Menüü
Ostukorv

KOHV viiruk

 KOHV viiruk  VÄEESEMED
KOHV viiruk
5.00€
Maksudeta: 4.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOHV viiruk

KOHV viiruk eemaldab elamisest halba õnne, stressienergiat kui ka pahatahtlikkust, mis on suunatud kellegi teise poolt Sinu ellu, luues kaitsebarjääri. Viiruk nõrgestab neid, kes ei kohtle sind hästi või on võtnud endale õiguse sind piirata, kiusata või ükskõik millist madalat energiat praktiseerida. See kustutab ja aitab läbi lõigata energiasideme sinu ja tema vahel, isegi, kui sa ei tea, kes see on. Aja möödudes tunned ennast hästi, suurepäraselt ja kaitstuna.

- Kohviviirukit põletada enda koduhoovis, et luua koduõuele suurem kaitse. Põleta seda just maja ümber, et sinu kodu oleks turvaline.

- Kohviviiruk eemaldab luupainajate teket, sellega on võimalik puhastada unenäopüüdjaid ja nendele seadistada veelgi tugevam kaitseenergia. Selleks põleta kohviviirukit magamistoas või unenäopüüdja vahetus läheduses.

- Selleks, et paremini analüüsida, keskenduda, õppida ja süveneda, on kohviviiruk suurepärane valik. See aitab sul kiiremini saavutada häid tulemusi, andes sulle selge pea ja mõistuse.


MIS ON VIIRUKID?

Viirukid aitavad mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda, ning rituaale ja maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed.

Viirukid on valmistatud rituaalitaimedest ja taimeessentsidest, et tuua esile nendes olevad energiaid, mida maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele.

Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Kõik viirukid töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsetena.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS

Taimede suits on energiaid puhastava toimega, mis vabastab ebavajalikku energiat. Kui viiruk suitseb, siis selles viirukis olevad taimed annavad enda väe edasi nii sulle kui ka kristallidele ja keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on, tervendades nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallid töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, eemaldades negatiivsuse ning asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia jääb kristallidesse aga kinni (kui need ei ole just geoodid või püramiidid). Kristallide puhastamiseks aseta viiruk nende kõrvale, et negatiivsest energiast vabaneda. Loomulikult on rituaalitaim selleks tõhusam, aga viirukeid võib kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energiast tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte lausa igapäevaselt. Rituaalitaimi soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akna lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan samaaegselt põletada ka erinevaid küünlaid, valides need vastavalt viirukile, et puhastusrituaali võimendada.

Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on selleks vaja ka spetsiaalset viirukihoidjat, mis on enamasti valmistatud puidust, metallist ja keraamikast. Kasuta viirukit põletades kindlasti selleks ettenähtud alust, et kogu protsess oleks võimalikult ohutu.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukihoidjale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda hoida soovid hoida.

Kindlasti ei tohiks väikesel lapsel olla ligipääs põlevale viirukile. Viiruki suitsev osa on kuum ja võib last kõrvetada.

Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see

Viirukeid on võimalik kasutada ka konkreetsetel eesmärkidel ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada seda, mida soovid. Näiteks, kui tahad, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui tahad armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele.  

Kogu viirukite valik, mis La Tene sulle pakub on SIIN. Igal viirukil on oma vägi, loe nende spirituaalsete omaduste kohta.

Lisainfo
Lisainfo Pakis on ca 20 viirukit.
KOHV on teada-tuntud rituaalivili, mida kasutatakse kaitse- ja külluseenergiate aktiveerimiseks. Kohvi joomine juba iseenesest tõstab inimes..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
29.90€
Maksudeta:24.92€
VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraami..
6.40€
Maksudeta:5.33€
Pilt on illustratiivne. Lavendel ja Clary Salvei eeterlik õli ning poleeritud Phosposideriidi kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOI..
19.60€
Maksudeta:16.33€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Mariami Jaspise kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline e..
14.70€
Maksudeta:12.25€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud m..
4.40€
Maksudeta:3.67€
NAG CHAMPA on magusa ja küllaltki intensiivse aroomiga viiruk, mis on India üks traditsioonilistest viirukitest. Nag Champa on..
5.30€
Maksudeta:4.42€
PALO SANTO ja MÜRRI viiruk aitavad kaasa süvapuhastuse rituaali tegemisele. Mõlema viiruki puhul on tegemist tugevatoimeliste viirukitaimedega, milleg..
5.80€
Maksudeta:4.83€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal ja sellega on võimalik ravida väga paljusid erinevaid haiguseid. Tsitronella o..
4.90€
Maksudeta:4.08€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.