Menüü
Ostukorv

SÜMBOLID RSS Feed

28 okt KLAASIKILLUD - SÕNUM UNIVERSUMILT
0 14623
Klaasikildudel on samuti oma tähendus, nii nagu igal asjal siin maailmas. Universum on täis sõnumeid, sul tuleb osata neid lugeda ja mõista. Mina olengi siin selleks, et sind selles kõiges aidata. Klaasikildude nägemisel on oma sõnum sulle, seetõttu ma sellest sulle siin kirjutangi. Mina olen enda m..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 9574
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
04 juuli HOROSE SILM - EGIPTUSE IIDNE KAITSESÜMBOL JA SELLE TÄHENDUS
0 8999
Egiptuse ajalugu, traditsioonid ja sümboolika on mind alati enda poole tõmmanud. Minu enda eelmiste elude nägemused ulatuvad sellesse aega ja seetõttu on mul tohutu side Egiptusega ning nende müstitsismiga. Tänapäeval me saame kasutada Egiptuse sümboolikat enesekaitseks, õnne aktiveerimiseks ja heao..
15 dets HAMSA SÜMBOOLIKA
admin 0 10801
Hamsa on mind alati lummanud ja sellel on ka oma põhjus. Hamsa on Lähis-Ida amulett, mis sümboliseerib kõrgema energeetilise võimu kätt. Erinevates uskumustes on Hamsa alati sümboliseerinud kaitset kurja ja ebaõnne eest. Usutakse, et Hamsa toob selle kandjale head õnne, tervist, küllust ning edu tem..
03 okt LOOTOSE SÜMBOOLIKA
admin 0 10059
Lootos on äärmiselt kaunis ja ilus lill ning peale selle uhke väljanägemise on sellel ka väga jõuline energia, mida see endaga kaasas kannab. Lootosel on väga pikk ajalugu ja seda on peetud juba Vana-Egiptuse ajast pühaks lilleks. Lootose peamiseks sümboliks on erinevates kultuurides olnud läbi aega..
16 okt MADU JA TEMA SALAPÄRASUS
admin 0 11535
Maod on äärmiselt targad, tunnevad hästi inimesi või teisi loomi, tajuvad väga hästi ohtu, on kirglikud ja liiderlike omadustega. Üldiselt armastavad maod teistega koos elada, aga neil on vaja väga palju oma aega, et end spirituaalselt koguda. Madudel toimub pidev analüüsimine ja uute asjade välja m..
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.