Menüü
Ostukorv

UNENÄGUDE SELETAJA RSS Feed

Unenäod on meile kõigile antud selleks, et meil oleks võimalus iseennast, end ümbritsevat ja enda eluteed paremini mõista. Unenäod annavad meile vastuseid nendele küsimustele, mis meie peas ringelnud on ja prohvetlikke visioone eestuleneva suhtes. Unenäod sisaldavad endas salakoode, mida tuleb lahti seletada. Seda kõike aitan mina sul seletada läbi minu kirjutatud unenägude seletajate. Unenägusi võib näha ükskõik millest, kuid enamus nägemusi ei saa sa endal otse tõlkida. Igal asjal on olemas oma tähendus. Ma aitan sul lahti mõistatada seda salakoodi läbi minu visioonide, mis teatud unenäod tähendavad. Unenägude seletajaid kirjutan ma pidevalt juurde, need seletused on tulnud läbi minu nägemuste ja spirituaalsete märkide mõistmise.

Head unenägude seletamist
Tene Laul

24 aug MÄGI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 4776
Mägede või ühe mäe unes nägemine on väga erineva tähendusega, siinkohal on vaja sul meenutada mäe üldist väljanägemist ning ka seda, kas see oli väike või suur jne. Mägi sümboliseerib üleüldiselt millegi mõju sinu elu üle. Mägi sümboliseerib ka elu perioodi lõppu või algust, oleneb täpselt selle..
17 aug AUTO - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 22262
Autode unes nägemine on väga populaarne ja neid võib tõepoolest iga mõne aja tagant erinevates unenägudes erinevas kontekstis kohata. Üldiselt sümboliseerib auto otsuse langetamist või mitte langetamist. Tavaliselt tuleb auto unne siis, kui on vaja lihtsalt mõnele teisele faktile, sümbolile või tege..
15 aug KOER - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 23052
Kui sa näed unes koera, siis sellel on tõepoolest väga palju erinevaid tähendusi. Seega, enne, kui sa seda unenägu seletama hakkad, meenuta korra kõiki väiksemadki detaile, mis selles unenäos olid. Milline oli koer, kas ta oli kuri või oli ta sõbralik või hoopis kaitsev, mis värvi ta oli ja kui suu..
11 aug ÕHUPALL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 1849
  Õhupalli unes just tihti ei kohta, aga ka selline sümbol võib sulle ettekuulutust tooma tulla. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem jälgima, siis sa võid ka ise tähele panna, et unenäod võivad olla kohati väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Õhupallil on samuti sulle nii mõndagi rääk..
08 aug KALAD - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 9327
Kala või kalade unes nägemine sümboliseerib üleüldiselt meie oskuseid, suunda ja võimet midagi luua. Kala nägemine võib olla väga hea ettekuulutus, kui sinna kõrvale kuuluvad head emotsioonid ja ka teised head sümbolid, mis kuulutavad ette head õnne. Iga unenägu kannab endas müsteeriumit ja ettekuul..
05 aug SIGA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5725
  Sea või sigade nägemine unes ei ole kõige tavapärasem sümbol või ettekuulutus, mida unes võib näha. Siga sümboliseerib suures pildis romantikat, armastust, perekonda, küllust, jõukust, aga võib ette kuulutada ka egoismi ning enesekesksust. Kui siga uned näed, siis seleta lahti ka alati teis..
03 aug METS - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 5631
Mida rohkem sa hakkad tähele panema enda unenägusid ja mida rohkem sa hakkad neid analüüsima, seda rohkem sa hakkad tegelikult iseennast mõistma ning nägema, et meile räägitakse nii mõndagi ette. Metsa nägemine on üks tüüpilisemaid sümboleid, mida unes kohata võib ja selle tähendus on samuti suur. ..
30 juuli MAJA - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 20711
Maja unes nägemine on tüüpiline, mida esineb pidevalt ja kuna sellel on väga palju erinevaid tähendusi, ei saa seda sümbolit kokku võtta. Kui sa oled unes maja näinud, siis tavaliselt nähakse sellest mitmeid aspekte, kas siis maja välimust, korruseid, kelle oma see on ja nii edasi. Kõik need aspekti..
28 juuli KOHVI - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 3283
  Väga tihti nähakse unes millegi joomist või erinevaid jooke, kohvi nägemine unes võib esialgu tunduda ühe peaagu et mitte midagi ütleva sümboli nägemine, aga ei, sellel on päris suur ettekuulutus sinule endale. Kui sa kohvi näed unes, siis suure tõenäosusega see ei pruugi hea enne olla, aga o..
25 juuli TREPID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 6571
Igal unenäol on oma unikaalne sõnum sinule või selle kohta, mis on sind kellegagi koos ees ootamas. Me näeme unes enda lähedasi, tuttavaid või isegi neid, kellega me kohtume peagi. Unes on võimalik näha vastuseid ette iga eluaspekti kohta, sina ainult ole tark ja seleta need enda jaoks lahti. Trepp..
19 juuli LILLED - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 9942
Nii nagu ma olen ka eelnevates unenäoseletajates kirjutanud, siis mitte ükski sümbol sinu unenäos ei ole juhuslik - neil kõigil on sügavam sõnum ja tähendus, mis sa võiksid enda jaoks lahti seletada. Meile kõigile on antud oskus enda kohta asju ette näha, selleks ei pea olema selgeltnägija ja oskama..
17 juuli RASEDUS, SÜNNITUS JA BEEBID - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 41842
  Rasedus, sünnitus ja kõik, mis on seotud väikeste beebidega, need sümbolid tulevad väga tihti unenägudesse. Kui ma äsja kirjutasin vee unes nägemisest ja selle väga suurest tähendusest, siis ka kõik, mis on seotud rasedusega, on väga suure tähendusega ning seda unenägu ei tohiks kohe kindlasti ..
Tooted 205 kuni 216, kokku 217 tootest (19 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.