Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

06 nov MEHED, NEED ON KRISTALLID, MIS ANNAVAD TEILE JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST
admin 0 5370
Kristallid sobivad absoluutselt igale inimesele. Neid välja valides, kasuta visuaalset tunnetust. Visuaalne tunnetus on see, kui sa vaatad kristalli ja selle välimus köidab sind koheselt, isegi siis, kui kristallil pole erksaid ja silmapaistvaid toone. Kristalle saab õigesti valida siis, kui sa kuu..
03 nov SKORPION - 3 ÜLIOLULIST MISSIOONI
0 3235
Skorpioni peamiseks planeediks on Pluuto, mis annab sellele tähtkujule suurepärase oskuse näha valusat tõde. See on Skorpioni jaoks ühtemoodi keeruline ning teisalt on see tema parim külg, millega siin planeedil eksisteerida. Arvestades seda, et terve inimkond elab Pluu..
01 nov NOVEMBRI HOROSKOOP (1.-12.11) - JUPITERI TRANSIIT AVAB PALJUDELE 4 KUUKS ÕNNEENERGIA
0 14503
Novembri algus toob kaasa palju positiivsust seoses Jupiteri transiidiga, mis kiirgab meie Maale koostöös Päikesega. Sellega seoses on sul vaja teada kahte asja. Esiteks, kui sa oled oma loomuselt tagasihoidlik, suudad leppida vähesega ja oled niiöelda maadligi inimene, siis see annab sulle võimalus..
30 okt KÄED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 2959
Unenäod on selleks, et need ära tõlkida, kuna sinu unenäod annavad teada, mis sinu teele on saabumas või kuhu poole on sinu hing liikumas, seega on oluline alati enda unenäod ära tõlkida. Selle juures aitan mina sind, kirjutades sulle unenägude tähendusi. Oluline on hommikuti kõik unenäod ära tõ..
27 okt SUITSUPÄÄSUKE - HINGE TOOTEM
0 1742
Hingetootemid on kõikidel inimestel ja need aitavad sul iseennast paremini mõista, kui need enda jaoks lahti seletad. Et sa saaksid enda hingetootemitest aru, selleks olen sul mina - aitan selgitada, mida hingetootemid tähendavad. Kui sa oled näiteks terve elu tundnud sidet suitsupääsukesega, siis..
25 okt ŠOKOLAADIKOMMID - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1444
Igal unenäol on oma tähendus ning seetõttu ei tohiks unenägusid alahinnata, vaid just vastupidi - proovida neid lahti seletada, et sul oleks võimalik ette teada, mis sinu eluga on toimumas. Sa kas näed unenägu, mis on otsetõlkes ehk realistlikku unenägu, mis aitab sul teada saada seda, mis on sinug..
23 okt OKTOOBRI LÕPU HOROSKOOP (23.-31.10) - KUUVARJUTUS ja HALLOWEENI RITUAALID LA TENES
0 14848
Soovin sulle rahulikku, tasakaalukat, armastusest täidetud ning tervislikku Oktoobri lõppu. Meid on ees ootamas suurejooneline Kuuvarjutus, mis eeldab vägagi õiget ellusuhtumist. Kui hoiad suhtumise optimistlikuna igal tasandil, siis peale nelja kuu möödumist saabub sinu ellu periood, kus oled elu..
20 okt 2024. AASTA HOROSKOOP JÄÄRALE
0 22060
Terve 2024. aasta vältel tunned sa seletamatut survet, mis paneb sind kiiremini tegutsema ja sa soovid, et kõik võiks justkui realiseeruda, olgu selleks suhete kujunemine, tööalased muutused, rahaline seis või sinu enda tervise paranemine. Sinus on kummaline surve selle koha pealt, sest ..
18 okt 2024. AASTA HOROSKOOP SKORPIONILE
0 24315
Astroloogiline ettekuulutus 2024. aastaks annab sulle võimaluse mõista seda, millega sa seisad sellel aastal silmitsi iseendas, suhetes ja tööalaselt. See annab sulle võimaluse teha paremaid valikuid ja oskuse paremini toime tulla Astroloogiliselt keeruliste seisudega. Soovin sulle kogu südamest kõi..
16 okt HEAOLU ALGAB SINUST ENDAST - HOIA SUHTUMINE POSITIIVSENA JA OPTIMISTLIKUNA
0 3911
Olen terve elu aidanud inimestel enda vaimset ja emotsionaalset keha tervendada ning saavutada enda hinges heaolu ning teen seda ka edasipidi. Minu kogemused meie rahvaga on väga suured ja tean täpselt, kuidas saada sind positiivsemaks, õnnelikumaks, rõõmsameelsemaks ja optimistlikumaks inimeseks. S..
13 okt KAALUD (23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER) - SINU KAUNIS MÕTTEMAAILM
0 3255
Kaalud on Õhu-elemendi esindaja, kes on enda loomuselt rahutegija ja kelle seltskonnas on hea aega veeta, kuna just tema on sinu parim kuulaja ning kaasamõtleja. Kui sa oled sündinud Kaaludena ning oled enda tähtkuju tasakaalus versioon, siis oma loomuselt oled sa tasaka..
11 okt OKTOOBRI KESKPAIGA HOROSKOOP (16.-22.10) - INIMSUHTED JA MAAILMAS TOIMUV - IISRAEL
0 10636
Arvestades, kui ärevad on ajad meie planeedil seoses sellega, et eksisteerime uuel ajastul, toimumas on tohutult suured struktuursed muutused paljudes erinevates aspektides ning oleme suundumas ajaloo ühte keerulisemasse perioodi, olen nüüdsest otsustanud jagada konkreetsemalt Astroloogilisi teateid..
Tooted 73 kuni 84, kokku 1358 tootest (114 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.