Menüü
Ostukorv

GOLDRIVER auguga süda tahutud

GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
-15 %
GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
GOLDRIVER auguga süda tahutud EHTED
GOLDRIVER auguga süda tahutud
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
9.26€
10.90€
Maksudeta: 7.72€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GOLDRIVER auguga süda tahutud

Võimalikud valikud

GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnnesoovide täitumisthead kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriver aitab energiat säilitada eesmärgi jaoks ja ei lase mõtteid eemale viia, et eesmärk saaks ühel päeval täidetud. Kui kannad Goldriverit, siis alati unista või keskendu ühele eesmärgile, siis aitab see sama kristall sulle just sellesse teemasse head õnne tuua. 


Tavaliselt Goldriver meeldib inimestele, kes on väljapoole elavad ja hoiab eemale neist, kes on liialt arglikud. Seda kõike sellepärast, et Goldriver ise vajab veidi lisaenergiat töö tegemiseks. See tähendab seda, et Goldriver vajab, et Päikesepõimik juba teeks veidi tööd. Kui Päikesepõimik töötab, siis inimene on ka julgem ning elurõõmsam. 

SÜDAME SÜMBOLIL on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

SÜDAME SÜMBOL JA GOLDRIVER

Goldriveri südametalismani on väga kasulik kanda sellepärast, et iseenda energiat, elujõudu, väge, ambitsioonikust ja kirge tõsta.

Goldriveris avalduvad tänu südame sümbolile väga kasulikud energiad selleks, et sa tunneksid end paremini ja oleksid alati motiveeritud.

Goldriveri südametalismani on kasulik kanda selleks, et sinu südamesoovid saaksid täituda. Südame sümbol toob Goldirveris esile soovide täitumise energia ja aitab Südametšakras olevatele unistuste ning soovide täitumiseks jõudu juurde anda. Goldriveri süda on kasulik, kui soovid, et sinu armastusega seotud soovid saaksid täituda.

Väga kasulik on seda talismani kanda ka lapsel. Goldriveri südametalisman aitab lapsel olla edukas, aitab tema unistustel täituda, aidates probleemidele kiireid lahendusi leida, mis eluteele ilmnevad. Igatahes on Goldriveri südametalismani väga kasulik kanda. 


GOLDRIVERI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Goldriveri kandmine aitab salvestada sinu unistusi ja soovmõtteid. Mis tähendab seda, et kui Goldriveri kristall on sul käe peal, kalas või kõrvas - siis see on nagu "spirituaalne mälupulk". See jätab absoluutselt kõik südamesoovid endasse. Kui sa seda piisavalt kaua endaga kannad ehk regulaarselt ning kuid järjest, siis see tõmbab ligi võimalusi universumist soovide täide viimiseks. Ehk viib sind kokku täpselt õigete inimestega õigel ajal, aitab sul ise märgata võimalusi ja aitab õigel ajal õiges kohas olla. Seega Goldriveri kristalli kandmine on sinu ja kõikide teiste inimeste jaoks suurepärane. Alati on millest unistada, eriti, kui sul on elutahe olemas. Ja alati on siin maailmas midagi, mida sa võiksid väga kõrgel tasandil veel kogeda. Seega Goldriver olgu sinu elus kui sinu isiklikuks õnnetalismanina.

- Kui sind lummab Goldriveri kristalli välimus, siis on see lihtsalt ilmselge märk selle kohta, et see kristall on nõus sinuga koostööd tegema ja ka selle mõju toimib sinuga. Nii on tegelikult iga kristalliga aga Goldriver võtab just enda hoole alla inimese, kellele ta soovib edasi anda jõudu enda unistuste täitumiseks.

- Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige paremini nii, kui sa enne kasutamisele võtmist hoiad seda enda käes, saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul hakka seda kristalli kandma. Kanna seda konkreetset talismani senikaua, kuni sa oled jõudnud ihaldatud tulemuseni. 

Seda ei pea iga päev kandma, kui sa ei kanna seda, siis hoia seda kristalli pigem padja all ning puhasta korrapäraselt Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal.

- Peale eesmärkidele jõudmiseni aitab Goldriver selle kandjasse tuua ambitsioone ja väga terveid ambitsioone, mida on võimalik sul selles elus saavutada. Aitab tagasi tuua elujõu ja soovi millegi nimel pingutada. Goldriver annab väga palju jõudu tegutsemiseks. 

- Goldriveri kandmine on nii täiskasvanud inimesele kasulik, kui ka lapsele on seda soovitatav kanda. Seda kõike sellepärast, et Goldriveril on oskus häid mõtteid sinuni tuua. See aitab olla õnnelik, positiivne, elurõõmus ja aitab nalja teha ning sellest aru saada. 

Mariami Jaspist ja Goldriverit on kasulik korraga ehtena kanda, nende kombineerimisel tekib vägi, mis aitab sinu ärilisi, materiaalseid ja tööalaseid unistusi täide viia. Need kaks kristalli suudavad ühendada enda väe, ja kui sinu sees on selliseid unistusi, siis need hakkavad sinu Auraväljas looma sinu unistuste täitumiseks vastavat õnneenergiat, aidates ühel päeval sul jõuda sinna, kuhu sa oled unistanud jõuda. Kaks kristalli, mis aitavad sinu ambitsioone reaalsuseks muuta.

- Head Karmat unistuste täideviimiseks saab aktiveerida just Goldriveri kandmisega, kuna see on kristall, mis viib unistusi ja soove täide. Kuidas Goldriver töötab? See kasutab ära sinu enda poolt teenitud head Karmat ning viib selle kaudu sinu soovid täide. Mida rohkem on sul head Karmat teenitud, seda kiiremini suudab Goldriver need unistused täita. Loe pikemalt artiklist "6 tegu, mis aktiveerivad Karma kiirelt" SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Goldriver on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vaske.


- Elujõu puudumine, energia puudumine, elule alla heitmine, lootuse kaotamine, stress. Kantakse ka liigse mao ärrituvuse korral. Aitab, kui pidevalt tunned, et magu valutab või on lihtsalt paha enesetunne seedimise pärast.

SAKRAALTŠAKRA

Goldriverit kanna võimalikult pika paela või keti otsas, et see suudaks Sakraaltšakrani ulatuda ja enda energiat edasi anda. Sakraaltšakras aitab Goldriver eemaldada muremõtted, mis on tekkinud tööga. Kas siis hirm, et sa ei saa hakkama, et sa ei ole rahul tööga või aitab lahti saada ka tundest, et sa ei taha tööd teha. Kui sa soovid Goldriveri tavalist kristalli kasutada Sakraaltšakra tervendamiseks, siis sellisel juhul sobib selle kristalliga mediteerimine.

SODIAAK

Üldjuhul mõjutab Goldriver kõiki sodiaagimärke võrdselt.

NUMEROLOOGIA

Goldriver on 4. sünnikuupäeva õnnetalisman, mis toob sellel kuupäeval sündinule juurde oskust enda unistuste poole liikuma hakata. Goldriver motiveerib, inspireerib ja julgustab enda unistusi täide viima. Lisaks sellele toetab Goldriver 4. kuupäeva ka positiivsusega ja ei lase sellel kuupäeval sündinul end üle töötata. Õpetades piiri pidama oma töö suhtes ja suunates number 4. enda elu nautima.

Kõige võimsamalt mõjub Goldriver siis, kui sa soovid ning unistad samal ajal, kui sa seda kasutad. Seda sellepärast, et see on unistuste ellu tooja! 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Goldriverit võid laadida Vanadiniit bariit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Seedripuu või Muskaatpähli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Toode ei sisalda paela ega ketti.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.