Menüü
Ostukorv

ARBUUSTURMALIIN pendel (messing)

ARBUUSTURMALIIN pendel (messing) VÄEESEMED
ARBUUSTURMALIIN pendel (messing)
22.30€
Maksudeta: 18.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ARBUUSTURMALIIN pendel (messing)

ARBUUSTURMALIIN sümboliseerib ülimat armastuseenergiat ja kui ma räägin ülimast, siis soovin seda ektra rõhutada. Tegemist on kristalliga, mis on seotud hingesugulusega ja veelgi enam - kaksikleegi sidemega.

Arbuusturmaliin kannab endaga kaasas väge, mis avab sinu Südametšakra kohal eksisteerivat kõrgemat Südametšakrat, milleks on Tüümusetšakra. Seda kristalli kandes ja enda elus hoides, avab see sinu hinge tõelisele armastusele. Puhtale ja energeetiliselt väga kõrgele armastusele. Kes iganes soovib selles elus üles leida enda hinge teise poole, siis palun kandke seda kristalli hoole ja armastusega. Seda tehes manifesteeri Arbuusturmaliini sisse enda sõnum. Hoia seda käes, sule silmad ning saada südamesoov kristalli sisse ning seejärel alusta selle kandmist. Lase kristallil toimida energiamagnetina.

Sul on olnud palju eelmiseid elusid ja nendes ka suhteid, mille oled ühe või teise inimesega loonud. Arbuusturmaliin loob kontakti sinu ja tema vahele kui te olete taassündinud ühte ajastusse. Seega kanna Arbuusturmaliini kristalli ja lase universumil sind ja teda kokku viia!

Arbuusturmaliin on üks Turmaliini liikidest, mis koosneb peamiselt RoosastRohelisestPruunist ehk Draviidist ja Valgest Turmaliinist. Arbuusturmaliini võib nimetada kristalliks, mis koosneb kõikidest seitsmest erinevast Turmaliinist, kuid enamjaolt esineb selles siiski vaid need neli Turmaliini. Juhul, kui maapõuest saadakse välja selline Arbuusturmaliini tükk, milles on esinenud erinevad Turmaliini värvused ja see tuleb välja sealt ka tervena, siis see on väga hinnaline. Juba ühe- kuni kahesentimeetrine tükk on väga hinnaline. Mida klaasjam on Arbuusturmaliini tekstuur, seda väärtuslikum see kristall oma hinna poolest ka on.

Roheline Turmaliini osa sümboliseerib kasvamist, arengut ja armastust. Roosa sümboliseerib lootust, romantikat ja hingesugulust, Draviit ehk Pruun Turmaliin sümboliseerib tasakaalu ja harmooniat, Must Turmaliin kaitset, Valge Turmaliin puhtust ja siirust, Sinine Turmaliin toob iidseid teadmisi ja oskust enda elu targalt elada, Punane Turmaliin on armastuse, kire, sügavate tunnete ja romantika looja.

Tegemist on väga tugevatoimelise kristalliga, millel on olemas magnet. See magnet on seotud armastuseõnne suurendamisega. Ükskõik, kes seda kristalli kasutab, selle ellu hakkab see armastust ligi kutsuma. Kas vallalisele kaaslast, suhtesse rohkem üksteise austamist, armastamist ja tähelepanu. Kui Arbuusturmaliini kasutab laps, siis aitab see suurendada perekonnaarmastust ja sõprusarmastust. 

MESSING on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.

Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid.

Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.

PENDLID on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Arbuusturmaliin tasakaalustab hormoone ja tervendab sellega seotud probleeme. Kui sul on probleeme klipnäärmega, selle üle- või alatalitlusega, siis on kõige parem viis sellele alternatiivset energiatervendust anda läbi Arbuusturmaliini kaelas või kõrvas kandmisega.

- Arbuusturmaliin aitab leevendada närvilisust ja lahti saada pidevatest mõtetest, mis on seotud surma või haigustega. Kui sa pidevalt keskendud sellele, et midagi võib sinu elus halba juhtuda, siis sa ise kutsub endale seda halba ligi. Jäta meelde, sa oled magnet, millest mõtled, sellele annad loa enda elus eksisteerimiseks.

- Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis tähendab seda, et see tervendab südameveresookonda ja südant. Kui sinul on seal piirkonnas terviserike, siis kanna Arbuusturmaliini talismanina kaelas.

KÕIKIDE TŠAKRATE TASAKAALUSTAJA

Arbuusturmaliinis on väga palju tervendavat jõudu, mis aitab tervel sinu Tšakrasüsteemil terveneda ja tasakaalu leida. Arbuusturmaliini kandmine tervendab sind üle keha, turgutab sinu hinge ja vaimu. Kõige aktiivsemalt töötab Arbuusturmaliin Südametšakraga ja seejärel Tüümusetšakraga, mis pesitseb Südametšakra kohal. Tüümusetšakra on seotud hingedevahelise kokkulepete mõistmisega.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE

Arbuusturmaliini pendlit on kõige parem ja kasulikum laadida Apofülliit geoodi peal, mis aitab Arbuusturmaliin pendlil taastuda. Pendleid tuleb taastada selleks, et need annaksid õigeid vastuseid ja see on ka põhjus, miks neil võiksid olemas olla energia kristallid.

ENERGIAKRISTALLID PENDLIKOTTI VÕI -KARBI SISSE

Energiakristallideks on Arbuusturmaliinil vaja tema pendlikotti lisada kindlasti Akvamariini koos Muskoviit geoodiga (pendlikristalle hoia eraldi omakorda koti sees, et need pendlit ära ei lõhuks). Pendlikristall suurendab selle pendli väge ja geood aitab pendlit töökorras hoida.

Täispika pendliartikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud ca 5,7x1,6 cm.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
12.00€
Maksudeta:10.00€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioo..
5.40€
Maksudeta:4.50€
ARBUUSTURMALIIN suurendab armastuseõnne. See aitab suhtesse tuua rohkem üksteise austamist, armastamist ja tähelepanu ning aitab vallalistel kaas..
22.00€
Maksudeta:18.33€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
3.80€
Maksudeta:3.17€
HARILIK PUJU on rahvameditsiinis kasutatav ravimtaim, mille ladinakeelne nimetus on Artemisia Vulgaris. Hariliku puju näol on tegemist üheaegselt ..
5.80€
Maksudeta:4.83€
SININE CHAMPA on ülitugev õnneenergia aktiveerija. Mediteeri viirukiga ja saada universumisse soovmõtteid ning palveid. Sinise Champa viirukiga on või..
5.80€
Maksudeta:4.83€
CELESTIAL viiruk aitab ühendust saada vaimsete teejuhtidega, Inglitega, hingedega, kosmosega, minna astraalrännakusse, rännata eelmistesse el..
5.80€
Maksudeta:4.83€
DRAAKONI VERI viiruk on valmistatud Draakoni verepuust.Tegemist on väga kauni ja suureks kasvava puuga, meenutades oma välimuselt Baobabi puud. D..
4.20€
Maksudeta:3.50€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.