Menüü
Ostukorv

MÄEKRISTALL geood viirukihoidja

MÄEKRISTALL geood viirukihoidja VIIRUKIHOIDJAD
MÄEKRISTALL geood viirukihoidja
24.90€
Maksudeta: 20.41€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÄEKRISTALL geood viirukihoidja

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.    

MÄEKRISTALL on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristall on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Mäekristall aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Mäekristalli kõrvale kasulik kasutusse võtta Hüpersteen ja Girasol, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

Mäekristall suurendab sinu vaimseid ja mentaalseid oskuseid, suurendades sinu võimekust ja muutes sind osavaks. Tegemist on kristalliga, mis annab sinu elukvaliteedile palju juurde, muutes sind aktiivsemaks ja mitte ainult füüsiliselt, vaid ka vaimselt ning mentaalselt. Tegemist on mälu parandava ja keskendumist soodustava kristalliga. Kanna seda endaga kaasas või hoia seda enda lähedal, et see muudaks sinu mälu ja tähelepanu ülimalt teravaks. 

MÄEKRISTALL GEOOD on üks enim vajaminevaid kristalle, kui tegeletakse kristallidega ja nendest valmistatud ehete kandmisega. Mäekristall geood võiks olla igas majapidamises ja mida rohkem neid on, seda parem on. Mäekristall on maailmas üks enimlevinud ja populaarsemaid kristalle. Mäekristall on üks vajalikumaid Feng Shui elemente ning energiate tervendaja.

Mäekristall geood on Mäekristalli koobas, mille sees on väikesed ja kohati imetillukesed kristalli tipud. Mäekristalli väikesed tipud on need, mis teevad geoodi eriliseks. See on kristallkoobas, mida kasutatakse kristallehete laadimiseks, kodu energia puhastamiseks ja võimendamiseks.

Mäekristall on energiate filtreerija, sellel kristallil on oskus ära puhastada enda ümber olevaid energiaid ja neid õiges suunas liikuma viia.

Mäekristall on Maa peal laialt levinud kristall ja seda on võimalik väga paljudest erinevatest kohtadest kaevandada. Peamisteks leiupaikadeks ja kaevandusaladeks on Brasiilia, Himaalaja mäestikMadagaskar või näiteks Pakistan.

Mäekristall suudab enda ligi kutsuda kõike head, mis lähedal eksisteerib. See tähendab seda, et sellel kristallil on oskus teisi häid energiaid enda lähedale kutsuda. Selle omaduse tõttu kasutatakse seda geoodi kõikide erinevate kristalli-komplektide täiendamiseks.

"Teiste kristallide võimendamine" - Mäekristall geood aitab näiteks armastusekristallide keskel olles armastuseenergiat sinna komplekti tõmmata. Seda selleks, et kiirendada teiste kristallide tööd. Mäekristall geood suudab teiste kristallide energiat õigetesse kohtadesse kohale saata. Näiteks, kui Mäekristall on koos Larimariga, siis aitab see Larimari hingesugulase-energiat võimendada ja kiirendada seda protsessi, et hingesugulane sinu ellu saaks saabuda.

"Kodus on hea olla" - kui Mäekristall geood või geoodid on sinu kodus, siis on sul enda kodus parem olla. Sa tunned end paremini, sul ei ole stressi, sa suudad rohkem analüüsida, sul on parem enesetunne ja sinu negatiivsed emotsioonid kaovad kiiremini ära. Mäekristall on igaühele kasulik, kes soovib end tervendada ja enda stressi taset alandada. Väga kasulik on Mäekristall geoode hoida lastetoas, et lapsed oleksid rahulikumad ja et nende stressitase oleks madal.

"Kodu välisuks" - hoia Mäekristall geoodi enda kodu välisukse lähedal, seda selleks, et koju ei siseneks sinuga, mõne pereliikmega või tuttavaga halb energia. Mäekristall geood on koduenergia filter, kui halb energia, tüli, ebaõnn või haigus soovib koju siseneda, siis Mäekristall saadab selle majapidamisest välja.

"Ebaõnn saadetakse ära ja õnn kutsutakse tuppa" - Mäekristall geoodid asetatakse otse välisukse vastasseina koos valge või valgete elevantidega. Mäekristall geood ja valge elevant takistab ebaõnne koju tulekut. Teine asi on see, et need kaks elementi kutsuvad koju head õnne. Seega ebaõnne saadavad ära ja õnne kutsuvad tuppa.

Mäekristallil on üks väga hea omadus olemas ja see annab väga suure põhjuse selle kandmiseks ning kodus hoidmiseks. Mäekristall avab inimese hinge ja meeled erinevatele energiatele, aidates kuulda seda, mida erinevatel hingedel, Inglite, teejuhil, kaitseinglil või paljudel teistel talle öelda on. Mäekristall õpetab seda, kuidas kuulata neid, kes on inimese jaoks nähtamatud, avades sellise oskuse inimese hinge sees.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

VIIRUKIHOIDJA JA MÄEKRISTALL GEOOD

Mäekristallist viirukihoidja on kõige universaalsem kodu Aurapuhastuskristall, millel on oskus kodust eemaldada negatiivset energiat. Mäekristallist viirukhoidja võiks olla üleüldse esimene viirukihoidja kodus, mis on valmistatud kristallist. Sellel on ka oma põhjus. Nimelt Mäekristall oskab kodu Aura avada tervendusele ehk sellel on oskus luua soodne energia pinnas teistele kristallidele. Kui kodus on Mäekristalli, siis teised kristallid hakkavad kiiremini tööle. Ükskõik milline positiivne energia hakkab kodus kiiremini liikuma, kristallehted säilitavad endas jõudu, kristallikomplektid töötavad võimsamalt ja igakuised kodupuhastusrituaalid töötavad paremini.

- Aseta Mäekristalli viirukihoidja võimalikult lähedale enda kodu keskpaigale selleks, et see koju tervendavat energiat annaks ja aitaks tervel Feng Shui energial kiiremini liikuda. 

- Hoia Mäekristalli viirukihoidja magamistoas vaid siis, kui pereliige või ise oled haige. Kui oled terve, siis ära tee seda, kuna Mäekristall võib liialt palju energiat sulle anda ja võivad tekkida uneprobleemid. Aga kui oled haige, siis on kasulik seda magamistoas hoida ja selle sees viirukeid põletada. Mäekristallil on oskus terviseprobleemidele tervendavat jõudu anda. Mäekristall on universaalne tervendaja.

- Eelpool nimetatud nelja erineva Kuu faasi ajal võid enda ehteid hoida Mäekristall viirukihoidja ümber, et neid energeetiliselt puhastada. Sama võid teha erinevate kristallikomplektidega. 

- Mäekristalli viirukihoidja kasutamine kodus aitab vabastada kodu Aurasse kinni jäänud negatiivsest energiast, aidates ka kõige rohkem kinni jäänud energial uuesti liikuma hakata.

- Mäekristallist viirukihoidja sees viirukite põletamine aktiveerib Mäekristalli teda ümbritsevat keskkonda tervendama ja energiaid puhastama. Mäekristall on kristall, mis saadab puhast energiavibratsiooni enda seest välja, aidates ebakõladel tervenda. Mäekristallist viirukihoidja on väga hea teraapiaelement, mida saad enda kodu energia tervendamiseks kasutada. 

Mäekristall loob ühenduse spirituaalse ja füüsilise maailmaga

Mäekristallil on olemas jõud, mis aitab inimesel ühendust saada spirituaalse ja füüsilise maailmaga. Mäekristall muudab hinge energiatele tundlikumaks, aidates tunnetada paremini näiteks kristallide, taimede, maa, Kuu, inimeste või muude objektide ja elusolendite energiaid. Mäekristall aitab ühendust saada energiatega, olgu need energiad siis nähtamatul tasandil või millel on olemas oma füüsiline keha. See on kristall, mis aitab kontakti saavutada hingedemaailmaga, aidates erinevat sorti hingedega ühendust leida, nagu näiteks inimese enda kaitseingliga, surnud lähedasega, teejuhiga, Maajumalatega või hoopis peainglitega. Sellesama energiaomaduse tõttu on Mäekristall üks parimaid kristalle, millest erinevaid väeesemeid teha, nagu näiteks kristallsauasid, kuule, pealuusid jne.

Sinu isiklik spirituaalne teejuht

Mäekristallis peitub vägi, mis suudab iga inimese õiges suunas mõtlema seada. Kõik inimesed on väga erinevate taustadega selles elus, eelmistes eludes, inimestel on kõigil erinevad oskused, teadmised, õppetunnid, mis on õpitud ja mis on veel õppimata. Kuid Mäekristall sobib kõikidele inimestele. Mäekristall kohaneb selle inimese energiaväljaga, kellega ta peab töötama hakkama, ammutades inimese energia endasse ning seejärel automaatselt saates sellele inimesele seda energiat, juhtnööre ning valgustust, mida ta just saama või teadma peaks. Mäekristall edendab spirituaalset kasvu, see on nagu teejuht, mis juhatab inimese õigele teele. Õigele teele suunates toob see õppetunde, millest õppida ja millest on kasu, tuues sellel teel teadmisi, mida on vaja, ja muutusi, mis on olulised edaspidiseks eluks. Mäekristall ei loo juhuseid, see loob kõike seda, mida kogema peab. Väga kasulik on tuua Mäekristalli enda ellu enda spirituaalseks arenguks ja lasta sellel salaja sinu sees korrektuure teha.

Mäekristall suurendab tolerantsust ja aitab sul paremini teisi inimesi mõista, aidates sul aru saada, miks üks või teine inimene just selline on. Mäekristall õpetab inimest spirituaalsemalt mõtlema, aidates sellega suurendada mõistmist, et kõik inimesed on täna erineval rajal erinevate taustade ning õpitud õppetundidega. Kõik me oleme erinevad ja sellepärast on üks või teine inimene meist arengult maas või ees.

Mäekristalli kanna endaga ühel või teisel kujul alati kaasas, kui sa külastad erinevaid spirituaalseid paikasid. Mäekristall aitab sul omastada kõike seda, mida sa sinna otsima läksid, olgu siis selleks rahu, tasakaal, enda võimekuse tõstmine, armastuseenergiate suurendamine või kaitse tugevamaks muutmine. Spirituaalsed paigad on näiteks erinevad templid, rituaalipaigad, nagu näiteks StonehengeHrubà Skàla või muud pühad paigad looduses.

Meeleolu parandaja

Mäekristall vabastab iga inimese sees negatiivseid energiaid, mis tähendab seda, et see teeb suurt tööd selle nimel, et stressienergia saaks ära kaduda. Mäekristall on meeleolu ja tuju parandaja. Kristall, mis suudab ebavajaliku stressi, mõtted ja tunded vabaks lasta. Mäekristall aitab alles jätta vaid selle, mis on reaalne, millest on kasu ja mis on ehe. Mäekristall on valeinformatsiooni vabastaja ja see on just see, mis enamuse ajast võib meeleolu väga negatiivseks muuta. Mäekristall ei lase asjata midagi karta, paanikat tunda ja palju teisi negatiivseid emotsioone ebavajalikul hetkel esil hoida. Hoia igapäevaselt Mäekristalli enda lähedal, kui sa tunned, et sa soovid midagi, mis aitaks sul end lihtsalt hästi tunda.

Mäekristall vähendab energiakulu

Mäekristalli on kasulik hoida erinevate elektrooniliste seadmete küljes või juures ja lisaks nendele ka autos. Mäekristall aitab teadaolevalt vähendada energiakulu nendel masinatel, mille küljes see on või mille läheduses see eksisteerib. Soovitan autosse viia Mäekristalli, et vähendada auto kütusekulu. Võid autosse viia näiteks väikese geoodi või püramiidi, need aitavad lisaks kütusekulule parandada auto energiat, aidates autolt maha võtta ebaõnne energiat, mis soodustab probleemide, rikete ja õnnetuste teket.

Elektromagnetkiirgus ja negatiivne energia

Mäekristallil on olemas oskus elektromagnetkiirgust eemale tõrjuda ehk selle eest kaitsta. Mida rohkem on sinu lähedal või sinu koduses keskkonnas Mäekristalli, seda vähem elektroonikakiirgus sind mõjutab. Elektromagnetkiirgus on tänapäeva nähtamatu haigusetekitaja, mis tekitab närviprobleeme, vaimseid haigusi, väsimust, stressi ja negatiivseid mõtteid ning meeleolu. Mäekristalli on kasulik kanda ja enda kodus või lausa töökeskkonnas hoida, kus on palju elektroonikat.

Energiate puhastaja ja filtreerija

Mäekristall on üks parimaid kristalle, mida energeetiliseks puhastamiseks ja energiate filtreerimiseks kasutada. Mäekristallil on olemas oskus vabastada kõik negatiivne energia, ükskõik kus see eksisteerib. See, kuhu sa Mäekristalli asetad, selles kohas see energiaid ka puhastab. Kui tood Mäekristalli enda koju, siis see puhastab sinu kodu, aitab negatiivsetel energiatel liikuma saada, ja kui Mäekristall on kodus, siis on ülioluline see, et sa enda kodus aeg-ajalt erinevaid viirukeid ja küünlaid põletaksid. Seda kõike sellepärast, et Mäekristalli poolt vabastatud negatiivne energia saaks täielikult kodust väljuda. Viirukid ja küünlad aitavad sellele protsessile kaasa ning lõpetavad selle protsessi korralikult ära.

Mäekristalli jaoks ei ole olemas kodukeskkonnas valet kohta. Ükskõik kuhu sa Mäekristalli asetad, on see sinu heaolu jaoks hea. Kuid on kohad, kus võiksid kindlasti Mäekristallid olla. Ma soovitan Mäekristalli ühel või teisel kujul hoida kodu välisukse juures, et see saaks sissetulevat energiat filtreerida. See toimib nagu filter, mis ei lase halval energial koju pääseda. Väga kasulik on Mäekristalli hoida igas erinevas toas, et kõikide tubade ja ilmakaartes olevad energiakanalite energiad saaksid korrapäraselt toimida. Lisaks sellele on väga kasulik Mäekristalli hoida kodus kõige enimläbikäidavas toas, kuhu tavaliselt koguneb väga palju stressienergiat. Mäekristalli seal hoides annad sa enda kodule võimaluse olla stressivaba. Täpselt vastupidi on hea Mäekristalli hoida kodus sellises toas, mida eriti keegi ei kasuta ja kuhu energiad jäävad väga kiirelt seisma. Mäekristalli seal hoides aitad sa sellel toal ja selles toas oleval ilmakaare energiakanalil aktiivselt liikuda. Igatahes on väga kasulik Mäekristalli omada ja mida rohkem seda on, seda tervem sinu kodu on.

Erineva kujuga Mäekristallid töötavad veidi erinevalt, seega on kasulik omada väga palju erinevaid Mäekristalle. Ühed saadavad enda seest tervendust välja, teised blokeerivad energiate kinni jäämist, kuju on väga oluline. Püramiididel, obeliskidel, kuulidel ja kõikidel teistel kujudel ning sümbolitel on oma vägi. Loe kindlasti nende kohta, et mõista, mis mida teeb, olen need kõik sinu jaoks kirja pannud.

Mäekristall tasakaalustab kõike või kõiki, mis on tasakaalust väljas. Mäekristall on üks parimaid tasakaalustajaid!

Lisa erinevate kristallidega kokku

Mäekristall sobib kokku kõikide teiste kristallidega, see ei muuda teise kristalli energiat ja see ei too selles teatud omadusi välja. Kui kristalle omavahel kombineerida, siis nendes avanevad teatud energiad, mis neil mõlemal on ühised. Mäekristall on universaalse toimega, kui see viia kokku mõne teise kristalliga. Mäekristall muudab teise kristalli võimsamaks, aitab sellel kiiremini ja edukamalt tööd teha, sellepärast on väga kasulik Mäekristalli hoida näiteks erinevates kristallikomplektides, ükskõik millisel kristallialtaril jne.

Mäekristalli on väga lihtne programmeerida

Mäekristall neelab energiad endasse, mis tähendab seda, et see kristall suudab väga kergelt programmeerimisele alluda. Programmeerimine tähendab seda, et antakse kristallile teatud eesmärk eksisteerimiseks ja see hakkab vaid ühel konkreetsel eesmärgil tööd tegema. Mäekristalli käes hoides ja soovides selle sisse soov, hakkab see koheselt seda soovi täitma. Mäekristalli on kasulik kasutada soovide täitumise kristallina.

Üks parimaid FENG SHUI kristalle

Mäekristall on üks enimvajaminevaid kristalle sinu kodus, mis on Feng Shui energiate tasakaalus hoidmise jaoks lausa hädavajalik.

Mäekristalli kodus hoidmine toob sinu kodule vaid kasu. Mida rohkem on sinu kodus Mäekristalle, seda tervem on sinu kodu energiaväli. Mäekristalli olemasolu aitab kõikidel teistel positiivsetel energiatel toimida ja sinu loodud tervendustel, kristallialtaritel ning rituaalidel toimida.

Kuu esimese veerandi ja Täiskuu vahelisel ajal ehk Kasvava Kuu faasis on Mäekristalli vägi eriliselt võimas

Mäekristalli vägi on eriliselt võimas siis, kui on Kasvava Kuu faas. Sellel ajal aktiveerib eriliselt jõuliselt Mäekristalli sees olev energia. Seda teades on sul alati kasulik enda Mäekristallehteid või Mäekristallist väeesemeid just sellel ajal kasutada. Näiteks on kasulik Kasvava Kuu faasis Mäekristallist ruunidega ennustada, pendli käest nõu küsida või Mäekristalli emma soovikive meditatsiooni ajal kasutada. Mäekristalli energiad võimenduvad kahekordselt just sellel ajal.

Kui sul tekib Mäekristalliga side...

Ühel hetkel, kui sa avastad, et sind on hakanud Mäekristall lummama, miski tõmbab sind selle poole ja sa tunned, et sul on vaja Mäekristalli, siis sinu intuitsioon räägib sulle nii mõndagi. Mäekristalliga tekib side ajal, mil sul on vaja elus suuremat sorti suurpuhastust, sul on vaja millestki taastuda ja uuele rajale asuda. Mäekristall on väga võimas puhastaja, laadija ja energiate võimendaja. Mäekristalliga ühendusse jõudmine on märk sellest, et sul on vaja enne uue lehekülje keeramist enda elus korrektuure teha. Kui Mäekristall on sind ära võlunud, siis kindlasti too enda ellu erinevatel kujudel Mäekristalle ja kasuta neid. Kanna ja kasuta Mäekristalli igapäevaselt senikaua, kuni sa tunned, et vajadus Mäekristalli järele on hakanud taanduma. Mäekristallil on sulle midagi väga suurt anda ja sinu elus või hinges midagi suurt muuta, kui sinu intuitsioon juhatab sind selle poole.

Ülitundlikud inimesed

Soovitan Mäekristalli kanda ka ülitundlikel inimestel. See aitab puhastada Auraväljast kõik ebastabiilsed energiad ja kurvaks muutvad mõtted, lisaks loob see tugevama kaitsekilbi valu tunnetamise vastu. Mäekristall on ülitundlikute inimeste jaoks tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab neil iseendaga hakkama saada. See aitab mõista, kust pärinevad emotsioonid, mida nendega teha tuleks ja kuidas edasi liikuda, kui tunned end halvasti. Üliemotsionaalseid inimesi, kes vajavad Mäekristalli abi, on omajagu. 


KODU PUHASTAMINE JA PUHTA ENERGIAGA LAADIMINE

Mäekristall geoodil on oskus taastada energiaid ja taaselustada positiivset väge. Mäekristall geoode kasutatakse kodu energia parandamiseks, tasakaalustamiseks, puhastamiseks ning laadimiseks. Selleks võid sa ükskõik millisesse tuppa ja ükskõik kuhu kohta selle geoodi asetada. See töötab igal pool ideaalselt!

Kui sul ei ole veel Mäekristall geoode kodus või sul on plaanis esimene geood enda koju tuua, siis oleks hea see asetada täpselt kodu keskpaika, et see tervele kodule energiat annaks. Kui sa paned ühte konkreetsesse ruumi selle geoodi, siis see annab just sellele toale energiat ja taastab sealset spirituaalset jõudu.

Aseta Mäekristall geoode enda kodu nurkadesse, et seisev energia saaks kodust välja juhitud. Kodu nurgad hoiavad kinni halba energiat ja blokeerivad igasuguse positiivse energia liikumise. Kui Mäekristall geood on kodus erinevatesse nurkadesse pandud, siis kõikide teiste Feng Shui elementide vägi töötab selles kodus vägagi ideaalselt.

ENERGIATE LIIKUMINE

Mäekristall geoode on sinu koju selleks vaja, et kõikide teiste kristallide energiad liiguksid õiges suunas, õigetesse allikatesse ja et need suudaksid maksimaalselt sind aidata.

Mäekristall geoodid toidavad ka taimi, aidates taimedel olla elujõulised ja nendest kiirgavat energiat sinu Aurasse juhtida.

Mäekristall geoodil on oskus teiste elementide energiaid sinu Aurasse juhtida. Kujuta lihtsalt ette seda, et kui Mäekristall geood on sinu kodus, siis toimub pidev energiate liikumine, vahetamine ning filtreerimine. Mäekristall ei lase seisval energial kodus eksisteerida ja see on kasulik ka selleks, et viirukid ning rituaalitaimed suudaksid oma tööd korralikult teha.

KODUENERGIATE PUHASTAMINE RITUAALITAIMEDEGA

Mäekristall geood aitab viirukitel, rituaalitaimedel ja küünaldel oma tööd teha. Selleks luuakse konkreetne koduenergiate puhastamise alus. Aluse peale pannakse Mäekristall geood, võid sinna lisada ka teisi kristalle, asetatakse sinna sinule sobilik küünal, suitsev Palo Santo või Salvei ja sinu poolt välja valitud viiruk. Mäekristall aitab kõikidel teistel elementidel kodupuhastusrituaali teha.

KODUS OLEVAD PEEGLID

Asetage Mäekristall geood kodus olevate peeglite ette, seda selleks, et Mäekristall blokeeriks portaale, mis avanevad peeglite kaudu.

Peeglid on väravad teispoolsusega ja nendes võivad avaneda positiivsed või negatiivsed portaalid. Kui Mäekristall asetada peegli ette, siis see avab vaid positiivsuse kanaleid Inglite koju pääsemiseks ja blokeerib deemonlikke väravaid, mille kaudu sisenevad sinu koju halvad hinged.

Positiivsuse kanalid avanevad siis, kui asetad peeglite ette õigeid kristalle ja Mäekristall geoodi. Deemonlikud väravad avanevad siis, kui peeglite ees on riieldud, peeglitega toas on olnud haige inimene, depressioon on perekonnast läbi käinud või peeglite ees on vägivaldseid olukordi olnud.

Kui sa kahtlustad, et sinu kodus võib olla deemonliku väravaga peegel, siis sinna ette asetatakse võimalikult suur Mäekristall geood ja kuu aja jooksul paaril korral lastakse Salveil selle peegli ees suitseda. Lisaks sellele soovitan hoida peegli ees aeg-ajalt meresoola, mille paar päeva pärast hoidmist metsa viid. Peale meresoola soovitan sul seal hoida ka GagaatiHüpersteeni ja Girasoli.

EHETE LAADIMINE MÄEKRISTALL GEOODIGA

Mäekristall on universaalne kristallehete laadimise geood, seda võib kasutada ükskõik millise ehte laadimiseks. Kõikidel teistel geoodidel on konkreetsemad väed ja neid kasutatakse siis, kui sa soovid põhjalikumalt kristallidega tegelda. Mäekristall võiks olla alati olemas ja seda võib kombineerida kokku ka teiste geoodidega.

- Selleks, et laadida ehteid tuleb lihtsalt enda kristallehet geoodi peal või kõrval hoida. Hoiad seda selle geoodi peal senikaua, kuni sa järgmisel korral seda kandma hakkad.

- Laadimise jaoks leia enda kodus spetsiaalne aknalaud või aknale lähedal olev kapp/laud, kus sa saad jäädava "laadimise altari" luua.

- Leia koht, mida sa hakkad aja jooksul täiendama, aastatega võimsamaks muutma ja mõtle sellele, et see on sinu spirituaalne altar, kus energiad liiguvad.

- Mäekristall geood aseta endale sobiliku koha peale ja hakka selle peal hoidma enda kristallehteid. Geood suudab energiaga ära toita nii palju ehteid, et see ehetesse ei mattuks. Väikese geoodi peal saab laadida näiteks ühte sõrmust ja võib-olla kahte käeketti korraga. Kui valid suure Mäekristall geoodi, siis seal kõrval ja peal võib laadida lausa kümmet erinevat ehet korraga.

- Ajapikku võid Mäekristall geoode enda koju juurde tuua ja panna need üksteise kõrvale, niiviisi sa saad suurendada sea välja, kus sa ehteid laed. Mina olen loonud sellise altari enda koju, kus on nii väikeseid, kui ka suuri geoode korraga ja ehted on kõik nende geoodide ümber. Ole loominguline enda isikliku altari loomisel.

- Geoode hooldatakse niiviisi, et Täiskuu või mõne teise kuu faasi ajal, mil sa oled otsustanud, et sa hakkad kodu puhastama, siis puhastad ka enda laadimise alatari Salvei või Palo Santoga ära. Võid aeg-ajal laadimise altari kõrval hoida ka suitsevaid viirukeid. Kui kasutad viirukeid, siis kasuta sellist viirukit, mis aitaks sinu ehteid puhastada. Kui laed seal parasjagu külluslikke ehteid, siis kasuta Aaloe viirukit, kui armastuse ehteid, siis Roosi viirukit.

- Soovitan sul enda ehteid hoida laadimise altaril võimalikult kaua ja kui sa kannad ühte konkreetset ehet iga päev, siis pane see ehe ööseks sinna laadima. Seda selleks, et see kristallehe enda väge ära ei kaotaks.

- Kindlasti puhasta enda laadimise altarilt vähemalt korra kuus!

- Mäekristall geood oskab teiste kristallide väge taastada, taastada seda, mida sina oled selle kristalli seest ära võtnud. Kristallid suudavad taastuda, kui kasutada selleks geoodide laadimist ja rituaalitaimede puhastamist.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Mäekristall on universaalne tervendaja ja see sobib kõikide erinevate füüsiliste või vaimsete tervisemurede tervendamiseks. Mäekristall annab inimesele jõudu juurde terviseprobleemist välja tulemiseks, andes kehale taastuvat energiat. Mäekristall on ideaalne ja universaalne tervendaja, mis toetab üleüldise heaolu saavutamist.

- Imeline kristall laste tervendamiseks. Kui lapsel on mõni haigus, isegi peidetud kujul, mille tõelist põhjust üles ei leita, on Mäekristall selle juures ideaalne tervenduskristall. Mäekristall suudab välja juurida ka kõige sügavamale energiatasandile sisenenud haigustekitaja ning seda järk-järgult vabaks päästa. Lastele sobib see sellepärast, kuna lastes olevaid haigusi on väga tihti raske tabada. Kuid loomulikult sobib Mäekristall kõikidele inimestele tervendamise eesmärgil.

- Mäekristall aitab inimese hingel kasvada ja areneda, mis on ülioluline vaimse tervise tugevaks muutmise juures. Vaimne tervis on väga oluline ja Mäekristall aitab hinge tervenemise poole pidevalt suunata. Mäekristall aitab õppetundidest õppida, negatiivset energiat vabaks lasta ja eluga pidevalt edasi liikuda, see kõik aga tagab tugeva vaimse tervise.

- Vabastab negatiivset ja seisma jäänud energiat. Seda kõike tehes suudab Mäekristall nii mõnegi haiguskolde eemaldada juba eos selle tekkimisel. Kandes ja kasutades Mäekristalli enese tervendamise eesmärgil, annad sa tegelikult iseendale võimaluse olla terve nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

- Mäekristall vabastab kehast toksiine ehk mürkaineid, mis tekitavad füüsilisel kujul inimese kehasse haigusi. Toksiine omastab keha läbi õhu, kodukeemia, ravimite, töödeldud ning mürkaineid täis toidu, liha, loomsete piimatoodete ja paljude erinevate kahjulike toitude, millel ei ole eluenergiat sees. Väga suureks haigestumise põhjuseks on needsamad toksiinid, mis kehas eksisteerivad ja mis kehast ise ei suuda väljuda. 

KROONTŠAKRA 

Kroontšakra on üks peamistest Tšakratest ja see on seitsmes ehk kõige kõrgem Tšakra inimese Auraväljas. Mäekristall on väga tugevalt seotud Kroontšakraga ja see kristall suudab seda Tšakrat tervendada, aktiveerida, filtreerida, ergutada ning avada.

Mäekristallil on olemas jõud ja vägi, mis suudab avada inimest unistama, oma unistuste poole liikuma viia ning neid unistusi täita. Kroontšakra on seotud unistuste täitumisega ja kui Mäekristalli Tšakrate tervendamisel kasutada, siis aitab see inimese unistusi täide viia.

Lisaks unistuste täide viimisele on Mäekristall Kroontšakra jaoks väga kasulik ka sellepärast, kuna sellel on oskus vabastada segadusetunnet, mis on Kroontšakrasse kinni jäänud.

SODIAAK 
Mäekristall on kristall, mis aitab Lõvil enda elueesmärki paremini mõista ja seda täide viia. Mäekristall aitab Lõvil alati olla särtsakas, tingimusteta teisi inimesi armastada ja nendest hoolida. Mäekristall aitab mõista Lõvil seda, kuhu poole elus liikuda ja mis tema jaoks kasulik võiks olla. Mäekristall aitab Lõvi segadustundest vabastada ja mõtteid selgena hoida.

Loe lähemalt ka Lõvi elueesmärgi kohta SIIT, minu ühest artiklist Lõvide kohta.

Mäekristall võiks kindlasti Lõvi sünnikristallide laekas esindatud olla. Lisaks sellele, et Mäekristall aitab Lõvil enda elueesmärki täita, aitab see ka Lõvi unistusi täide viia ja soovmõtlemist tugevamaks muuta. Sünnikristallide laeka kohta saad lugeda SIIT

Mäekristall suurendab NEITSI head õnne, aitab viia ellu tema soovunelmaid ja aitab teha Auraväljas õigeid muudatusi. Mäekristall aitab loobuda vanast, mis ei toimi, ja viib Neitsi õigele teele.

Mäekristall on õnne ja heaolu kristalliks neile, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi sodiaagi ülemineku ajal. Mäekristall aitab mõtteid selgeks teha, ülemõtlemisest vabaks saada, see toob tervist ja head enesetunnet. Kõik need, kes on sündinud Kaksikute ja Vähi ülemineku ajal võiksid omada just Mäekristalli.

Geoodid ei vaja laadimist, neid vaid puhastatakse korra kuus rituaalitaime suitsuga. Mäekristalli võib puhastada Salvei suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Viirukihoidja suurus ca 5,8x4,5x 2,2 cm. Tootes on auk, kuhu asetada viiruk. Toode ei sisalda viirukit.
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda..
33.00€
Maksudeta:27.05€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
89.30€
Maksudeta:73.20€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.