Menüü
Ostukorv

MUST OOPIUM viiruk (20 tk pakis)

MUST OOPIUM viiruk (20 tk pakis) VÄEESEMED
MUST OOPIUM viiruk (20 tk pakis)
4.80€
Maksudeta: 4.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST OOPIUM viiruk (20 tk pakis)

OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hingeliste ning füüsiliste probleemide leevendamiseks. Oopium on nõiakunstis väga kõrgel kohal ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid rituaale läbi viia. Eriliselt hea on seda kasutada sellistes rituaalides, kus sul on vaja astraalrännakusse minna ehk kehaväliseid kogemusi kogeda. Oopium on kohati väga universaalse toimega ja selle kuivatatud purust loodud viiruk annab sinu hingele kiirelt Oopiumi väge edasi.

Need inimesed, kellele Oopiumi lõhn meeldib, neile see taim ka sobib, ja nende ülemised Tšakrad on visioonide nägemisele avatud. Oopiumipurust valmistatud viirukeid on eriliselt hea kasutada vahetult enne magamaminekut, et enda unenägudesse võimsaid nägemusi tuua. Kui sulle Oopiumiviiruk meeldib, siis kindlasti proovi see enda peal ära.

Oopiumil on üks väga huvitav toime, milleks on oskus needusi peale panna, ja seda kasutatakse needusterituaalides. Õnneks ei oska inimesed seda taime niiviisi kasutada ja see jääb nõidade saladuseks, kuidas Oopiumit suunata halbatoovaks.

Annab elujõudu ja energiat

Oopiumiviiruki kõige tõhusam ja minu üks lemmikutest omadustest on see, et sellel on oskus sinu hinge taaselustada. Oopium annab energiat, mida hing vajab, et elujõuline olla. Kui sa tunned elujõust puudust ja soovid juurde hingelist energiat, siis kindlasti põleta seda viirukit enda läheduses.

Läbi une visioonide, prohvetlike nägemuste ja selgete unenägude nägemine

Oopium on ennekõike väga sügav rahustaja, mis aitab sul sügavasse unne laskuda. Sellisesse unne, kus sa suudad enda kehaga suunduda ka astraalrännakusse ehk kehavälisesse dimensiooni. Oopium aitab nägemusi tuua ja seda kõike läbi sinu une, suurendades visioonide ja prohvetlike unenägude nägemist.

Viljakuseenergia tõstmine

Oopium sümboliseerib viljakust ja sellega seotud õnne. Oopiumiviirukit on kasulik põletada magamistoas, kui soovitakse perekonnale väikest last saada. Oopium suurendab viljakuseõnne ja avab Sakraaltšakra tervenemisele. Väga kasulik on Oopiumiviirukit põletada ka viljakusekristallide keskel, et need muutuksid võimekamaks. Tihtipeale võid just Oopiumiviirukit leida erinevates viljakuserituaalides ja seda sellepärast, et Oopium toob just seda õnne.

Unehäired

Oopium tervendab unehäireid, aidates sellise terviserikkega võidelda ning head und tuua. Põleta enda lähedal või magamistoas Oopiumiviirukit paar tundi enne magamaminekut. Seda selleks, et Oopium saaks rahustada sinu meeli ja sind uinutada. Oopiumiviiruki pikaajaline kasutamine võib leevendada ka väga sügavaid närviprobleeme.

Lahendab probleeme

Oopium lahendab probleeme, nii suuri, kui ka väikeseid. Kui sul on elus väga segased ajad ja sa ei tule nende lahendamisega toime, siis Oopium annab maagilist tervendust ning tekitab kiireid asjade paranemisi. Selleks põleta enda lähedal, problemaatilises keskkonnas või isegi töö juures Oopiumiviirukit. Oopium aitab majast probleeme välja saata, ja kui sa tunned, et kodus on pidevalt tülitsemised, siis Oopium aitab ka nende vastu. Lisaks probleemide lahendamisele aitab Oopiumiviiruk ka draamaenergiat vähendada.

Kristallide puhastamine

Oopiumit on hea kasutada kristallide puhastamisel ja nende väe ergutamisel. Oopiumi kuivatatud purust valmistatud viiruk on eriliselt kasulik sellistele kristallidele, mida sa kasutad enda hinge spirituaalseks arenguks. Hoia Oopiumiviirukit astraalrännaku-, Ingli- ja intuitsioonikristallide läheduses. Seda selleks, et neid kristalle puhastada ja ergutada. Kasuta kindlasti ka sellistes rituaalides ja maagiates, kus Oopiumi taime vägi on oluline.

FENG SHUI - Kirde imakaar - eriala-, edasimineku ja romantikanurk

Feng Shui järgi on Oopiumiviiruki kasutamine väga tervendav justnimelt Kirde ilmakaarele. Kirdes asub selline energiaportaal ja kanal, mis aitab sinu ellu tuua erialalist edu, elus edasiminekut ning romantika tulekut. Kirde ilmakaar, kui see on tervendatud, toob sinu ellu palju uusi võimalusi ning selle energiakanali tervis on ülioluline. Oopiumiviiruki põletamine just selles ilmakaares aitab neid aspekte sinu elus positiivsena hoida ning see avab selle energiakanali paremaks töötegemiseks.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
3.20€
Maksudeta:2.67€
MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall..
24.70€
Maksudeta:20.58€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.90€
Maksudeta:4.08€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.70€
Maksudeta:3.92€
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
24.20€
Maksudeta:20.17€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.75€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
3.30€
Maksudeta:2.75€
PATŠULI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
3.70€
Maksudeta:3.08€
SALVEI viiruk (20 tk pakis)
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.80€
Maksudeta:3.17€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.