Menüü
Ostukorv

PILTJASPIS süda ripats

PILTJASPIS süda ripats EHTED
PILTJASPIS süda ripats
7.60€
Maksudeta: 6.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PILTJASPIS süda ripats
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. Piltjaspisel on pikk ajalugu kaitsekristallina ja seda on kasutatud kaua aega kaitsmaks hävituslike ilmastikuolude eest. Piltjaspist kanti kaasas merel, et torm ei murraks meest ning vihmametsades rändamisel kaitseks salakavala looduse eest. 

Piltjaspis on äärmiselt rahuliku energialainega kristall, mida saab kasutada pingete või mõne teise energia maandamisel. Piltjaspisel on väga pikk ajalugu müstitsismis ja seda on kasutatud väeesemena Vanas-Egiptuses. Piltjaspist kanti lapsest saati, et kaitsta teda halbade hingede eest. 

SÜDAME SÜMBOLIL on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

PILTJASPIS JA SÜDA

- Piltjaspis on tuntud oma materiaalsust parandava toimega ja kombineerides selle südamega aitab Piltjaspis mõista, milline ärialaline või tööalaline tee on sinule loodud. Aitab mõista, kelleks sul on saatuse poolt võimalik saada ning millised teed on sulle takistatud. Kõike seda aitab Piltjaspis läbi sisetunde mõista ning andes sulle ka märke või mõtteid, mis õigele poole hakkavad sind viima.

- Kui sa oled oma tee ja eriala leidnud, siis see toob head õnne sellesse töösse.

- Neil, kellel on oma ettevõtlus, nendele toob Piltjaspis ärilist õnne ning takistab konkurentidel sinu ettevõtte kahjustamist.

- Piltjaspis on ka loovuse kristall, mis aitab välja tuua käelised oskused.

- Piltjaspise südame talisman aitab lapsel end loominguliselt väljendada. Väga kasulik talisman neile, kellele meeldib tegeleda kunstiga ja kes soovivad enda kunstilisi oskuseid parandada. See on kristall, mis aitab enda mõtteid paberile joonistada. 

- Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aidates head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Seda eriti siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

- Piltjaspist ma soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida oma rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse kogu lapseootel naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli terve raseduse vältel kanda ja kasutada, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes väikesele beebile võimaluse siia ilma sündida rahus ja tasakaaluka Auraga. 

- Piltjaspis aktiveerib loomingulise voolu, mis omakorda toob inspiratsiooni ja motivatsiooni. Ideaalne kristall neile, kellel on oma töös loomingulisust vaja kasutada. Piltjaspis aitab näha nägemusi selle kohta, mida sa looma peaksid hakkama, aidates oma visioone ja nägemusi füüsiliseks muuta. 

- Piltjaspis toob tööedu ja ambitsioonide täitumist.

Piltjaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Toob ärilist edu, tööalaseid kordaminekuid, tehingute tegemisele annab lisaõnne, suurendab võimalust materiaalseteks kordaminekuteks. Kanna Piltjaspist, kui tunned, et sul oleks lisajõudu vaja mõne projekti elluviimiseks või viljaka lõpptulemuse saavutamiseks. Piltjaspis on õnnetoov kristall ja kui seda kanda teiste materiaalsete kristallidega nagu näiteks Püriidiga, siis nende kristallide külluslikud omadused avanevad veelgi võimsamalt.

- Selle kristalli puhul on tegemist ärilist õnne, rikkust, küllust ja rahavoolu aktiveeriva kristalliga. Too see kristall enda ellu, kui soovid enda elus majanduslikku õitsengut üles äratada. Piltjaspis toob häid ideid selle kohta, kuidas enda ellu rikkust luua. See paneb sind töötama, tegutsema ning inspireerib midagi edukat looma. Piltjaspise kristall on õnnekristall, millega on sul võimalus enda ellu rikkuseenergiat tuua.

- Piltjaspis toob tuge ja toetust ajal, mil hirm on sinu üle võimust võtnud. See leevendab hirmutunnet, aitab sul kaine peaga mõelda ja ületada enda sees olevaid hirmusid. Piltjaspis oma energiaga pakub sulle kaitset ning emotsionaalset tuge.

- Piltjaspis aitab sul suurt pilti näha ehk mõista elu erinevate külgede alt vaadatuna. See toetab spirituaalset arengut, aidates sinu silmaringi avaramaks muuta. See muudab sind elu suhtes uudishimulikuks ning suurendades sinu enda soovi maailma paremini mõista.

- Piltjaspisel on olemas võime panna õitsema ideed, mis sinu sees on. Kui sa seda endaga kaasas kannad või hoiad seda enda koduseinte vahel, siis see annab sulle energiat, jõudu ning soovi enda ideid füüsiliseks muuta. Kui sa tunned, et sul on palju ideid, kuid sul jääb puudu motivatsioonist või julgusest, siis sa oled õige kristalli leidnud. Piltjaspis on sellisel juhul suurepäraseks abiliseks!

- See kristall on suurepärane eneseteostuse kristall, milega on võimalik enda oskusi parandada, täiustada ning anne välja tuua. See avab sind enda isiklikku jõudu kasutama, seda väljendama ja rakendama. Piltjaspisele leia koht enda elus ning see tasapisi suunab sind enda annet väljendama ning teistele seda näitama. See inspireerib seda edasi arendama ning leidma võimalusi, kuidas seda kasulikuks muuta.  Kuna Piltjaspis on külluse, rahavoolu ning ärilise õnne kristall, siis see aitab sul enda ande tööks muuta. 

- Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aitab head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Seda eriti siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

- Piltjaspist ma soovitan kanda ja kasutada neil, kes on lapseootel või kes soovivad lapseootele jääda. Piltjaspis aitab lapseootel naisel õnnelik olla, nautida oma rasedust ja peatselt emaks saamist. Piltjaspis neelab enda sisse kogu lapseootel naise kurbuse, stressi, pinge ja ülekoormuse. Kui seda kristalli terve raseduse vältel kanda ja kasutada, siis see aitab väikest beebit kaitsta ärevusprobleemide eest, andes väikesele beebile võimaluse siia ilma sündida rahus ja tasakaaluka Auraga. 

- Piltjaspis aktiveerib loomingulise voolu, mis omakorda toob inspiratsiooni ja motivatsiooni. Ideaalne kristall neile, kellel on oma töös loomingulisust vaja kasutada. Piltjaspis aitab näha nägemusi selle kohta, mida sa looma peaksid hakkama, aidates oma visioone ja nägemusi füüsiliseks muuta. 

- Piltjaspis toob tööedu ja ambitsioonide täitumist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Piltjaspis on viljakusekristall, kui seda kasutada ja kanda koos Punase Jaspise või Punase Aventuriiniga

- Piltjaspis suunab suitsetamisest loobuma, aidates mõista seda, miks selline tegevus on halb ja ei vääri sinu tähelepanu. See aitab sujuvalt minna üle tervislikumale eluviisile, aidates sul teha enda keha ja hinge jaoks tarku valikuid. Analoogse väega on Suitskvarts. Kui soovid kindlasti väga kiiresti ja hea lõpptulemuseni jõuda, siis on tark neid kristalle koos kasutada või kanda näiteks ehtena. 

- Piltjaspis aitab välja tulla rasketest traumadest ja on üks kristallidest, mis aitab operatsioonijärgselt taastuda. Piltjaspist on mõistlik kanda endaga või hoida enda läheduses terve tervenemise ja taastumise perioodil. Piltjaspis blokeerib tüsistuste tekkimist ja süstib elurõõmu ning jõudu, mis on tervenemise jaoks üliolulised faktorid. Piltjaspis aitab üle saada pikaajalisest haiglas viibimisest, aidates elujõudu suurendada ja uuesti tavapärasesse elurütmi naaseda.  

- Piltjaspis aitab mineraalainetel kiiremini kehasse jõuda ja üleüldiselt vitamiine kergemalt omaks võtta.

- Piltjaspis aitab tervendada neerudega seotud probleeme.  

PÄIKESEPÕIMIK

Piltjaspis on Päikesepõimikut aktiveeriva ja tasakaalustava toimega. Piltjaspise puhul on tegemist väga intensiivse maise edu ja õnneenergiat kasvatava kristalliga. Kristall, mis aitab ligi tuua häid võimalusi eneseteostamiseks ja erialalise õnne saavutamiseks. Kristall, mis aktiveerib Päikesepõimiku küllusenergiaid ligi tõmbama. Mida aktiivsemini töötab sinu Päikesepõimik, seda külluslikumad võimalused sinu teele satuvad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Piltjaspis kõige enam SKORPIONITKALJUKITSE ja VÄHKI.

Piltjaspis on Kaljukitse külluse- ja materiaalse edu kristall. Piltjaspis toob Kaljukitse ellu rahavoolu, oskuse leida üles oma unistuste töö ja tööpositsioonil kõrgemale tõusta. Kaljukitsel on kasulik Piltjaspist enda kodus, küllusekristallide keskel või tööjuures hoida. Kanda sellel perioodil, mil soovitakse materiaalset kindlustunnet ja heaolu saavutada.

NUMEROLOOGIA

Sünnikuupäeva poolest on 8. kuupäeval sündinute õnnekristalliks Piltjaspis. See on kristall, mis suurendab sellel kuupäeval sündinute külluseõnne, enesekindlust, toetab sinu oskusi ja annab piisavalt palju inspiratsiooni selleks, et elus saavutada see, mida soovitakse. Piltjaspis toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 8. kuupäeval.

Piltjaspist soovitan laadida Tsitriin geoodil ja puhastada Salvei rituaaltaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Südame läbimõõt on ca 2cm
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
12.00€
Maksudeta:9.84€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
29.90€
Maksudeta:24.51€
La Tene erikollektsiooni käekett KALJUKITS "ÕNN JA ARMASTUS", koosneb Piltjaspise ja Pärlikarbi ja värvitud Hematiidi pärlite..
24.40€
Maksudeta:20.00€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.62€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
9.00€
Maksudeta:7.38€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
6.90€
Maksudeta:5.66€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.