Menüü
Ostukorv

ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin

 ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin VÄEESEMED
 ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin VÄEESEMED
 ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin VÄEESEMED
 ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin VÄEESEMED
ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin
24.50€
Maksudeta: 20.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠEVROON AMETÜST võtmehoidja delfiin

Pilt on illustreeriv. Ševroon Ametüst on kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.

ŠEVROON AMETÜST on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest erinevast osast, ja seetõttu on sellel kristallil väga huvitav ning ilus triibuline väljanägemine. Kõige tumedam osa on sügava Ametüsti osa, heledam osa on Lavendel Ametüsti osa ja valge Mäekristalli osa. Seega omab see kristall kõikide nende kolme kristalli jõudu.  Ametüst annab sellele kristallile spirituaalse energia, Lavendel Ametüsti osa rahu ja stabiilse energia ning Mäekristall aitab puhastada Aurat. Tugev ja võimas kombinatsioon ning see on ka põhjus, miks ma ise kasutan seda kristalli väga palju.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

DELFIIN sümboliseerib vabadust, armastust, emotsionaalset heaolu, sõpruse loomist, enda tunnete vabalt jagamist, usaldamist, uuendusi, eluga edasi minekut ja noorust. Delfiini sümbol on hea, kuna see annab igale kristallile jõudu muuta selle kandja tulevikku ja vabastada paigalseisust. 

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Ševroon Ametüsti on kasulik hoida koduvõtmete küljes, kui soovid enda koju tuua harmooniat ja tasakaalu. 

- Ševroon Ametüst aitab taaselustada häid energiaid, näiteks kodurahu, head läbisaamist perekonnaliikmetega ja head tuju kogu pererahvale. 

TERAAPIATUBA

- Ševroon Ametüst on seotud spirituaalse energia võimendamisega ja kui seda hoida selle toa võtmete küljes, siis see suurendab selle koha spirituaalsust. Mis omakorda aitab seal toas ka edukamalt tööd teha.

AUTOVÕTMELE

- Ševroon Ametüsti võtmehoidjat hoia autovõtmete küljes, et parandada enda või kaassõitjate enesetunnet. See aitab autoroolis olla enesekindel ja rahulik.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. KALADELE ja VEEVALAJATELE on Ševroon Ametüst armastuseõnne kristalliks. Tegemist on kristalliga, mis aitab Kaladel ja Veevalajal hoida omavahel tugevat sidet, suurendades üksteisemõistmist ja parandades omavahelist läbisaamist. Eriti hästi mõjub Ševroon Ametüst Kalade ja Veevalaja paarile, kes on juba aastaid koos olnud. See ergutab suhet, toob sellesse veelgi sügavamat mõtet, aitab neil kokku hoida ja üksteist hinnata. Soovitan hoida Ševroon Ametüsti Kalade ja Veevalajate ühises kodus. Kalade ja Veevalaja suhtesobivuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

NUMEROLOOGIA

Ševroon Ametüst on numeroloogiliste näitajate poolest hea õnne, edu- ja tasakaalukristalliks kõigile neile, kes on sündinud ükskõik millisel kuul 20. kuupäeval. Ševroon Ametüst aitab 20. kuupäeval sündinu ellu tuua väga palju head õnne, õnnestumisi, jõudu, tasakaalu, harmooniat, pingete maandamist ja stressi leevendamist. 20. kuupäeval sündinule on väga kasulik vahel elu jooksul seda kristalli kanda või lisada see oma numeroloogia/astroloogia sünnikristallide komplekti, kus hoiad ka kõiki teisi enda õnnekristalle. 

Ševroon Ametüsti võid laadida Ametüstist geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 4,5x4x0,8 cm.
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
15.00€
Maksudeta:12.50€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.50€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
24.20€
Maksudeta:20.17€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Selles võtmehoidjas on nii Ametüst kui võib esineda ka Ševroon Ametüsti.AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaa..
24.50€
Maksudeta:20.42€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.