Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

04 juuli PARALLEELMAAILM JA DIMENSIOONID
admin 0 1721
Kas sa oled kordagi mõelnud selle peale, et kuhu sinu hing või kuhu sa ise lähed, kui sa magama jääd ning öösel uinud? Kui sa oled selle peale kasvõi korra mõelnud ja endale sellise küsimuse esitanud, siis võin juba õnnitleda sind sellega, et sa oled spirituaalne. Iga inimene, kes on kord nii mõelnu..
30 juuni SÜNNIMÄRGID JA SELLE SALADUS - NÄGU
admin 0 2475
  Sünnimärkide lugemine ja nende pealt ennustamine on iidne ennustamise viis, mis kehtib ka tänapäeval. Sünnimärke saab täpselt sama moodi lugeda nagu saab käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega ja üldisel..
27 juuni MALAHHIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 734
Malahhiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. V..
24 juuni NUMBER 6, 66, 666 JA 6666 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM
admin 0 20566
  Kui sind pidevalt kummitavad number 6 või 666, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 6-ga näidata sulle, et kõige olulisem on see, et sa kuul..
20 juuni SINISE KVARTSI PROHVETLIKKUS
admin 0 940
Sinine Kvarts on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti..
17 juuni LASURIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 784
Lasuriit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VAST..
15 juuni KÜÜSLAUK - IMERAVIMI KAITSEV VÄGI
admin 0 3161
Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et olla terved. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja me saame seda ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Seetõttu soovitan kõigil ennekõike ikka ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimedes, mida ise kasvatame..
10 juuni TÄISKUU VÄGI JA SELLE TÄHTSUS
admin 0 6613
Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. ..
07 juuni NUMBER 5 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 28580
Olen kirjutanud, mis tähendab, kui sa hakkad ühel eluperioodil pidevalt nägema number 5, 55, 555 ja 5555. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma annan väikesed vihjed, mida tähendavad number 5 kombinatsioonid. Neid numbreid võid sa näha kella pealt, nä..
06 juuni SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE
admin 0 12603
Ma olen kindel, et sinu elus on olnud vähemalt üks kord, kus sa oled soovinud midagi väga suurt ja ühel heal päeval saabus see sinu ellu. Ükskõik, milline unistus see oli, põhiline on selle juures see, et sa seda südamest soovisid. Inimese sees oleval hingel on oskus saata Aurasse sõnumeid, mis omak..
02 juuni MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA
admin 0 15730
Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meelde, et ig..
31 mai NUMBER 5, 55 JA 5555 NÄGEMINE NING SELLE INGLITE SÕNUM
admin 0 18663
Kui sind pidevalt kummitavad number 5 või 5555, siis tea seda, et sinu enda Inglitel on midagi tähtsat sulle öelda. Ühesuguste numbrite nägemine ei ole juhuslik, see on sõnum sinule! Panin siia kirja kõik selle, mida Inglid soovivad number 5-ga näidata sulle, kõige olulisem on see, et sa kuulaksid ..
Tooted 1165 kuni 1176, kokku 1228 tootest (103 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.