Menüü
Ostukorv

PÄIKESERATTAHOIDJA Kroontšakra

PÄIKESERATTAHOIDJA Kroontšakra MUUD KAUBAD
-10 %
PÄIKESERATTAHOIDJA Kroontšakra
25.38€
28.20€
Maksudeta: 21.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÄIKESERATTA HOIDJA kroontšakra (hõbe 925)
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

KROONTŠAKRA sümboliga Päikeserattahoidja aitab Päikeserattal tervendada konkreetselt Kroontšakrat. Kui kanname ehteid kaelas, siis need mõjuvad üldiselt Südame - ja Kurgutšakrale, aga kui kanname konkreetse Tšakra sümbolit koos kristalliga, siis saame selle mõju suunata ka teistesse Tšakratesse.

Kroontšakra päikeserattahoidja küljes võid kanda erinevaid kristalle, mis on mõeldud Kroontšakra tervendamiseks. Iga päikeseratta juurde olen lisanud Tšakra, mille jaoks see kristall on kõige kasulikum.

Pildi peal on Opaliidi päikeseratas, mis on mõeldud Kroontšakra tervendamiseks.

KROONTŠAKRA TERVENDAMINE:

- Kroontšakra on kõige viimane ehk seitsmes Tšakra, mis asub otse pea kohal. Kroontšakra on seotud astraaliga, eelmiste eludega, intuitsiooniga, selgeltnägemisega, inglitega kontakteerumisega, eluülesande täitmisega ja tulevikuga.

- Kui Kroontšakra on tasakaalust väljas, siis ei ole selle inimese elus oskust enda tuleviku näha, ei ole oskust tuleviku suhtes otsuseid vastu võtta, see inimene on küüniline ja tal ei ole oskust reaalsusel ning ebareaalsusel vahet teha.

- Terve Kroontšakraga inimene on äärmiselt intuitiivne, tasakaalukas ja sellel inimesel on oskus enda elu elada tervislikult ning kõik, mis tema elus juhtub, on kontrolli all. Väga tugev Kroontšakra aitab avada visioone, mida on võimalik unes näha.

- Kahjustunud Kroontšakra võib esile tuua tugevaid peavalusid, uimasust, närvilisust, ajuga seotud haigusi ja depressiooni.

- Kui tervendad Kroontšakrat, siis tekib tunne, et sa oled siia ilma saadetud põhjusega ja sa hakkad palju rohkem teisi inimesi ning kõike, mis sind ümbritseb, mõistma.

- Kõik kristallid, mille juurde olen märkinud Kroontšakra tervendus, aitavad seda energiakanalit tasakaalustada.
Tehniline
Mõõdud Hoidja sobib 30-40 mm päikeseratastele. Toode ei sisalda paela, ketti ega ka kristallehet.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.