Menüü
Ostukorv

PIEMONIIT süda

PIEMONIIT süda VÄEESEMED
PIEMONIIT süda VÄEESEMED
PIEMONIIT süda VÄEESEMED
PIEMONIIT süda VÄEESEMED
PIEMONIIT süda
46.80€
Maksudeta: 38.36€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIEMONIIT süda

PIEMONIIT õpetab inimesi armastama ja armastust vastu võtma. Õpetab elu väärtustama ning mitte sellele alla andma.

Piemoniit on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, Piemoniidi peamiseks leiukohaks maailmas on Ameerika, täpsemini New-Mexico piirkond. Piemoniit on üks Epidoodi liikidest, mis omakorda koosneb ka Kvartsist.

Piemoniit on üks minu uusimaid avastusi ja selle kristalliga teen ma hetkel väga tihedalt koostööd. Seda sellepärast, et tajuda, mida see kristall endast välja annab. Kõik kristallid, millest ma teile räägin ja mida ma energiapõhiselt teile tõlgendan, nende kristallidega olen ma tööd teinud. Vastasel juhul ma ei saaks rääkida sellest, mida nad sulle pakkuda suudavad, kui ma ise ei ole nende energiat kasutanud. Piemoniidi energias on väga palju armastust ja võib isegi öelda seda, et selles on armastust, mis aitab tervendada inimese hingesügavuses olevaid probleeme. Selliseid probleeme, mille oled kaasa võtnud enda eelmiste eludega. Seega, see on kristall, mis aitab tervendada põhjendamatuid emotsionaalseid probleeme, mis ei ole tekkinud sulle selles elus. 

Piemoniit õpetab sulle seda, et sa pead aktsepteerima sellist elu, mida sulle antud on ehk Piemoniit õpetab elu väärtustama ning mitte sellele alla andma. Kui sul on selline elu, siis on sulle see antud suurema põhjusega, sinu kohustus on seda elu elada.

Õpetab positiivset ellusuhtumist ja see on kristall, mis ei lase tekkida armukadedusel ning vihal. Eriti sellisel vihal, mis on seotud armastusega. Piemoniit takistab armastusest vihkamiseni jõudmist ja kui sa vihkad täna kedagi, keda sa kunagi armastasid, siis Piemoniit aitab sellest vabaks lasta.

Piemoniit aitab sul õppida armastama, aidates sul avada enda Südametšakra ning lubades teisel poolel end armastada. Paljudel inimestel on see probleem, et nad ei suuda lasta end näiteks füüsiliselt armastada ehk nad ei lase enda lähedale inimesi. Piemoniit on see, mis avab sind.

See on üks hingesugulase leidmise kristallidest, mis aitab sul leida üles selle "õige" hinge. Piemoniit aitab sul mõista, milline side sul kellega on ja õpetab sul tegema õigeid valikuid.

Piemoniit õpetab sind märkama, mis tähendab seda, et Piemoniit aitab sul olla tolerantsem, armastavam, hoolitsevam, romantilisem, kaastundlikum ja sõbralikum.

SÜDA sümboliseerib armastust, kirge, heaolu, romantikat, sõprust, ustavust, tingimusteta armastust, emotsionaalsust, emotsioonide tervenemist, ühtsust, usaldust ja Südametšakra energiat.

SÜDA JA PIEMONIIT

Piemoniidi süda on väga väärtuslik väeese. Piemoniidi süda toob armastuseõnne selle ellu, kelle elus see kristall on. Piemoniit on Südametšakra kristall, mis suudab ära lahendada erinevaid suhtealaseid pingeid, probleeme, küsimustele vastuseid tuua, armastuseõnne tuua ja südamesoove täide viia.

Piemoniidi südamel on oskus sinu südamesoovidele vastuseid tuua, sinu unistusi seoses armastusega ellu viia. Hoia Piemoniidi südant enda käes, sule silmad ja unista. Kui sa oled vallaline, siis näiteks unista, et sinu ellu saabuks hingesugulane, et te kohtuksite ja et sa oskaksid teda ära tunda. Kui sa oled suhtes, siis unista, et sinu ja sinu kaaslase vahelised tunded läheksid veelgi võimsamaks, teie armastus muutuks võimsamaks ja kirglikumaks. Unista koos Piemoniidi südamega ja kasuta seda kui enda armastusesoovide elluviijaks.

Piemoniidi südame käest võid sa ükskõik, millistele soovide täitumistele vastuseid küsida. Piemoniidis on olemas vägi, mis suudab probleeme lahendada ja armastuseõnne tuua. Seega avaneb sul võimalus seda südant kasutada ükskõik, millise soovi täide viimiseks. Olgu siis selleks sooviks suhteprobleemide lahendamine või suhteõnne suuremaks muutmine.

Piemoniidi südant võid unistamiseks kasutada terve elu ja seda on kõige mõistlikum hoida koos teiste armastusekristallidega. Kui sul on kodus olemas selline koht, kus sa hoiad armastusekristalle, siis lisa see sinna senikauaks, kuni sul läheb seda vaja. Kui sa unistad koos sellega, siis Piemoniit talletab kõik sinu mõtted ja soovid enda sisse, kui sa selle omale kohale tagasi paned, siis see hakkab sinu soove täitma. Kui selle kõrval on ka teisi armastusekristalle, siis Piemoniidi süda saab nende käest jõudu juurde, et sinu soove täide viia.

Piemoniidi süda kingi sellele inimesele, kellele sa soovid enda armastust välja näidata. Enne kinkimist hoia seda kristalli enda peopesas, sule silmad ja soovi talle midagi head. Soovi midagi, mida sa enda ja tema vahel tahad tunda, kogeda või näha. Piemoniit talletab kõik armastusesoovid ja aitab nendel ellu minna.

Piemoniidi südant on kasulik enda kõrval hoida ajal, mil on vaja Südametšakrat tervendada ja taastada.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Piemoniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Piemoniit aitab verd puhastada, aidates kehasse signaale anda, et keha loovutaks mürkaineid. 

- Tervendab südamega seotud haigusi, mis on emotsionaalsel tasandil. Piemoniit on nende sümptomite jaoks, millele füüsilist probleemi ei eksisteeri. Näiteks pidevalt on rinnus valu, kuid arsti juures käies on kõik korras ja füüsilisi probleeme ei ilmne. Piemoniit tegeleb südame piirkonnas olevate emotsionaalsete haigustega ja sümptomitega.

SÜDAMETŠAKRA 

Piemoniit on väga tugeva toimega Südametšakra kristall, mis aitab väga kaugeid mineviku haavu tervendada, mille oled sa endale eelmiste eludega kogunud. See on kristall, mida kasutatakse eelmiste elude tervendamiseks ja karma mõistmiseks.
  
SODIAAK 


Tähemärgilt on Piemoniit kõige kiirema toimega nende jaoks, kes on sündinud JÄÄRA sodiaagi all. Piemoniit on Jäära jaoks väga universaalse toimega kristall, tuues talle armastuses head õnne ja kaitstes emotsionaalse valu eest.

Piemoniit on KALJUKITSE jaoks armastuse õnne ja kire kristall. Kristall, mis aitab Kaljukitsel enda tundeid kaaslasele välja näidata ja mis muudab temast kirglikuma armastaja.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Piemoniidi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi juures ja puhastada seda aeg-ajalt 
Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 4,5x4x2,3 cm.
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energia omadusteks on õpetada inimesi armastama ja armas..
20.90€
Maksudeta:17.13€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
44.20€
Maksudeta:36.23€
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energiaomadusteks on õpetada inimesi armastama ja armastust vastu võtm..
117.00€
Maksudeta:95.90€
PIEMONIIT on tumeroosa kuni tuhmroosa värvusega kristall, mille peamisteks energia omadusteks on õpetada inimesi armastama ja armas..
14.90€
Maksudeta:12.21€
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.