Menüü
Ostukorv

KAITSE NEEDUSE EEST viiruk

KAITSE NEEDUSE EEST viiruk VÄEESEMED
KAITSE NEEDUSE EEST viiruk
2.80€
Maksudeta: 2.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KAITSE NEEDUSE EEST viiruk

KAITSE NEEDUSE EEST viirukit põleta, et blokeerida needuse pealepanekut või kui kahtlustad selle olemasolu. Kui tunned, et sinu ümber eksisteerib ebaõnn, mitte kuidagi mitte midagi ei suju, kõik liigub allamäge ja sinu elu on vaid täis stressi, siis on see viiruk sulle kasuks.

Põleta viirukit regulaarselt, et kaitsta, tervendada ja puhastada halba energiat enda ümber, mis võib olla pidevate allakäigu spiraalide põhjuseks.

Kui kahtlustad, et konkreetne inimene on sinu peale needuse pannud, siis põleta seda viirukit ja keskendu sellele, et soovid sellest energiast vabaks pääseda. Hoia viiruki kõrval Lemuuria Jaadi, Nuumitet, Kiastoliiti ja Hüpersteeni. Need neli kristalli aitavad vabaks lasta needuslikke sõnumisi.

Põleta viirukit kristallide kõrval senimaani kuni sinu elu hakkab positiivsemaks muutuma. Peale seda vii kristallid loodusesse, soovituslikult sügavasse metsa. 

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Viiruki põleva osa pikkus ca 17 cm ja läbimõõt ca 3mm. Pakis on viirukeid ca 20 tk.
HÜPERSTEEN on väga tugevatoimeline kaitsekristall, mis suudab ennekõike kaitsta ohtude eest, mida sa ei suuda enda elus ise tuvastada j..
9.00€
Maksudeta:7.50€
NUUMITE on väga salapärase väljanägemise ja sisuga kristall. Nuumite on oma omaduste poolest väga eriline. Nuumite on tumedat värvi..
9.50€
Maksudeta:7.92€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
9.40€
Maksudeta:7.83€
KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viirukiga kaitstakse iseennast, perekonda või kodu musta maagia eest ning selle olemasolul puhastatakse seda energiat. Kui sa..
3.20€
Maksudeta:2.67€
NEEDUSE VABASTAJA viirukiga vabastatakse needuslikku, ära sõnuvat ja halba energiat sinu auraväljast ja kodust või perekonnast. Põleta seda regul..
3.20€
Maksudeta:2.67€
KAITSE MUSTA MAAGIA EEST viirukiga kaitstakse iseennast, perekonda või kodu musta maagia eest ning selle olemasolul puhastatakse seda energiat. Kui sa..
3.20€
Maksudeta:2.67€
AJURVEEDAVIIRUK on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud Ajurveeda meditsiini ehk India rahvameditsiini parimaid ning tuge..
4.50€
Maksudeta:3.75€
ANGEL MIST viiruk on valmistatud salajase retsepti järgi, milles on kasutatud erinevaid taimi, mis aitavad saavutada kontakti Inglitega. Kui sinu jaok..
5.80€
Maksudeta:4.83€
KAITSE viiruk on üks parimaid valikuid, kui soovid iseendale või kodule kaitse peale panna. Kui sa tunned viimasel ajal, et asjad liiguvad al..
3.40€
Maksudeta:2.83€
NEEDUSE VABASTAJA viirukiga vabastatakse needuslikku, ära sõnuvat ja halba energiat sinu auraväljast ja kodust või perekonnast. Põleta seda regul..
3.20€
Maksudeta:2.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.