Menüü
Ostukorv

RÄNI käekett (pärl 4 mm)

RÄNI käekett (pärl 4 mm) EHTED
RÄNI käekett (pärl 4 mm)
15.50€
Maksudeta: 12.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RÄNI käekett (pärl 4 mm)

RÄNI on väga kutsuva välimuse ning magnetilise toimega. See suurendab elujõudu ning selle energeetika sisaldab oskust panna teisi energiaid liikuma, tööle ja omavahel sidunema. Räni sobib kokku kõikide teiste kristallidega. Nii nagu Mäekristall suudab võimendada teiste kristallide tööd, suudab Räni siduda omavahel energiad ja luua igavesti kestvat energiate liikumist. Räni poleeritud kristallina või kuulina sobib ideaalselt kõikidesse erinevatesse kristallikomplektidesse. See aitab teistel kristallidel elada ja nende energeetilist eluiga pikendada. Kanna Räni ehtena, kas üksinda või koos teise kristalliga, et seada iseendas energiad täiuslikult tööle.

Sul tekib Räni poole külgetõmme kui oled elus sellises etapis, kus vajad edasi liikumist ja eluenergia suurendamist. See on kasulik kristall igaühele, kuid see lausa kutsub sind enda poole kui sul on vaja suuri elumuudatusi läbi viia.

Räni esineb meie planeedil hulgaliselt ja tavaliselt on see seotud teiste kristallide ehk mineraalidega. Tihtipeale kasvavad kristallid Räni peal. Räni on väga ilusa välimusega, eriti siis, kui see on poleeritud kujul. See meenutab oma värvuselt titaaniumit ja oma välimuselt hõbedat. Ränil on võimas energeetika ja seetõttu esineb seda väga palju, sellel on müstilised omadused, mis toetavad teiste kristallide tööd ja võivad abiks olla sinu enda energia ümberkujundamisel.

RÄNI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Räni muudab sind energiliseks, aktiivseks, mentaalselt tugevaks ja suurepäraseks elunautlejaks!

- Räni rikastab sinu ajutegevust, aktiveerides Kolmanda Silma Tšakra oma väe ja jõuga. Räni aktiveerib sinu kuuenda Tšakra, et sa suudaksid keskenduda, õppida, areneda, edendades sinu mentaalset võimekust ja parandades tööalaseid või õpitulemusi.

- See on elujõuallika kristall, sobides sulle täpselt sellisel perioodil, kus vajad tõelist energiasüsti. Räni kiirendab sinu energiate kasvu, parandades sellega üleüldist enesetunnet ja rahulolu. See on kristall, mis muudab kõik positiivselt energilisemaks, see ei loo närvilist energiat, millega on keeruline toime tulla.

- Räni kaitseb elektromagnetkiirguse eest ennekõike aju, ajutegevust ja vaimset keha. Kanna Räni kristalli, kui soovid kaitsta enda vaimset keha, et mitte langeda stressi, depressiooni ja ärevusse.

- Kristall, mis suurendab sinu oskust näha elus head, situatsioonides õpetusi ning eluga kiirelt edasi liikuda, kui probleem on päevavalgele tulnud. Räni paneb sind tegutsema, ei luba sul seisma jääda ja nukker olla. See on suurepärane stressimaandaja ja energiate tervendaja.

- Räni õpetab sind enda intuitsioonile kuuletuma. See aitab parandada intuitsiooni kuulamise oskusi ning muuta sind spirituaalsemaks.

- Kanna seda kui kasutad pendlit või vaatad Ruunidelt tulevikku, et aidata kaasa ennustamisele.

- Kristall, mis aitab avastada enda elus valelikud ja salakavalad inimesed ning kaitsta sind nende eest. Räni on tugev kaitsekristall, see blokeerib inimesi, kes soovivad sulle halba teha, sinu järel nuhkida ning on ebasiirad. Kui sind häirib selline käitumine ja sinu elus on keegi, kes näeb väga palju vaeva, et sinu asjadesse end segada, siis soovitan sul pikemat aega kanda Räni kristalli.

- Räni aitab ära hoida konflikte, millel ei ole õpetavat ja edasiviivat sisu. See aitab vähendada selliseid situatsioone sinu elus, kus on riiud, tülid ja draama, mis on sisutühjad. Konfliktid on kasulikud kui nende sees peitub tõde ja õpetussõnad. 

- Räni blokeerib ärakasutamist ja seda ka materiaalses mõttes. Kanna seda, et kaitsta iseennast ja enda vara.

- Kanna Räni, et parandada inimestega läbisaamist, parandada suhteid ja suurendada kontakti nende inimestega, kes sind tõeliselt väärtustavad. See kaitseb sind nende suhete eest, mis on sulle toksilised. Räni aitab toksiliste inimestega hakkama saada. Kui sa oled kontaktis kellegagi, kes pidevalt sind üritab maha teha, alandada või sind kritiseerida, siis kanna endaga Räni. See kaitseb sapise inimese tegude ja sõnade, ärasõnumise ning ära needmise eest.

- Õnnekristall, mis aitab sinu soove täide viia, kiirendades kõiki protsesse. Kanna seda, mil soovid oma ellu tõeliselt palju õnne ja küllust.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Räni on kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata.

- Ränil on suurepärane ja ainulaadne omadus, mida naljalt teistelt kristallidelt kätte ei saa (analoogne toime on Kiastoliidil ja Hüpersteenil). See on needuse vabastaja või ärasõnumise eemaldada, samuti selliste sõnade ja needusliku väe eemaldaja, mis põhjustab terviseprobleeme: viljatust, noorelt suremist ja vaimseid probleeme. Needuse või ärasõnumisega on võimalik teisele inimesele panna peale ka halb õnn, mis on seotud inimese tervisega. Räni teeb ainulaadseks asjaolu, et see suudab sellist energiat eemaldada. Kiastoliit ja Hüpersteen suudavad seda ennetada. Võid kanda kristalle ka koos kui sa kahtlustad sellist ebaõiglast tegevust kellegi teise poolt.

- Räni aitab lahti saada peavaludest ja migreenist. Kui see teema on sinu jaoks liigagi tuttav, siis soovitan hoida Räni padja all ja kanda seda enda küljes ehtena. Räni aitab vabastada stressi, mis on peavalu põhjuseks. Räni tervendab Kolmandat Silma, mis on seotud peavalude ja migreeniga.

SODIAAK

Räni mõjub kõige võimsamalt nende päikesemärkide positiivsete omaduste välja toomisele, kes on sündinud JÄÄRANA või VÄHINA. Soovitan nendel päikesemärgi esindajatel kanda ja hoida Räni enda elus ning lisada ka sünnikristallide laeka sisse. Räni aitab tuua nendele päikesmärkidele rahaõnne, küllust, luksust ning suurendada nende positiivsust, aidates välja tuua nende head iseloomujooned ja tervendada nõrku ning domineerivaid külgi.

Räni võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Hariliku puju või Tuberoosi viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Käeketi suurus ca 18-19 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.