Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

21 sept AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA
admin 0 47280
Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus kodus külluslikku energiat liikuma panna. See on taim, mis aitab küllusel kodu Kagupiirkonna kaudu majja tulla. See on ka üks põhjustest, miks võit..
06 sept NOORKUU UUE ARMASTUSE KÜÜNLAMAAGIA
admin 0 24467
Kuu on võimas element, mille faasid mõjutavad meie tegevust Maa peal. Teades täpselt, mida need faasid meile annavad, saad sa nende abil mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab seda mõnes kohas ära, kord toob armastust, teisel korral aga närvilisust - kõik kuufaasid on erine..
29 juuli KRISTALLIDE KOHT MAJAPIDAMISES JA NENDE HOIDMINE
admin 0 3626
Tihtipeale küsitakse minu käest, et kus ma peaksin neid kristalle hoidma või mille sees oleks neid kõige õigem hoida? Mõtlesin, et kirjutan sellest veidi pikemalt. Väga palju tuleb ka selliseid küsimusi, et kõiki kristalle oleks vaja, aga kas need üksteist segama ei hakka? Niisiis, vastused on siin...
05 juuli MALAHHIIT ja ELEVANT, kui Feng Shui külluse elemendid
admin 0 5180
Idamaades valmistatakse väga palju kujundeid kristallidest ja üheks populaarseks Malahhiidi sisekujunduselemendi kasutamiseks on see, et sellest graveeritakse elevandi kujusid. Igast kristallist valmistatakse teatud sorti kujundeid, arvestades nende kristallide energeetilist toimet. Nagu ma olen ka..
18 juuni LOVAGE EHK LEESKPUTK JA SELLE RITUAALID
admin 0 2045
Lovage ehk leeskputk on taim, mis on saanud oma nime just sellepärast, et seda taime hakati kasutama armastuserituaalides ja -eliksiirides. Sealt tuligi nimi Lovage, mis on inglisekeelsest sõnast love ehk armastus. ARMASTUSERITUAALArmastuserituaali jaoks asetatakse vannivette Lovage rituaalitaime k..
12 juuni KANEELI SPIRITUAALNE TOIME
admin 0 5793
Looduse poolt antu ei ole meie kõrvale loodud põhjuseta ja ainult ilu pärast. Maa on loonud igale probleemine lahenduse, kas siis taime või kristalli näol. Kaneelilõhn meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igaühel on kaneeliga omad mälestused, mis kerkivad seda ..
Tooted 1345 kuni 1350, kokku 1350 tootest (113 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.