Menüü
Ostukorv

UNAKIIT süda ripats (väike)

UNAKIIT süda ripats (väike) EHTED
UNAKIIT süda ripats (väike)
8.00€
Maksudeta: 6.56€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: UNAKIIT süda ripats (väike)

UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiukohaks on USA-s asuv Unakase mägi ja seda kaevandatakse ka Lõuna-Aafrikas Zimbambwes. Unakiidi kõige tähtsam energeetiline omadus on lapsearmastus, maalähedus ja maatunnetus. Unakiit aitab luua vanemal kontakti lapsega ja aitab luua ka tugevat kontakti loodusega, maailmaga või kogu universumiga.

Unakiit loob tugeva rahutunde sisse, aidates mediteerida, enda mõtteid alati selgeks mõelda, rahu leida ka olukordades, kus rahu ei eksisteeri. Unakiit on eneseotsingute kristall, millel on oskus leida üles mõtteid, mis kuuluvad sinu elu eesmärgile. Unakiit toob mõtetesse asju, mis on sinu saatusega seotud ja aitab "lihtsalt teadmist" edendada.

Unakiit on emotsioone, tundeid ja armastust juhtiva toimega. Unakiidil on oskus viia sinu mõtted väga tervesse spirituaalsesse seisundisse, kui me räägime tunnetest. Unakiit blokeerib väärad arusaamad, mis on seotud suhetega. See aitab õigeid suhetealaseid otsuseid vastu võtta. Vabastada kahjulikke emotsioone ja muuta sinu mõttemaailma tervemaks. Väga kasulik kristall neile, kes ei suuda tingimusteta armastada ning kellel on oht minna valedesse suhetesse. 

SÜDAME SÜMBOLIL on oma tähendus ning, kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse- ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligitõmbamiseks.

UNAKIIT JA SÜDA

Südame sümbol avab Unakiidis konkreetsemaid jõude. Üheks selliseks väeks on ema-lapse vahelise sideme tugevdamine. Unakiit on armastusekristall, mis aitab emal oma lapse või lastega hästi läbi saada. Lisaks sellisele energiale, annab see ka sõprusearmastust ehk toob selle talismani kandja ellu häid inimesi.

UNAKIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Naistele on see kristall viljakusekristall, mis aitab lapseootele jääda, hirmud eemaldada, mis on seotud lapseootele mitte jäämisega ja peale selle oskab Unakiit luua ema ja veel sündimata lapse vahele tugeva sideme.

- Meeste jaoks on Unakiit hea une kristall, aidates magama jääda ja sügavas unes olla. Sobib eriti hästi nendele meestele, kes jäävad küll magama aga iga väikese hääle või valguse peale ärkavad üles ja kokkuvõtteks jääb uni siiski väga kesiseks. Selleks tuleb Unakiidi kristalli endaga ehtena kaasas kanda kas käeehtena või talismanina kaelas.

- Unakiit aitab spirituaalselt suuremaks ja võimsamaks kasvada. See on kristall, mis aitab sul mõista, milliseid märke sulle saadetakse ja Unakiit õpetab neid märke lugema. Unakiit avab sinu hinges oskuse näha seoseid ja mõista seda, miks mõni asi sinu elus eksisteerib. 

- Unakiit sobib lapsele, kes laseb end materiaalsel maailmal mõjutada. Kes soovib luksuslikemaid asju enda ellu ja seda väga valel põhjusel. Näiteks sellisel põhjusel, et teistel on paremad asjad ja et end hästi tunda, siis ka temal peaksid sellised asjad olema. Unakiit aitab lapsel olla unikaalne, iseseisev ja see blokeerib ära materiaalset survestamist , mis tuleb teiste laste majanduslikust seisust.

Meeste jaoks on Unakiit enesetervendamise kristall. Kui mees kannab Unakiiti, siis lisaks Unakiidi põhilistele energiatele annab Unakiit kaasa talle ka enesetervendamise oskuse. Kui Unakiiti kandma hakata, siis muutub mees aktiivsemaks, sportlikumaks, tervislikumaks ja elujõulisemaks, aidates paremaid toitumisharjumusi juurde tuua ja märgata tegevusi, mis tervisele kahjulikud on.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Hormonaalsed probleemid, viljakusega seotud probleemid ja terviserikked.

- Aitab vabastada hingest sõltuvushaigusi nagu näiteks telekavaatamine, arvutis mängimine, telefonis pidevalt olemine ja kõik sõltuvused, mis on seotud elektroonikaga.

- Unakiiti aitab alkoholiprobleemidest vabaneda.

- Südamenärvid, südamerütmihäired, südameinfarkti ära hoidmine ja südameveresoonkonna probleemid

Kui sul on pereliikmeid, kellel on tõsine probleem pideva teleka vaatamisega, siis aseta Unakiidi kristalle teleka ette või teleka kõrval oleva taime poti sisse. Seda selleks, et blokeerida pidevat vajadust telekat vaadata. 

SÜDAMETŠAKRA

Unakiit tervendab Südametšakrat, aidates suurendada kaastundlikust, edendada hoolivust ja mis kõige tähtsam, see kristall aitab perekonna suhtes olla positiivsem ning armastavam.

Unakiit on armastuseõnnekristall, mis on seotud eelmiste elude sidemete aktiveerimisega ja seda heal, kergel, helgel, ilusal tasandil. Unakiidis peituv vägi aitab avada sinu Südametšakrat armastusele, mille oled loonud kellegagi koos enda eelmises või eelmistes eludes.

Unakiit avab südame tõelisele armastusele, mille oled selle kellegagi koos elust ellu üles ehitanud. See aitab sul temaga ühendust leida ja temal ka sinuga ühendust saada. See aitab ühendust saada neil, kelle vahel on armastuseteekond avatud, veel lõpetamata ja milles on siirad, autentsed, ehtsad tunded. Unakiidi energiat ei tasu alahinnata, see on super-võimekas. Kui vaatame Unakiidi välimust, siis on see väga maandav ja rahustav, kontaktis meie planeedi ja siin kogetud suhetega. Unakiidil on hinge arengule palju head pakkuda. Eelkõige seetõttu, et see maandab inimese Südametškras ebaterveid energiaid, mis omakorda lubab ja laseb Südametšakral terveneda. Esmalt see tervendab, seejärel aktiveerib see sinu enda sees armastusekanali.
  
SODIAAK

Unakiit loob SKORPIONILE hea enesetunde ning aitab neid ka elurõõmsamaks muuta, suurendades Skorpionite rõõmsameelsust, elujõudu, energiat ja taastades nende energiavarusid. Unakiidil on oskus suunata Skorpioneid unistama ning lisaks sellele aitab ka nendel unistustel täituda, suurendades head õnne, oskust unistada ja süstides Skorpionisse motivatsiooni ning inspiratsiooni. Unakiit on lisaks armastusekristall ja sellega on võimalik parandada lähisuhteid, kutsuda ellu uut suhet, armastust ja suhetealast head õnne. Unakiit parandab suhteid Skorpionil ka tema pereliikmetega. 

Unakiit on nende NEITSITE tervenduse kristall, kes on sündinud 15. - 17. september.

Unakiiti võid laadida Vanadiniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Tüümiani eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 1,5*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on..
7.90€
Maksudeta:6.47€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
14.80€
Maksudeta:12.13€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamine leiukoht on U..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.LA TENE erikollektsiooni kaelaehe lastele "UNAKIIT KILPKONN" on kokku pandud Unak..
17.70€
Maksudeta:14.51€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
15.50€
Maksudeta:12.70€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
14.40€
Maksudeta:11.80€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
22.30€
Maksudeta:18.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.