55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MAASIKA KVARTS poleeritud

  • 1.00€

Toote detailid

  • Mudel: MAASIKA KVARTS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


MAASIKA KVARTS on tuhmroosa Kvartsiline, mis on Kvartsi ja Goethiidi kombinatsiooni kristall. Maasika Kvartsi ei ole maailmas väga palju, seda leidub vähesel määral Mehhikos ja teatud Aafrika piirkonandes. See on ka põhjus, miks Maasika Kvartsist on haruldane leida ehteid. Kõige luksuslikum Maasika Kvarts pärineb Kasahstanist, millest tehakse ka väga luksuslike ehteid.

Maasika Kvarts on armastusekristall, mis aitab hingesugulast leida, suurendab hoolivuse tunnet, aitab armastada tingimusteta, suurendab enesekindlust armastamisel ja loob häid emotsioone ükskõik kelle ning mille ümber, kus see ka ei oleks.

Maasika Kvartsi lisatakse armastuse kristallidega kokku, et suurendada armastuse väge. Armastuse kristalle tavaliselt hoitakse magamistoas, kantakse kaasas või hoitakse kodu armastuse nurgas, mis asub Lõunas.

See on kristall, mis aitab edendada romantilisi tundeid, aidates enda tundeid jagada nii nagu need reaalselt ka eksisteerivad. Eemaldab hirmu, mis tekib oma tunnete väljendamisega.

Kasuta seda kristalli selleks, et näiteks FLAMINGOLILLE armastavat energiat enda kodu Feng Shuisse edasi kanda. Flamingolill on teada-tuntud armastuse taim, kristalli ja taimi saab kombineerida, et nendest kõige võimsamat väge välja saada. Lilled juhivad kristallide energia väga kiirelt kodu Feng Shui energiasse.

See on kristall, mida näiteks kingitakse selleks, et enda usaldust tagasi võita või andestust teiselt inimeselt saada.

Maasika Kvarts aitab veel sündimata lapsega kontakti saada, selleks kantakse Maasika Kvartsi ehtena.

Maasika Kvartsi vii tööjuurde, kus sinu tööpink, töölaud või töötegemise asukoht on väga läbikäidava koha peal. See aitab keskenduda sellises olukorras, kus sind väga palju segatakse ja ei lasta sul rahulikult oma tööd teha. Maasika Kvarts on näiteks kasulik ka lastele koti sisse kaasa andmiseks kooli, kui nad ei suuda teiste laste pärast keskenduda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Leevendab närvilisust, südamevalu, stressi, depressiooni, suhtelmise probleeme, tervendab südame närve ja südant üleüldse. Maasika Kvartsist tehakse vee-eliksiiri luupuse ja aneemia korral.

SÜDAMETŠAKRA

Maasika Kvarts stimuleerib Südametšakrat avanema, mis tähendab seda, et see aitab armastada, armastusel ellu tulla, armastust tunda ja armastust jagada. Väga kasulik neile, kes tunnevad, et nad ei suuda vastu armastada või uskuda, et "tõesti mind on võimalik armastada".
  
SODIAAK 

Maasika Kvarts õpetab KAALUDELE enesearmastust, endaga rahulolemist ja enda väärtustamist. Leevendades emotsionaalseid pingeid ja tervendades Kaalude armastusevälja. Seejärel toob Maasika Kvarts Kaalude ellu soovitud armastust. See on Kaalude kire ja romantika kristall, mis aitab Kaaludel leida enda kõrvale hingesugulast.

Maasika Kvarts on kasulik JÄÄRA naisele, kui on soov armastust leida, suhet luua ja hingesugulast enda eluteele kutsuda. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Maasika Kvartsi võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lootoseviirukiga või Roosa Geraniumi eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: MAASIKA KVARTS, Kristallid, poleeritud, maasika kvarts poleeritud, armastus, usaldus, andestus, hingesugulane, närvilisus, flamingolill, armastuse kristallid, lõuna, luupus, aneemia

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja