Menüü
Ostukorv

ARMASTUS RSS Feed

21 jaan ISIKLIK SUUNANÄITAJA - HINGELINE KOKKULEPE SINU JA TEMA VAHEL
0 33865
Aastate jooksul olen teemaks võtnud erinevaid hingedevahelisi kokkuleppeid, olen rääkinud näiteks hingesugulastest, saatusekaaslastest, emalikest hingedest, tervendajahingedest, elukaaslashingedest ja paljudest teistestki. Hingedevahelisi kokkuleppeid on tegelikult väga palju erinevaid ja täna tutvu..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 44268
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
26 apr KUIDAS LAHKUMINEKUST KIIRESTI TAASTUDA
0 43299
Lahkuminek, kus puudub valu ja emotsionaalne tühjustunne viitab suhtele, milles ei olnud armastust või kiindumist. Seega, kui lahkuminek on põhjustanud sulle hingevalu, emotsioonide üles-alla liikumist ning segaseid tundeid, siis tea, et see kõik on normaalne. See viitab sellele, et sul olid selle i..
16 apr 10 MÄRKI SPIRITUAALSELT LAHKU KASVAVAST SUHTEST
0 29957
Selleks, et vältida lahku kasvamist, on vajalik hästi ja harmooniliselt toimivas suhtes koos spirituaalselt edasi liikuda. See tähendab muutumist, enda kujundamist, elukestvat õppimist ning arenemist. Paljud suhted jõuavad aga punkti, kus üks kasvab teisest spirituaalselt tugevalt üle. Asi võib olla..
09 sept 6 OHUMÄRKI, ET SINU SILMARÕÕM EI SOOVI SINUGA SUHET
admin 0 24250
Suhteteemad on alati väga intrigeerivad, põnevad ja tundlikud. Armastus on miski, mida me kõik selles elus vajame ja leida seda teises inimeses on puhas rõõm. Hingesugulus on miski, mida enda ellu kutsuda ja kui see üles leida, siis on see midagi väga väärtuslikku. Suhete loomine, suhtesse astumine,..
24 apr 5 OLULIST TARKUST KAUAPÜSIVAKS SUHTEKS
admin 0 29295
Armastus on üks elueesmärkidest, üks suurimaid, kusjuures! Keegi ei ütle naljalt armastusele ära, kui see on siiras ja tingimusteta. Kauapüsiv, harmooniline ja tasakaalukas suhe on meie tervise jaoks ülioluline. Aga sellist suhet ei ole võimalik lihtsalt saada, selline suhe luuakse. See on suure töö..
15 jaan 6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA
admin 0 42574
Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erine..
22 okt ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST
admin 0 32492
Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahinges..
07 juuni TÄISKUURITUAAL - ARMASTUSESOOVIDE TEELESAATMINE
admin 0 11111
Täiskuu on alati võimsa väega, siis jõuab Maa peale Kuu kõige tugevam jõud ja igasuguste spirituaalsete tegevuste õnnestumise tõenäosus on siis suurem. Täiskuust on alati mõistlik võtta maksimum. Seetõttu jagan sinuga ühte Täiskuurituaali. Armastusesoovide teelesaatmise rituaal aitab täita sinu süda..
21 mai ÕPETA OMA LAPSELE, KUIDAS ARMASTADA
admin 0 28719
Armastus on tugevaim vägi, mida omada suudame. Vägi, mis suudab purustada kõik halva, negatiivse ja raske. Armastus on meie kõigi hingede jaoks sama vajalik, kui toit meie kehale, see on hingetoit. Armastus on emotsioon ja energia, mida me suudame ja saame ise toota. Seda tuleb osata teha. Kui seda ..
21 märts 5 PÕHJUST MIKS SINU HINGESUGULANE EI SUUDA SIND ÜLES LEIDA
admin 0 36421
Usun, et on väga palju neid, kes unistavad enda hingesugulasega kohtumisest või suhtest, kus ollakse koos hingesugulasega. See on väga hea ja õige sisemine hääl, mis seda soovib. Seda seetõttu, kuna hingesugulane on see, kellega meil on võimalik luua kõige sügavamat romantilist suhet. Hingesugulase ..
28 veebr UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU AJAL
admin 0 20023
Noore Kuu loomine on terve kuu jooksul kõige ideaalsem aeg teha rituaale ja saata maagilisi sõnumeid Inglitele, kui sa soovid tuua enda ellu midagi uut või avada selle jaoks vajalikud väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud rituaale või Hingesugulase leidmise maagi..
Tooted 37 kuni 48, kokku 60 tootest (5 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.