Menüü
Ostukorv

SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID RSS Feed

Spirituaalne toitumine tähendab teadlikku toitumist ehk hinge, keha ja Aura tervendamist. Spirituaalne toitumine kujutab endas taimede väe ja nende kokkuliitmise tulemusel saadud energia mõistmist. Selline toitumisviis ühendab sind taimedega, aitab sul läbi taimede enda vaimset keha tervendada ja enda Auravälja konkreetseid energiaid teadlikult juurde tuua. Spirituaalne toitumine on seotud Tšakrate tervendamisega, nende aktiveerimisega ja läbi selle enda elu paremaks muutmisega. Taimedel on olemas füüsiline tervendav külg ja vaimne tervendav pool. Mina seletan enda retseptides lahti ennekõike taimetoitude vaimse tervendava poole, andes sulle mõista, millise energiavälja loovad erinevad taimed neid omavahel kokku liites. Lisaks sellele toon põgusalt välja ka nende füüsilised tervendavad omadused. Spirituaalne toitumine viib sind hingelise ehk spirituaalse kasvamiseni ja see on osa tervislikust eluviisist.

 

Olen ise vegan, mis tähendab seda, et ma ei söö mitte ühtegi loomset produkti ja seega on kõik minu spirituaalsed toiduretseptid samuti vegantoidud.

 

Kostita enda keha ja hinge taimede ja kristallidega! 

 

 

10 juuli SPIRITUAALNE TOITUMINE - ARMASTUSEÕNNE AKTIVEERIMISE SALAT
admin 0 11047
Taimedel on täpselt samamoodi eriline energiaväli nagu kristallidelgi. Kõik erinevad taimed jagavad endast välja lisaks vitamiinidele ja teistele kehale füüsiliselt vajaminevatele toitainetele ka energiat, mis toidab meie vaimset keha ehk Aurakeha. Nii nagu kristallid kiirgavad endast välja tervendu..
23 sept CHIASEEMNED - SUPERTOIT KOGU KEHA JA HINGELE
admin 0 10597
Tšiiaseemned ehk chiaseemned pakatavad tervisest ja vajalikest toitainetest, mida meie kehad vajavad, küll aga on tegemist millegagi, mida tihtipeale jäetakse enda toidulaual tahaplaanile. Teinekord, kui enda toiduvarusid lähed täiendama, siis haara endale kaasa ka kotitäis orgaanilisi bio chiaseemn..
29 mai KÖÖMNED - VAJALIK VÜRTS SINU KÖÖGIS
admin 0 7525
Köömned on köömnetaime (Cuminum cyminum) viljad, mida kasutatakse nii ravimiseks kui ka vürtsina toiduvalmistamisel. Köömned on mõnusalt maalähedase ja tugeva maitsega ning oma maitse tõttu lisavad väärtust erinevatele roogadele. Kõige levinum on köömnete kasutamine India, Aasia ja Lõuna-Ameerika kö..
16 mai SPIRITUAALNE TOITUMINE - KÜLLUSESALAT
admin 0 9692
Toitumine peab olema spirituaalne, vastasel juhul sa ei toida enda keha õigesti. Räägin palju toitumisest ning suunan kõiki enda keha õige toiduga rikastama. Toitumine on keha ja hinge jaoks ülioluline ning see peab olema spirituaalne. Spirituaalne toitumine tähendab seda, et sa oled teadlik sellest..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.