Menüü
Ostukorv

Tene artiklid RSS Feed

15 märts JÕUSAAL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 615
Jõusaal on koht, kus sa saad end treenida tugevaks ja heasse füüsilisesse vormi. Jõusaali nähakse unes siis, kui sa hakkad end milleski paremaks treenima või on ilmselge aeg seda tegema hakata. See võib unenäkku ilmuda siis, kui sa hakkad midagi õppima või millelegi spetsialiseeruma. Kui sa ei ole v..
14 märts RED REISHI - DEPRESSIOONI- JA VÄHIVASTANE ALTERNATIIVNE TERVENDAJA
0 1347
Red Reishi ehk Ganoderma lucidium on seen, mis pärineb Aasiast. Tegemist on rahvameditsiinis teadaolevalt juba aastasadu kasutusel oleva ravimseenega, mis on alles hiljaaegu meie sekka jõudnud. See on väga hea alternatiivne abiline kahele kõige keerulisemale haigusele - depressioonile ja vähile. Pah..
11 märts SUMA JUUR - ALTERNATIIVNE VÄHIENNETAJA
0 1544
Suma juur ehk Brasiilia ženšenn on elueliksiir ja elujõu allikas, see on rakke noorendavate ja tervendavate omadustega. See on ülimalt kasulik igaühe tervisele ja eelkõige nendele, kes soovivad ennetada vähki või kasutada seda ravis toetava alternatiivse abilisena. Suma juur kuulub Pfaffia panicula..
10 märts 2022. AASTA - KÕRGEMA TASANDI ARMASTUSE KOGEMINE JA SUHETE ÜMBERKUJUNDAMINE
0 24114
Mida aastad edasi liiguvad, seda põnevamaks läheb minu meelest elu. Või vähemalt avan ma ise elu suhtes silmi üha rohkem ja rohkem ja otsin universumist vastuseid. Mida enam aeg edasi liigub, seda rohkem näen, kuidas meid mõjutab kollektiivselt üks ja sama energia. See, tuleb planeetide seisudest, n..
10 märts EHA JA KOIT - UNENÄGUDE SELETAJA
0 700
Unes võid sa näha ükskõik, mida ja absoluutselt kõikidel unenägudel on tähendused! Need sümboliseerivad midagi sinu elust või annavad sulle vihje selle kohta, mis ees ootab. Unes võib näha eha ja koitu ehk päikese loojumist ning selle tõusu. Kui näed unes sellist ilusat päikeseenergia liikumist, sii..
08 märts GLADIOOL - UNENÄGUDE SELETAJA
0 583
Kõikidel erinevatel lillesortidel on unenägudes oma tähendus olemas. Gladiool on tohutult kaunis lill ja kui seda veel unes näha, siis pakub see ekstra suurt naudingut, sest selle sõnumis on midagi, mida sinu süda sooviks hea meelega kuulda. Gladioolid on väga elegantsed, ilusate toonidega lilled, m..
07 märts 2022.-2025. AASTATE VARJATUD KÜLGEDE ESILETULEK JA GLOBAALSED SUURED MUUTUSED
0 41957
Tegemist on Pluuto ajastuga, mis toob päevavalgele ülisuure tumeda energia, mille tagajärjeks on suured muudatused ja uuendused. Ka isiklikul tasandil. Aga ütlen teile, et Pluuto ei tööta mitte kunagi meie kahjuks, vaid alati meie kasuks. Astroloogia on saatnud mind terve elu, olen selle huviga sün..
04 märts SÕNUM KÕIGILE, KELLEL ON SEDA VAJA!
0 36573
Mind tabas justkui suur välk - sõnum teie kõigi poolt, kes te mind energeetiliselt toetate, olete minuga ja hindate seda kõike, mida ma teen! Mind tabas justkui suur energiavoog, mis ütles mulle: "Tene, räägi välja kõik see, mida sa tunned ja praeguse aja kohta tead!" Ja siin ma olen, kirjutan teile..
03 märts BLONDID JUUKSED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 1741
Blondide juuste või blondi naise, mehe või lapse unes nägemine sümboliseerib uuendust, millegi taaselustumist, õnne ja algust. Seda sellisel juhul, kui blondid juuksed olid ilusad, säravad, terved või hea väljanägemisega. Unenäo tähendus muutub alati negatiivseks, kui unes nähtu on kuidagi katkine, ..
01 märts MÄRTSI ENERGEETILINE TEADAANNE - SINU ISIKLIK UUS ETAPP ON KÄES
0 35461
Märts algab Noorkuu saatel, mis on juba 2. märtsil ja mille mõju on tegelikult tunda päev enne ja päev pärast ehk 1. - 3. märtsil. Noorkuu sümboliseerib alati uut algust. Seekord on see Kalades, mis toob endaga võimsaid visioone, nägemusi ja selgeid teadmisi ning sa võid kogeda prohvetlikke unenägus..
28 veebr INGLISÕNUMID - 1 JA 9 KOMBINATSIOON
0 2352
Universum on ilus koht elamiseks, selles on palju müstilisust ning võlu. Üks viis, kuidas universum suudab sind toetada, on anda sulle vihjeid saabuva suhtes või saata sulle nõu, kuidas hetkes edasi liikuda. Inglisõnumid ongi universumipoolsed sünkroonsused, mis saadetakse meie teele. Numbrite nägem..
25 veebr TERVENDA ENDA KARMAT JA ELA ENERGEETILISELT KÕRGEMAL
0 7672
Kui sa oled väsinud draamadest, arusaamatutest, pidevatest probleemidest, õnnetustest ja negatiivsetest sekkumistest sinu elus, siis sa oled täiesti õiges kohas. Ma aitan sul sellele lõpu teha. Võtame sinu võimu uuesti sinu kätte ja kingime selle sulle tagasi. Sa saad päevapealt alustada karma terve..
Tooted 49 kuni 60, kokku 1137 tootest (95 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.