Menüü
Ostukorv

SIDRUN viiruk (20 tk pakis)

SIDRUN viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
SIDRUN viiruk (20 tk pakis)
3.30€
Maksudeta: 2.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUN viiruk (20 tk pakis)

SIDRUN on algselt Aasiast pärit võimas maagiataim. Sidrun on puhastava toimega ning aitab kodust välja saada halba Aurat, aidates puhastada kodu energeetikat, eemaldades blokeeringuid, mis ei lase ühel või teisel energial liikuda. Kollakat värvi tsitruseline on suurepärane Auratervendaja, mis aitab nii Sind ennast kui ka kristalle puhastada või koduenergiaid uuendada. Sidruniviiruki suits aitab vaigistada sisemisi konflikte, aidates leida lahendusi ja selgitusi. Kui Sa tunned, et sinus on mäss või segadustunne, siis on mõistlik lasta Sidruniviirukil end tervendada ja lasta sellega enda sees valitseval segadusel ära kaduda. 

SIDRUNIVIIRUK

- Kui sul on vaja tööd teha, midagi õppida või endale selgeks teha ning sul on vaja kõvasti keskenduda, siis sea Sidruniviiruk enda kõrvale suitsema. See aitab parandada analüüsivõimet, tööle keskendumist ning pühendumist, kiirendades ja tasakaalustades energiate liikumist. Aitab kui sinu laps parasjagu õpib, sest Sidrun aitab keskenduda täpselt sellele, millega ta parasjagu tegeleb. Parandab töö- ja õppimise kvaliteeti, inspireerib, motiveerib ja annab häid ideid.

- Sidruniviiruk peletab eemale putukaid. See on eriti kasulik suvisel ajal, mil putukad on aktiivselt liikvel. Kui soovid sipelgaid enda kodust eemale juhatada või terassil olevaid sääski eemale peletada, siis kasuta selleks Sidruniviiruki suitsu. Esiteks on see looduslik ja ei kahjusta hingamissüsteemi. Põleta Sidruniviirukit ajal, mil soovid õhus liikuvatest putukatest vabaks saada. Eriti kasulik on sidruniviirukit põletada koos Patšuliga, mis on samasuguse toimega. Seda selleks, et kindlapeale putukatest vabaks saada, kui need sind häirivad.

- Suurepärane isude vähendaja. Sidruniviirukit on hea kasutada isude vähendamiseks ja eriti kasulik siis, kui sul on probleeme ülesöömisega. Kui sa tunned, et soovid piirata enda söömist ja kui sa oled öine sööja, siis Sidruniviiruk aitab öiseid või õhtuseid isusid eriti hästi pidurdada. Kui sa tunned, et sul "isutab" ja sa ei suuda kontrollida seda, siis sea koheselt Sidruniviiruk põlema.

- Sidrun on universaalne Aurapuhastaja, mis teeb sellest valmistatud viiruki väga kasulikuks enesetervendusvahendiks. Sidrun on väga tugevalt seotud Päikesepõimikuga ja selle tööga. Sidruniviiruk suudab Päikesepõimikus eksisteeriva negatiivse energia vabastada ja asendada selle positiivse energiaga. See aga tagab Päikesepõimiku väga hea ja kvaliteetse töö. Sidrun süstib inimesse positiivsust, aktiveerib küllusenergiate liikumise ja Päikesepõimikus eksisteeriva küllusekanali. Sidruniviiruki põletamine on äärmiselt kasulik ajal, mil materiaalselt ja tööalaselt on palju pingeid ning elu majanduslikum külg ei ole kiita. See viitab Päikesepõimiku kehvale tööle. Lase Sidrunil selle tööd parandada.

- Sidruniviirukit soovitan põletada ajal, mil soovid energiat juurde saada. Energiapuuduse vastu aitab see viiruk väga hästi. Põletades sidruniviirukit, aitab see ära puhastada koduenergiast stressienergiat, mis soodustab energia puudust.

- Sidruniviiruk suurendab üleüldist õnneenergiat, sellega on võimalik aktiveerida kristalle, mille oled enda koju toonud sellel eesmärgil. Kui põletad seda viirukit enda lähedal, siis see suunab sinu Auravälja positiivset energiat. See omakorda aitab sul ise olla optimistlikum ja parema tujuga.

- Stressist aitab välja tulla selle viiruki regulaarne põletamine. Sidrun aitab tujul paraneda ja blokeerida mõtteid, mis on negatiivsed. Eriti soovitab ma sidruniviirukit neile, kellel on pidevad tujude kõikumised.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.50€
Maksudeta:4.51€
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SIDRUN on üks tsitruselistest, see on kollakat värvi ja väga kasulik taim igal erineval kujul kasutatuna. Sidruni eeterlik õli ..
8.90€
Maksudeta:7.29€
VÄÄVELKVARTS on väga kauni helekollase välimusega kristall, mis lausa kutsub sind enda poole. Selle sees on magnet, mis kutsub inimhingesid enda ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.40€
Maksudeta:2.79€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
3.70€
Maksudeta:3.03€
LÕHNHEIN ja SEEDRIPUU on suurepärane duo ja sobivad kokku nagu valatult. Lõhnhein loob õnne, positiivsust ja head energiat, Seedripuu puhastab ne..
7.90€
Maksudeta:6.47€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
24.30€
Maksudeta:19.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.