Menüü
Ostukorv

SMARAGD-KALTSIIT poleeritud

SMARAGD-KALTSIIT poleeritud KRISTALLID
SMARAGD-KALTSIIT poleeritud
3.50€
Maksudeta: 2.87€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SMARAGD-KALTSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SMARAGD-KALTSIIT on kahe kristalli kombinatsioon, millel on kõik Smaragdile iseloomulikud energiad. Lisaks täiustab Kaltsiit Smaragdi, tuues välja selle energiad veelgi kiiremini ja efektiivsemalt. Seega kui kasutad Smaragd-Kaltsiiti rahaõnne, külluse ja jõukuse suurendamiseks, siis Kaltsiidi osa selles kristallis aitab kiirendada seda toimet. Soovitan Smaragd-Kaltsiiti hoida sul enda kodus küllusekristallide keskel, Feng Shui jõukuse taimede, nagu näiteks Ahvileivapuu, mullal või kanda kaasas, et hoida rahaõnn endaga. Seda kristalli on kasulik hoida rahakotis või sularaha läheduses, et võimendada rahaõnne energiaid.

Smaragd-Kaltsiit aktiveerib Auraväljas energiate puhastamise, mis on konkreetselt suunatud rahaenergiasse. See aitab vabastada kõik negatiivsed energiad, mis takistavad rahalisel õnnel ja jõukusel sinu ellu saabumast. Kui sa soovid parandada enda elujärge, siis on mõistlik lasta sellel kristallil endale Aurapuhastust teha. Selleks kanna kristalli endaga kaasas või hoia kodus, kuna see suudab teha ka kodule Aurapuhastust. Väga vähesed kristallid puhastavad Aurat, pigem need aktiveerivad, täiustavad ja “istutavad” energiaid inimestesse kui ka kodudesse. Smaragd-Kaltsiit on kristall, mis mõjub kui Aurapuhastaja nii nagu ka Mäekristall.

Kui soovid ekstra suurt rõhku osutada rahaenergia käivitamisele ja igasuguste segavate energiate vabastamisele, mis mõjuvad takistavalt rahavoolu liikumisele, siis põleta regulaarselt enda kodus õlilambis või difuuseris Patšulit eeterliku õli ja viirukit. Tegemist on kõige kiiremini toimiva rahavoolutaimega, mille kasutamisel aktiveerid sa külluslikke energiaid, lisaks puhastusefekti saavutamisele. Seega Patšuli ja Smarag-Kaltsiidi koos kasutamine toob veelgi suuremat tulemust. 

SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja sellele on iseloomulikuks roheline toon. Smaragdi kristallist jooksevad läbi mustad jooned. Väga kvaliteetsest rohelisest kristallitükist luuakse väga hinnalisi ja kalleid ehteid.

Smaragd on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast roheline. Smaragd on üks Berülli kristalli liikidest ja selle peamisteks kaevanduspiirkondadeks ning leiupaikadeks on India, Venemaa, Aafrika, Egiptus, Brasiilia ja Columbia. 

Smaragdi kasutati enda kaitsmise ja õnne tagamise eesmärgil juba teadaolevalt 4000 aastat eKr. Smaragdi on hinnatud väga paljudes erinevates kultuurides selle võimu pärast.

Smaragd on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega. 

Smaragd on kristall, mis aitab sinu ellu tuua täpselt seda, mida sa soovid. Sellel on oskus unistusi ja soove täita ning neid füüsiliseks muuta. Iga kord, kui sa tood enda koju Smaragdi, võta see kätte, soovi selle sisse oma soovi ning aseta see õigesse kohta. Kui soov on seotud armastusega, siis armastusekristallide keskele, kui on seotud materiaalsusega, siis küllusenurka. Kui sa hakkad Smaragdi kandma õnne eesmärgil, siis ole hea, soovi sellesse oma soov ning siis saabki Smaragd teada, mida ta sinu ellu peab tooma. 

Smaragd on kasulik neile, kes vaevlevad madala enesehinnangu käes ja keda on kiusatud. Sellisel juhul tuleks seda kristalli hoida kodus enda lähedal või kanda sellest valmistatud ehteid, et sellest valust vabaks saada.

See on kristall, mis aitab inimestel omavahel läbi saada ja seetõttu asetatakse seda erinevatesse ruumidesse, kus pereliikmed, sõbrad või töökaaslased aega veedavad. Smaragd on ka kristall, mida asetatakse koosolekuruumi, et luua sinna atmosfäär, mis aitab korraldada häid ning kasulikke nõupidamisi.

Kristall, mis on kunstnike ja loomeinimeste jaoks. Smaragd aitab keskenduda elutööle, loomingulistele projektidele ja peale selle annab Smaragd nendele projektidele kaasa ka materiaalset õnne. 

Smaragdil on oskus kaitsta sinu hinge ja sinu kodu selliste hingede eest, kes soovivad sinu õnne röövida. Smaragd kaitseb ebaõnnedeemoni eest. 

Kui sa otsid kristalli, mis sind inspireeriks ja motiveeriks, siis selleks on kindlasti Smaragd.

See kristall aitab sul enda hingesugulasega kontakti saavutada, oma eluteid ühendada ja armastust kirglikuks muuta. Tegemist on tugevatoimelise Tüümusetšakra avajaga.

Armastus ja emotsionaalne heaolu

Smaragd on üks võimsamaid Südametšakrakristalle, millel on oskus tuua inimese ellu armastust, seda hoida, tundeid sügavamaks muuta, hingelist sidet suurendada ja kaitsta suhet. Smaragd on väga kasulik kristall armastusekristallide keskele või magamistuppa.

Smaragd on kristall, mis aitab sul inimestele andestada, kui sa seda soovid. Seda kasutatakse tavaliselt oma lähedastele andestamiseks. See on kristall, mis aitab ära unustada kõik selle, mis on kord juhtunud. Kui mitte unustada, siis vähemalt aitab see olukorraga leppida. Smaragdi kristalli kingitakse kallile inimesele, kellega soovitakse vaherahu teha. Smaragd kannab endaga soove kaasas ja aitab läbi nende soovide suhtel muutuda.

Smaragd aitab üle saada lahutusest või lahkuminekust tekkinud valust ja hingehaavadest, lisaks abistab südamevalu leevendamisel, seda igas mõttes. Smaragd on tugevatoimeline kristall, millel on multifunktsionaalsed Südametšakra tervendamise oskused. Soovitan seda kristalli neile, kes soovivad vähendada enda valu.

Smaragd muudab inimesi, kui seda kristalli ehtena kanda ja muudab ka siis, kui selle kristalliga enda kodu täita. Kui sa tood enda koju Smaragdi, siis see muudab sind palju rahulikumaks. See on kristall, mis aitab sul olla tolerantsem, parem inimene, armastavam, mõistlikum ja kaastundlikum. 

See on kristall, mida kasutatakse väga tihti armastuserituaalide ja maagiate tegemisel. 

Küllus ja materiaalsed õnnestumised

Smaragd on üks tugevamaid materiaalse õnne kristalle, mida kasutatakse Kagu- ehk küllusenurga täiustamiseks. See on kristall, mida lisatakse rahakarpi, rohelise küünla kõrvale küllusenurka, rahakotti ja seda kasutatakse ka külluserituaalides. Ühe maagia leiad ANSUZ Ruuni juurest, kus on Smaragdimaagia kirjas.

Smaragd on kristall, mis motiveerib sind tööd tegema ja end oma erialal eriliselt pingutama. See on tööedukristall, mida hoitakse töölaua peal, kontoriruumides või kodu Põhja-ilmakaares. Põhi sümboliseerib tööedu ja motivatsiooni. Aseta see kristall just sinna ilmakaarde, et tuua tervele perekonnale töötegemiseks motivatsiooni.

Smaragd on ärilisel eesmärgil väga kasulik kristall, aidates tuua õnne ja kordaminekuid. Aseta Smaragdi kristall enda töölauale või dokumentide juurde, mis on selle ettevõttega seotud. Kui sul on oma pood või esindusruum, siis aseta Smaragd selle ruumi Kagunurka. 

Smaragd asetatakse juba sellepärast kodu Kagunurka, et see kaitseks laostumise eest.

Seletamatud hirmud ja foobiad

Smaragd on kristall, mis suudab hinge abistada väga sügaval tasandil. Smaragd on väga kõrge energiaväärtusega kristall, mis kiirgab tugevaid energiaimpulsse sellesse, kes on selle kristalli enda ellu võtnud. Smaragdil on oskus anda tervendust meie Südametšakra sees olevale Tüümusetšakrale, kus peituvad meie eelmistest eludest kaasa võetud lahendamata probleemid, tunded ja valu. Smaragd on üks väga kasulik seletamatute hirmude ja foobiate tervendamise kristall. Smaragd aitab jõuda asja tuumani ehk selle alguseni, aidates inimesel ise jõuda kõige õigema järelduse ja tervenduseni, mida tal läheb seletamatute hirmude ja foobiate ületamiseks vaja. Hing rändab elust ellu, kaasa võtab ta aga kogu pagasi, Smaragd aitab seda kõike korrigeerida ja teha suurpuhastust seal, kus on seda kõige enam vaja. "Seletamatud hirmud ja foobiad" artikli kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Epilepsia, klaustrofoobia, diabeet, reuma, madal vererõhk, närvisüsteem, paranoia, skisofreenia, silmanägemine ja silmade haigused. Eriti kasulik on teha Smaragdi kristallivett ja pesta enda nägu sellega, kui silmad on nõrgad või silmad on haiged.

- Kasulik kristall kopsude tugevdamiseks, sellel eesmärgil võiks Smaragdi kaelas kanda.

- Kristall, mis aitab sinu hingamise õigesse rütmi viia, aidates sul hingata nii, et keha oleks terve. Hingamises peitub tervise võti. Kui sa hingad õige rütmiga, siis saavad kõik sinu energiakanalid ja organid tervendust.

Smaragd tervendab Südametšakrat, mis tähendab seda, et see vabastab Aurakehast energiaid, mis tekitavad erinevaid südamega seotud haigusseisundeid.

SÜDAMETŠAKRA

Smaragd on üks parimaid kristalle, mida kasutada Südametšakra tervendamisel. Smaragd suudab Südametšakra liikuma viia, seda tervendada, taastada ja aktiveerida. Smaragd on see kristall, millel on oskus südamenärve tervendada, rinnus olevat valu leevendada, pitsitustunde ära võtta ja see on kristall, mis avab kõrgeima Südametšakra kanali ehk Tüümusetšakra. Kui Tüümusetšakra on avanenud, siis armastus leiab kergelt tee sinuni. Kui sa oled suhtes, siis sind võib tabada taasarmumine. 

SODIAAK

Smaragdi ehted toovad kõige enam õnne SÕNNIDELE ja VÄHKIDELE.

Smaragd on armastusekristall nendele, kes on sündinud SÕNNI sodiaagi all, ja eriti neile, kelle sünnipäev on maikuus. Smaragd on ka üks parimaid kristalle Sõnnile tema Südametšakra tervendamiseks, pannes selle liikuma, tervendades, taastades ja aktiveerides seda. See on talle ka üleüldine tervisekristall, mis hoiab korras tema füüsilist tervist. Smaragd toob Sõnnile õnne tundeelus ja armastuses.

Tähemärgilt toovad Smaragdi ehted kõige tugevamat armastuse-energiat veel LÕVIDELEKAKSIKUTELE ja JÄÄRADELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Smaragdi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodil ja puhastada vähemalt kord kuus Patšuliviiruki või Patšuli eeterliku õli või Palo Santoga.

SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja..
4.50€
Maksudeta:3.69€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid, et aurustada klaaskupli all olevas paagis vett ja eeterlikke õlisid. See tekitab..
69.90€
Maksudeta:57.30€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
6.60€
Maksudeta:5.41€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
1.60€
Maksudeta:1.31€
La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on n..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.