Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "LOTOÕNN"

LA TENE erikollektsioon käekett "LOTOÕNN" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett "LOTOÕNN"
45.50€
Maksudeta: 37.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "LOTOÕNN"

Võimalikud valikud

Tooteid on piiratud koguses.

La Tene erikollektsiooni käekett "LOTOÕNN" koosneb Sidrunkvartsist, Tsitriinist, Mäekristallist, mida kaunistavad kullatud hõbeda pärlid. Väeehe, mis toob rahaõnne, suurendab õnne võimalusi, mis aktiveerib rahavoolu liikumise. 

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

SIDRUNKVARTS on kollakat-kuldset tooni kristall, mis kuulub Kvartsiliste perekonda. Sidrunkvarts on läbipaistev, millel on erkkollane kuni tuhmkollane toon. Sidrunkvarts on üldiselt praguline, nii nagu ka kõik teised Kvartsi kristallid. Sidrunkvartsi aetakse tihtipeale segamini Tsitriiniga. Sidrunkvartsi aeg-ajalt kuumutatakse kõrgetel temperatuuridel, et selle kristalli käest kaunimat kollast tooni saada. Seega kannavad erksad kollased Sidrunkvartsid endaga kaasas kõrgemat tuleelementi ja töötavad seega ka võimsamalt. Tuhmim Sidrunkvarts on maapõues end ise loonud ja töötab veidi aeglasemalt. Kuid selle järgi ei tasuks kristalli valida, mõnele inimesele just sobibki aeglasema energiaga kristall paremini kui võimsa väega kristall. 


Sidrunkvarts tuleb peamiselt Brasiiliast, selle peamisteks omadusteks on positiivse meele loomine, küllusekanali avamine, keskendumisoskuse suurendamine ja energia võimendamine. 

Sidrunkvartsi käe peal kandmine aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Sidrunkvarts on uute võimaluste tooja ja looja. Sidrunkvarts aitab sinu elu täita uute energiatega, aidates sinu Auras energiad liikuma saada, mis omakorda aitavad sul end paremini tunda ja sinu ellu võimalustel tulla. Kui sa soovid kristalli, mis aitaks sinu elu kiirelt paremaks muuta, siis kindlasti võiks sinu kristallist abiliseks olla Sidrunkvarts.

- Kristall, mis aitab sul lahti saada pidevast kahtlemisest-kõhklemisest. Kristall, mis tervendab ebaselgeid mõtteid ja aitab ebakindlusest lahti saada. Kui sa tunned, et sa oled otsustusvõimetu ja sa ei julge enda elus uusi samme teha, siis kanna Sidrunkvartsi. Ideaalselt sobib Sidrunkvartsi kõrvale samal eesmärgil ja paremat tuge andma ka Tiigrisilm.

- Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sul enda suhtes kindlaid piire luua ja mis aitaks sul ka nendest kinni pidada, siis Sidrunkvarts on sinu jaoks. Kui sa oled selline inimene, kes ei suuda iseendale seatud lubadustest kinni pidada, siis Sidrunkvarts aitab sul seda muuta. 

- Sidrunkvarts suurendab reageerimisvõimet, aidates sul muutuda kiiremaks ja energilisemaks. Sidrunkvarts annab endast välja füüsilist ja vaimset energiat. 

- Sidrunkvarts on üks külluseenergiaga kristallidest, mida võiksid kanda materiaalsete soovide ja unistuste täitumiseks. Teised analoogse energiaga kristallid on Kinavar ja Püriit

- See on kristall, mida kandes tuleb soovida materiaalseid soove, et need soovid saaksid täituda. Eriliselt hästi sobib Sidrunkvarts neile, kes on mõne uue tööga alustanud või endale ettevõtte rajanud. Sidrunkvarts aitab uutesse tegemistesse tuua materiaalset ja rahalist õnne.

- Sidrunkvarts suurendab intuitsiooni, mis on seotud rahaasjadega ja töö tegemisega. Kanna seda kristalli selleks, et materiaalset õnne suurendada ja ka selleks, et see aitaks su rahaliselt õigeid otsuseid vastu võtta. 

- Aitab lahti saada hirmust laostumise ja raha kaotamise eest. Paljud inimesed muretsevad pidevalt selle pärast, et raha on vähe, kuigi nad ei tea seda, et selline mõttemaailm blokeerib Päikesepõimiku all eksisteerivat küllusekanalit. Sellised mõtted blokeerivad raha tulemist. Sidrunkvarts aitab sellisest probleemist üle olla ja küllusekanali tööd uuesti aktiveerida.

- Kanna seda käeketti kiire õnne saamiseks. Kui sa tunned, et sa soovid kiirelt õnne ja materiaalset sissetulekut suurendada, siis Sidrunkvarts töötab kiirelt just selliste teemade puhul. 

- Sidrunkvarts õpetab inimesele seda, mis on elus tähtis ja seda, mis mitte, aidates sul ise mõista, kuhu sa võiksid enda energiat jagada ja kuhu mitte. Aitab ka selgelt mõelda, selgelt asju analüüsida ja aitab vabastada mõtlemise pealt blokaadid.

- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat, aidates sul lahti saada iseenda elu äranõidumisest. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.
  
- Sidrunkvarts suurendab sinu kehas olevat õnnehormooni ja seejärel aitab see sul võidelda väga kiirelt ning tõhusalt stressi ja depressiooniga. Sidrunkvartsi soovitan kanda neil, kes tunnevad, et nende elus on "miski" puudu.

- Sidrunkvarts on ülimalt kasulik tervendajakristall sellele inimesele, kes on just äsja haige olnud. Sidrunkvarts kiirendab ükskõik millisest haigusest paranemist. See on kristall, mis aitab sind uuesti jalule saada. Kanna seda senikaua, kuni uuesti terveks saad.

- See on kristall, mis aitab sul suitsetamisest loobuda ja seda tasuks kandma hakata enne seda, kui suitsetamisest loobutakse. See aitab suitsetamisest loobuda nii, nagu sa tahaksid seda ise kogu hingest teha. Loe lisaks veel minu üht artiklit, kus ma seletan, miks inimesed suitsetavad ja mida see inimeste hingede kohta peegeldab. Selle artikli leiad SIIT.

PÄIKESEPÕIMIK

Sidrunkvartsi peamisteks omadusteks on külluseenergia suurendamine ja võimendamine. See on kristall, mis avab sinu hinges positiivsuse ja on ülimalt kasulik Päikesepõimiku tervendaja. See avab Päikesepõimiku õnnele ning aitab sul enda poole tõmmata vaid head.

Sidrunkvartsi on võimalik kasutada väga raskete majanduslike seisude parandamiseks. Sellel kristallil on olemas vägi parandada energiaid, mis loovad pidevat ebaõnne ja ei lase pingutustel häid tulemusi saavutada.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sidrunkvarts kõige enam KAKSIKUID. Sidrunkvarts annab Kaksikutele energiat, mis omakorda annab neile oskuse oma tööd edukalt teha.

Sidrunkvarts töötab väga tõhusalt ka LÕVIGA. See on kristall, mis aitab Lõvil särada, olla positiivne, optimistlik ja tuua välja selle tähtkuju esindaja kõige paremad iseloomuomadused. Sidrunkvarts aitab Lõvil hoida sihti silme ees ja hoida teda eemal oma tähtkuju domineerivamatest ja negatiivsematest iseloomujoontest. Lõvi jaoks on Sidrunkvarts universaalne õnnekristall, mida tasub nii igal Lõvil kui ka ülemineku sodiaagi Lõvil omada.

Sidrunkvartsi lae Tsitriin geoodi peal või kõrval. Puhasta vähemalt korra kuus Salveiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 8 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.