Menüü
Ostukorv

SEITSE TŠAKRAT viiruk (ca 15 tk pakis)

SEITSE TŠAKRAT viiruk (ca 15 tk pakis) VÄEESEMED
SEITSE TŠAKRAT viiruk (ca 15 tk pakis)
4.70€
Maksudeta: 3.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SEITSE TŠAKRAT viiruk (ca 15 tk pakis)

SEITSE TŠAKRAT on viiruk, mis aitab tervendada korraga seitset Tšakrat. Inimese Auraväljas on seitse peamist Tšakrat, milleks on Juurtšarka, Sakraaltšakra, Päikesepõimik, Südametšakra, Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. See on viiruk, mis sisaldab väga erinevaid taimi, milles kõigis on esindatud midagi kõigi Tšakrate jaoks. See on seguviiruk, mida kasutatakse Tšakrate tervendamiseks, tasakaalustamiseks ja aktiveerimiseks.

SEITSE TŠAKRAT viiruk

- Aseta viiruk meditatsiooni ajal enda kõrvale suitsema, et see saaks avada sinu meeli erinevatel tasanditel. Selline tegevus annab meditatsiooni õnnestumisele väga palju jõudu juurde.

- Põleta Seitsme Tšakra viirukit ajal, mil oled füüsiliselt haige või vaimselt kurnatud. See viiruk annab sellele Tšakrale jõudu juurde, mis põhjustab sulle kehva enesetunnet ning kiirendab üleüldist paranemist.

- Kui soovid endale Aurapuhastust teha, siis üheks võimaluseks on kasutada just seda viirukit. Põleta seda enda kõrval, hoides samal ajal peopesas Mäekristalli püramiidi. Istu viiruki kõrval meditatsiooniseisundis seni, kuni viiruk on ära põlenud. Viiruki ja Mäekristalli püramiidi ühine vägi aitavad sinu Aurat puhastada ja tasakaalustada.

- Põleta seda kodus kristallide lähedal, mille oled enda ellu toonud ajapikku ning oled nende mõtte või põhjuse ära kaotanud. Kui sul on kristallalus, kuhu on kogunenud erinevate eesmärkidega kristallid, siis puhasta need selle viirukisuitsuga ja sea need õigetel eesmärkidel end teenima. Peale viiruki ärapõlemist, aseta kõik kristallid õigetesse ilmakaartesse või komplektidesse.

- Põleta seda viirukit siis, kui sa tunned, et vajad turgutust ja soovid kiirendada enda spirituaalset arengut. Selles viirukis olevad erinevad taimed aitavad sind kiiresti tervendada ning muuta sinu tuju paremaks.

Loe lisaks ka artiklit, kuidas tervendada oma seitset Tšakrat läbi taimeteede. Leiad selle artiklit SIIT.

MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.