning motiveerib nende poole püüdlema. Tuliahhaat aitab ära tunnetada, millised "ahvatlused" on vilja kandvad, millised ahvatlused on aga saatanale sõrme andmised.

- Sobib kandmiseks nii meestele kui ka naistele, kui soovitakse isiklikku ettevõtmisesse ja ärisse tuua uut suunda, uusi loomingulisi väljundeid ning viljakandvaid ideid. 

- Eriti kasulik on neile meestele, kes tunnevad, et nad on elujõu ära kaodanud või soovivad taastada enda tavapärast elurütmi. Tuliahhaat on kõigile neile kasulik, kes on pikalt kodus istunud või töötud olnud. Tuliahhaat toob töörütmi kiirelt tagasi ja aitab töösse edu tuua.

- Tuliahhaadil on rahustav energia, mis suudab sinu sees oleva segadustunde eemaldada ning anda sulle vastuseid, mis aitavad sul endas rahu leida. Kui sa hoiad Tuliahhaadiga sidet, kannad seda endaga kaasas ja lased sellel endaga tervendustööd teha, siis see juhatab vastused sinuni. Sa kas jõuad ise nendeni, keegi toob sulle teadmisi mida sa vajad või see näitab teed läbi märkide. Igatahes on see väga heaks isiklikuks teenäitajaks sulle, kui sa annad sellele kristallile võimaluse enda elus eksisteerida. 

- See kristall suurendab sinu isiklikku turvatunnet, aidates sul tunda end julgena ja võimekana. Tuliahhaat on tugevatoimeline kaitsekristall, mis aktiveerib sinu Auraväljas enesekaitsemehhanismi. Hoia Tuliahhaati enda lähedal, et see aitaks sind eemale hoida olukordadest, mis võivad kahjuks õnnetult lõppeda. 

- Soovitan Tuliahhaati neile, kes tunnevad end üksikuna või kes elavad üksinda. Tuliahhaat toetab vaimselt ja loob tugeva emotsionaalse pinna sinu sisse. See aitab üle olla hirmust ning ebakindlusest, mis võib tekkida üksinda olemisest. 

Tuliahhaat on nende kristall, kes töötavad koos väga suure grupi inimestega või kelle töökohalt käib läbi päeva jooksul väga palju erinevaid ja vööraid inimesi. Tuliahhaat kaitseb vööraste inimeste poolt tekitava energia varastamise ja sõnumise eest. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Närvilisus, asjade välja mõtlemine ja halbade asjade endale sisestamine, negatiivsuse sisendamine,

- Surmahirm, hirm selle ees, et keegi jääb haigeks.

- Tuliahhaat kaitseb ka selle eest, et keegi teine ei saaks saata needuslikku haigust, ja kui seda on tehtud, siis see aitab sellest vabastada. Tuliahhaat ergutab aju töösse ja aitab südamel erinevatest terviseprobleemidest taastuda. 

TŠAKRATE TASAKAALUSTAJA

Tuliahhaat on selline kristall, mis aitab tasakaalustada liialt aktiivseid Tšakraid, aidates neil maandada ebavajalikku energiat ja tasakaalu saavutada.

PÄIKESEPÕIMIK


Tuliahhaat on selline kristall, mis suunab Päikesepõimikusse vajalikku lisaenergiat siis, kui sa oled emotsionaalselt väga kurnatud. See on suhkrusõltlaste kristall, kanna seda eriti sellistel hetkedel, kui sul on kõige suurem probleem suhkrutarbimisega. 

  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Tuliahhaat JÄÄRALE kõige enam jõudu, eriti siis, kui Jäär on haigestunud. Jäärad on sellised, kes ei salli "seisakuid" ja soovivad isegi haigestumise ajal tööd teha. Seega ei luba Tuliahhaat haigeks jääda, ja kui jäädaksegi, siis aitab kiirelt taastuda.

Tuliahhaati oleks alati hea puhastada Kopaaliviiruki suitsuga ja laadida Tsitriini geoodi peal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1. Kristallis oleva augu läbimõõt on ca 2-3 mm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
19.20€
Maksudeta:15.74€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
46.60€
Maksudeta:38.19€
KAELAVÕRU on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
12.00€
Maksudeta:9.84€
SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane kuni tuhmko..
19.90€
Maksudeta:16.31€
TULIAHHAAT on väga kiiretoimeline kristall, mis muudab energiaid enda lähedal silmapilkselt. Kui sul tekib Tuliahhaadiga side, siis on see märk s..
43.40€
Maksudeta:35.57€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.00€
Maksudeta:6.56€
La Tene kristallikomplekt "AUTOKAITSE" on mõeldud sinu auto kaitsemiseks erinevate õnnetuste eest, nagu näiteks plekimõlkimised..
26.60€
Maksudeta:21.80€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
18.50€
Maksudeta:15.16€
RODOKROSIIT poleeritud
Enim müüdud
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
4.40€
Maksudeta:3.61€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine ja hea..
12.30€
Maksudeta:10.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.