Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

05 juuli JUULI HOROSKOOP 2023 - ETTEKUULUTAVAD UNENÄOD, HEA ÕNN ARMASTUSES JA KÜLLUSES
0 28233
Juuli astroloogiline kaart on majandusliku vaatenurga alt vaadates õnnetoov. Lisaks tuleb head õnne ka armastuses. Panen sinu jaoks need olulised kuupäevad kirja. Avanemas on uue spirituaalse ajastu uus hingedevaheline portaal. Tänu millele on välja tulemas uus romantiline side Hingesugulaste ja ..
05 juuli FENG SHUI - 10 VIISI UNEKVALITEEDI PARANDAMISEKS
admin 0 26591
Feng Shui on kodu energiate täiustamise kunst. Feng Shui järgi peavad igas toas ja ilmakaares olema paigas kõik elemendid vastavalt sellele, millise energiakanaliga on seal toas tegu. Kogu kodu energiad peavad olema pidevalt tasakaalus, puhastatud ja täiustatud, selle tulemusel on sul kodus hea olla..
03 juuli SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD
admin 0 7446
Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Olgu see sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale. Enda keha tuleb aus..
30 juuni ELUTEENUMBER - MIDA SEE RÄÄGIB SINU ARMASTUSE KOHTA
admin 0 142675
Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia  ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenu..
28 juuni KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA
admin 0 7553
Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks end aeg-ajalt sinu menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga..
26 juuni SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED SINU KARJÄÄRILE
admin 0 28976
Panin numeroloogia põhjal kirja erinevate sünnikuupäevade edu saladused. See on kõigile neile, kes soovivad enda karjääri edukamaks muuta või kes soovivad luua midagi unikaalset, ainulaadset ja ka ettevõtteid. Siin on sinu positiivsed ja nõrgad küljed, mis sinu sünnikuupäev on sulle kaasa andnud. SÜ..
23 juuni 6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS
admin 0 11908
Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkus nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni. Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismä..
21 juuni TULI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 19766
Tuli sümboliseerib puhastust, muutust, muutlikkust, uuendusi või ka millegi lõppemist. Tuli on see, mis suudab meile pakkuda eluenergiat, jõudu ja abi, samas võib see olla täpselt vastupidise tähendusega ning põhjustada meile hävingut. Tuli annab meile soojust, kuid kontrolli alt väljunud tuli võib ..
19 juuni KALLIS MINU LOOMINGU JA SOOVITUSTE JÄLGIJA
0 16781
Annan Sulle teada, et võtan nüüd natukene aega enda jaoks. Teen loomingus ja nõustamises pausi.Olen üheksa aastat olnud Sinu, minu jälgija jaoks olemas ja Sulle pidevalt kirjutanud. Sellega olen Sulle andnud võimaluse avardada enda silmaringi ja jaganud Sulle väärtuslikku infot enda aitamiseks. Seda..
19 juuni ELULÕNG - ROMANTIKA JA LOOVUSE LILL
admin 0 6048
Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu tuua romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, omavad enda isiklikku energiat, mida nad endast v..
16 juuni REISIMINE JA KRISTALLID
admin 0 4787
Reisile minemine on suur ettevõtmine. Reisil olles ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute või uute olukordadega toime tulema. On teatud kristallid, mis aitavad sind reisimise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end tunda h..
14 juuni 100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS
admin 0 11895
Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega. Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab ela..
Tooted 133 kuni 144, kokku 1369 tootest (115 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.