Menüü
Ostukorv

PAPAIA rituaali-aroomiõli

PAPAIA rituaali-aroomiõli ÕLID
PAPAIA rituaali-aroomiõli
5.80€
Maksudeta: 4.83€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PAPAIA rituaali-aroomiõli
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.

PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimiseks, taaskäivitamiseks, suurendamiseks, õnneenergia aktiveerimiseks suhete tasandil ja romantilise atmosfääri loomiseks. Papaia rituaali-aroomiõli on ideaalne sulle kui sa soovid elus kogeda rohkem armastuseõnne. Kasuta seda armastuseenergia aktiveerimiseks ja selle suurendamiseks. Selleks auruta õli õlilambis koos veega ja lase armastuseõnnel aktiveeruda. See aitab kaasa ka hingedevaheliste liitude tugevnemisele, mis tähendab, et Papaia rituaaliõli kasutamine suurendab võimalust kohtuda enda Hingesugulasega või Kaksikleegiga, kui sa ei ole temaga veel kohtunud. Kui sa oled praegu või oled olnud teistsuguses hingedevahelises kokkuleppes nagu näiteks saatusekaaslasekarmakaaslase või mõnes teises suhteenergias, siis see rituaaliõi aitab sind sellest tervendada. 

RITUAALI-AROOMIÕLID on valmistatud erinevatest õlidest, mis hoiavad eeterliku õli aroomi intensiivsema ja püsivamana. 100% eeterlike õlide ja rituaali-aroomiõlide erinevus on see, et eeterlikud õlid on mahedamad ja lagunevad aurustumise teel kergemini, rituaali-aroomiõlid püsivad kauem, on kestvamad ja intensiivsemad. Tänu intensiivsusele on neid suurepärane kasutada rituaalides, kuna need on energeetiliselt tugevamad. Eeterlikud õlid tervendavad füüsiliselt kiiremini ja efektiivsemalt, kuid mõjuvad ka spirituaalselt väga hästi. Aroomi-rituaaliõli ja eeterlikku õli koos kasutades on võimalik saavutada veelgi efektiivsem tulemus ja soovitan seda kindlasti teha. Niiviisi tervendad nii enda hinge kui ka füüsilist keha ja seda kordades intensiivsemalt ning seetõttu saabub ka tervenemine kiiremini. Soovitan kasutada neid rituaali-aroomiõlisid ja eeterlikke õlisid, mille mõjuomadused köidavad sind intuitiivselt. Tilguta neid õlilambi anumas olevasse vette ja auruta küünlasoojuses.

Papaia rituaali-aroomiõliga on sul võimalik enda kodus olevaid armastusekristalle muuta aktiivsemaks, mis tähendab omakorda seda, et need töötavad intensiivsemalt sinu heaolu nimel. Papaia rituaaliõli kasuta regulaarselt armastuseõnnekristallide vahetus läheduses, hoides kristalle näiteks õlilambi lähedal.

Papaiaga saab teha armastuseõnne aktiveerimise rituaali. Selleks tilguta õli veega täidetud õlilampi ning aseta õlilambi kõrvale Roosa Kvartsi obelisk või kristallitükk. Obelisk või püramiid on selleks eriti kasulikud, kuna need kanaldavad sinu soovi otse universumisse. See omakorda peegeldab sulle Wu Weina õnne tagasi täpselt siis kui on õige hetk ja täpselt nende inimeste kaudu, kes on sinu saatuses Tüümusetšakra kaudu sinuga ette määratud kontaktis olema.

Tüümusetšakra on kõrgem aste Südametšakrast, milles peitub hingedevaheline kontakt. Kui aktiveerida seda Tšakrat, siis kohtud loomulikul teel inimestega, kes on mõeldud olema sinu hingeperekonnas. Kaasaarvatud hingesugulane või hoopis Kaksikleek.

Kui oled teeküünla õlilampi asetanud ja selle sinna põlema jätnud, siis kindlasti põleta samal ajal ka lootose või jasmiini viirukit. Kui viiruki suitsema sead, keskendu sellele, mida soovid taodelda- armastust!

Papaia rituaaliõli loob väga suurt romantilist energiat sinu ümber ja kui sa seda regulaarselt kasutad, siis sinu enda Auraväli muutub armastusele vastuvõtvamaks. See omakorda annab sulle suurema võimaluse selles elus armastust kogeda.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Aroomiõlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Aroomiõli on oma värvuselt on läbipaistev. 10 ml
Ohutus Ära kasuta aroomiõlisid kehal. Ära jäta mitte kunagi aroomiõlisid lastele kättesaadavasse kohta.
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.33€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
4.70€
Maksudeta:3.92€
LOOTOS on lill, mis sümboliseerib armastust, puhtust, ilu ja värskust. Lootost kasutatakse armastuseenergia majja toomiseks, armastusega seotud r..
3.30€
Maksudeta:2.75€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.90€
Maksudeta:3.25€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
27.70€
Maksudeta:23.08€
TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulut..
10.00€
Maksudeta:8.33€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
12.80€
Maksudeta:10.67€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
4.70€
Maksudeta:3.92€
RODOKROSIIT avab hinge rõõmule ja laseb tunda häid emotsioone, mis elu annab. On seotud armastusega, armastuse andmisega ja v..
22.50€
Maksudeta:18.75€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad Ahhaat geoodid ei kuulu õlilambi juurde. ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõel..
31.30€
Maksudeta:26.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.