55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

FENG SHUI

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

TÖÖEDU KÜLLUSEKANAL JA KRISTALLIALTAR

by .

  Feng Shui järgi asub sinu kodus Põhja-ilmakaares tööedu küllusekanal. Tööedu küllusekanalit aktiveerides õigete elementidega hakkab see sinu jaoks tööle. Tööle hakkab see nii, et see aitab tuua sinu ellu tööalast õnne, õnnestumisi, häid võimalusi ja küllust läbi töötegemise. Ilmakaartes olevad kanalid ei tööta, kui sa neid ise tööle ei aktiveeri. Tööle saab neid aktiveerida läbi selle, et sa asetad ilmakaarde õiged taimed, kristallid, sümbolid ja maagiad. Tööedu küllusekanal asub iga kodu Põhja-ilmakaares ja kontoriruumides või teistel äripindadel on see samuti Põhjas...

Loe lisa...

KUMMIPUU - FENG SHUI JA KODUENERGIA TERVENDAJA TAIM

by .

  Feng Shui on iidne Hiina ruumikorralduse meetod, mille eesmärk on saavutada kodusesse keskkonda harmooniat. Feng Shui järgi asub igas erinevas ilmakaares oma energiakanal, mille tervenedes ja aktiveerides avaneb selles teatud sorti küllus. Lastes Feng Shui energiakanalitel negatiivseks ja lukku minna, soodustab see sinu kodus oleva hea energia asendumist halvaga. Selle kõige pärast on väga oluline enda kodu Feng Shui järgi korda seada. Üheks võimaluseks enda kodu tervena hoida, selles olevad energiad harmoniseerida ja ilmakaartes olevaid kanaleid avada head õnne ligi kutsum..

Loe lisa...

FENG SHUI - 10 VIISI ENDA UNE KVALITEEDI PARANDAMISEKS

by .

  Feng Shui on kodu energiate täiustamise kunst ja selle järgi saab seada ka enda und paremaks. Feng Shui järgi peavad olema igas toas ja ilmakaares elemendid paigas vastavalt sellele, mis energiakanaliga on seal toas just tegu. Terve meie elamise energiad peavad olema pidevalt tasakaalus, puhastatud ja täiustatud. Selle tulemusel on sul enda kodus hea olla ja sinu elus on ka erinevat sorti küllus. Magamistoa energiad peavad olema paigas juba sellepärast, et sa suudaksid end hästi välja puhata ja ka selleks, et sa üldse suudaksid magama jääda. Uneprobleemid ei pea alati tulema sisemise..

Loe lisa...

MIKS ON VAJA KODUS ENERGIAT PUHASTADA JA TASAKAALUSTADA

by .

Sinu kodu või üleüldiselt kõik majad, korterid ja hooned, nendel kõigil on oma "eriline" energeetika. Kodu ise ei suuda enda energeetikat puhastada, kuna kodul on seinad, aknad ja uksed, mille kaudu positiivsus ise sisse ei pääse, kui sa seda sinna mõne teise elemendiga ei kutsu. Jäta meelde, et igal asjal on oma energia, kas siis positiivne või negatiivne, iga element mida sa oma koju tood, kas rikub või edendab sinu kodu energeetikat. Jäta meelde ka see, et sinu enda tervis, spirituaalsus, iseloom ja edu on sinu kodu energia peegeldus. Kodu energeetika salvestab kõike, mida sa seal k..

Loe lisa...

VÄLISUKS JA FENG SHUI

by .

  Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk kanalid, läbi mille koju energiad pääsevad. Kodu välisukse kõrvale või selle lähedale moodustatakse kodu kaitse kristallide komplekte, kuna seal need töötavad kõige paremini. Välisukse kaudu pääseb tuppa energiat ja läbi selle ka toast välja, kuna seda tehakse lahti-kinni ning s..

Loe lisa...

AHVILEIVAPUU EHK FENG SHUI RAHATAIM KOOS KRISTALLIDEGA

by .

  Eesti rahvakeeli Ahvileivapuu on Feng Shui järgi küllusetaim, millel on oskus ligi tõmmata küllust, materiaalset edu, materiaalseid võimalusi ja oskus külluslikku energiat kodus liikuma panna. See on taim, mis aitab läbi kodu Kagupiirkonna küllusel majja tulla. Ahvileivapuu ehk Crassula Ovata. See on ka üks põhjustest, miks võite kohata seda taime enamikes Hiina restoranides - kuna see toob majja jõukust. Feng Shui järgi on olemas mitmeid rahapuid, aga see on üks väga lihtsasti kasvatavatest taimedest, mis on ka meil, eestlastel, võimalik oma koju tuua nii, et s..

Loe lisa...

ISIKLIK EDU JA PESURUUMID KODU PÕHJA PIIRKONNAS

by .

  Meie kodul on kaheksa energia nurka ja kui need kõik õigesti liikuma viia, siis võid sa enda ellu tuua kõike külluslikult, olgu siis selleks armastus või tervis. Kodus aga valitseb viis elementi, milleks on tuli, puit, metall, maa ja vesi. Feng Shui järgi on kodu karjääri, isikliku edu, töö ja ettevõtmiste piirkond Põhjas. Täna räägin sellest, kuidas mõjutavad pesuruumid, saun või wc meie kodu karjääri nurka, kui need asuvad Põhjas. Feng Shui järgi mõjutab kõige rohkem Põhjapoolset piirkonda vee-element. - Vee-elemendi toomine Põhja piirkonda toob majja karjääri edu, seega peab ..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja