Menüü
Ostukorv

ÕLILAMP elupuu

ÕLILAMP elupuu ÕLILAMBID
ÕLILAMP elupuu ÕLILAMBID
ÕLILAMP elupuu ÕLILAMBID
ÕLILAMP elupuu ÕLILAMBID
ÕLILAMP elupuu
27.50€
Maksudeta: 22.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ÕLILAMP elupuu

Pildil olevad Sidruni ja Ingveri eeterlikud õlid ning Kõrberoos geood ei kuulu õlilambi juurde. 

ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. Õlilambi kausja osa sisse valatakse puhast vett ja selle vee sisse tilgutatakse eeterlikku õli, vastavalt oma soovile. Soovitan kasutada pehmendatud vett, kuna siis ei teki õlilambi kausile veerante ning lambi puhastamine on tunduvalt lihtsam. Õlilambi alumisse ossa (avast sisse) asetatakse põlev teeküünal. Küünlaleek kuumutab õlilambi ülemist osa, kus on vesi koos eeterliku õliga ja kuumutamise tulemusel levivad eeterliku õli aurud sellesse ruumi, kus õlilamp asub. Need aurud tervendavad inimest, puhastavad energeetiliselt ruumi ja ka seal asuvaid kristalle. 

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

ELUPUU sümbol on võimas ja sellel on väga pikk minevik inimkonna ajaloos. Elupuud on alati peetud tervise, tarkuse ja tervenduse sümboliks. Kõik seepärast, et inimesed on alati teadnud, mis jõud peitub puu või taime sees. Puud on antud maa peale selleks, et nendest jõudu, tervist või elamiseks vajalikku materjali saada.

Tehniline
Mõõdud Keraamilise õlilambi kõrgus on ca 12 cm, laius 9,5 cm. Toode ei sisalda õli.
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.83€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.75€
SIDRUN on üks tsitruselistest, see on kollakat värvi ja väga kasulik taim igal erineval kujul kasutatuna. Sidruni eeterlik õli ..
8.90€
Maksudeta:7.42€
Pilt on illustreeriv. Toode ei sisalda Roosa Geraniumi ja Iisopi eeterlikke õlisid ja Roosa Aura geoodi.ÕLILAMP on eeterlike õlide põle..
14.00€
Maksudeta:11.67€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
23.60€
Maksudeta:19.67€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.25€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.17€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.KIIVI rituaali-aroomiõli aitab vabaks saada stressist tekkinud migreen..
5.70€
Maksudeta:4.75€
KÕRBE SALVEI on klassikalise Salvei üks liikidest, millel on kõik Salvei omadused olemas, lisaks sellel on ka lisaväärtused, mistõttu on ..
18.00€
Maksudeta:15.00€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.