Menüü
Ostukorv

HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE RSS Feed

29 märts HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI
admin 0 8345
Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja oskust muuta energiaid. Samamoodi on igal metallil ning väärismetallil oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt, et valmistada ehteid, eriti just kristallehteidl. Kristalle pannakse hõbedaga kokku, kuna hõbedal on..
25 märts SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL
admin 0 13288
Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline. Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka emotsioonide tervendamisega. Loomulikult on üks asi see, et ku..
04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 7766
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
14 nov KES ON ENERGIAVAMPIIR JA KUIDAS END TEMA EEST KAITSTA
admin 0 16974
Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie seas ära tunda. Kui sa oled minu artiklitega kursis, siis sa kindlasti tead, et ma mainin neid väga palju erinevate kaitsekristallide juures, et saaksite enda Aurat nende negatiivse mõju eest hoida. Minu artiklid tulevad ikka..
08 nov KODU KAITSMINE KURJADE INIMESTE EEST
admin 0 7548
  Mida aeg edasi, seda rohkem on minu juurde tuldud küsimustega "Kuidas enda kodu kaitsta?". Kodu soovitakse erinevatel põhjustel kaitsta, kas siis kellegi kurjade sõnade eest, naabri halva pilgu eest, enda kodu vandaalide ja varaste eest niiöelda "nähtamatuks" teha, kaitsta nii needuste ja ärasõ..
16 okt MADU JA TEMA SALAPÄRASUS
admin 0 11783
Maod on äärmiselt targad, tunnevad hästi inimesi või teisi loomi, tajuvad väga hästi ohtu, on kirglikud ja liiderlike omadustega. Üldiselt armastavad maod teistega koos elada, aga neil on vaja väga palju oma aega, et end spirituaalselt koguda. Madudel toimub pidev analüüsimine ja uute asjade välja m..
29 juuli KRISTALLIDE KOHT MAJAPIDAMISES JA NENDE HOIDMINE
admin 0 3931
Tihtipeale küsitakse minu käest, et kus ma peaksin neid kristalle hoidma või mille sees oleks neid kõige õigem hoida? Mõtlesin, et kirjutan sellest veidi pikemalt. Väga palju tuleb ka selliseid küsimusi, et kõiki kristalle oleks vaja, aga kas need üksteist segama ei hakka? Niisiis, vastused on siin...
Tooted 265 kuni 271, kokku 271 tootest (23 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.