Menüü
Ostukorv

ÕLILAMP inglitiivad

ÕLILAMP inglitiivad ÕLILAMBID
ÕLILAMP inglitiivad ÕLILAMBID
ÕLILAMP inglitiivad ÕLILAMBID
ÕLILAMP inglitiivad ÕLILAMBID
ÕLILAMP inglitiivad
27.50€
Maksudeta: 22.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÕLILAMP inglitiivad

Pildil olevad Kadakamari ja Teepuu eeterlik õli ning Tselestiit geood ei kuulu õlilambi juurde.

ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

INGLITIIVAD sümboliseerivad Inglite energiat, vabadust, elus edasiliikumist nii spirituaalsel kui ka vaimsel tasandil. Inglitiivad annavad küünlaalusele lisaväärtuse, aidates Inglite energiatel aktiveeruda. Inglitiivad on väga väärtuslik sümbol ja see sobib erinevate kristallidega väga hästi kokku, lisades kristallidele lisaväärtust.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 12 cm, laius 9,5 cm. Toode ei sisalda õli.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
14.30€
Maksudeta:11.92€
TEEPUU eeterlik õli on väga hea abivahend kodu puhtana ja tervenda hoidmisel, kui ka keha tervendamisel. Teepuu eeterlik õli pä..
9.80€
Maksudeta:8.17€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
21.70€
Maksudeta:18.08€
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.