55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

5 ASJA, MIDA VEEVALAJAD TÕESTI VÄGA VAJAVAD

by .

  Veevalajate kohta olen ma pikalt ja põhjalikult kirjutanud "Tähtkujude salapära" raamatus, kuid avan ka siin veidi ust Veevalajate südamesse ning räägin avameelselt sellest, mida nad tõesti väga vajavad. Pikemat lugemist leiad loomulikult raamatust!   Veevalaja on päikesemärgisüsteemis üheteistkümnes tähtkuju, kes on iseloomult ettearvamatu nii iseenda kui ka teiste jaoks. Nad on ühekorraga nii paindlikud kui paindumatud. Kuid mis on see, mida nad tõesti vajavad ja kuidas suudaksid teised päikesemärgid, kes nende kõrval elavad, Vee..

Loe lisa...

2021. AASTA LAPSED - METALLIST KESTAS ÕRN HING

by .

  Numeroloogia ja astroloogia on mõlemad osa minu kirest. Ma naudin nende tõlgendamist ja veel enam seda, et saan selle salakoodi sulle lihtsalt lahtiseletatuna edasi anda. Aasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastaks on 2021, jäävad kõigile enda erilise energia poolest silma. Miks? Sellest räägin sulle kohe.   2021. aasta annab inimesele tugeva pealispinna, raudse energia, väga enesekindla esmamulje ning kohati lausa eemaletõrjuva kaitsekihi. Eriti tuleb see energia esile si..

Loe lisa...

TÄISKUU - MAGNETTORMID JA NENDE MÕJU INIMESELE

by .

  Täiskuu ajal toimuvad Kuul magnettormid, mis mõjutavad meie planeeti. Oled sa selenofiil ehk Kuu armastaja või on Kuuga seonduv sulle võõras - sa oled sellest ikkagi mõjutatud. Täiskuul on meie ja selle planeedi üle tohutu vägi. See mõjutab suurel määral meie käitumist, mõtlemist ja tervist.   Täiskuu võib inimese sõna otseses mõttes haigeks teha, tuues kaasa ka füüsilisi vaegusi, kuid ennekõike vaimset kurnatust, ärrituvust ning meeleolukõikumisi. Seda kõike magnettormide tõttu. Hoolimata sellest, kas sa tead Täiskuu täpseid kuupäev..

Loe lisa...

6 ASJA, MIDA ÄRA KUNAGI KALJUKITSELE TEE

by .

  Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes tähtkuju, kellele on antud tohutu vägi, mis võib olla tema jaoks kas laastav või suurepärane abiline. Teda tuntakse tema hea huumorimeele ja vastupanuvõime tõttu. Kaljukitsed, nii nagu kõik teised tähtkujud, on mulle väga selged - ma tean nende nõrkusi ja tugevusi! Täna jagan sinuga kuute asja, mida ei tasu mitte kunagi Kaljukitsele teha. See ei too midagi head kaasa. Annan sulle vihje, kuidas olukordi teistmoodi lahendada ja jagan selgitusi, miks ma ei soovita nendesse tegevustesse pea ees tormata. Head süvaanalüüsi kõikidele, kes jagavad Kalju..

Loe lisa...

AMBUR - PEA MEELES, NEED 5 ASJA KÄIVAD TEMAGA ALATI KAASAS!

by .

  Amburi tähtkuju esindajad on sündinud vahemikus 22. november - 21. detsember. Sellel ajal sündinud kannavad terve elu endaga kaasas Amburitele omast kosmilist energiat. Sünnikuupäevad määravad meie iseloomujooned, eesmärgid ning palju muudki. Tähtedes on kirjas, kes me oleme ja kuhu me suundume. Iga tähtkuju on eriline ja nii on ka Ambur. Räägin sulle viiest asjast, mis alati ühe ehtsa Amburiga kaasas käivad. Neid omadusi tuleb Amburi juures aktsepteerida ja kui sa seda teed, siis on sul võimalik tema võlu ja autentsust täiel rinnal nautid..

Loe lisa...

SKORPION - TÖÖHOROSKOOP

by .

  Skorpionid on sügislapsed, kes on sündinud ajavahemikul 23. oktoober kuni 21. november. Nad on oma loomuselt elavad, energilised ja intensiivsed. Iga tähtkuju esindajal on oma eeldused teatud töö tegemiseks ja täpselt nii on ka Skorpionitel tagataskus omad trumbid, mida tasuks ära kasutada ja teistelegi näidata. Räägin sulle sellest, millised on Skorpioni tugevused ja millistel erialadel võiks see tähtkuju enda tee leida. Eelkõige on see artikkel neile Skorpionitele, kes otsivad oma teekonda, aga ka neile, kes soovivad teada saada, kas nad on juba õigel rajal. Seega, S..

Loe lisa...

5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA

by .

  Igas kuus annab universum meile tükikese õnne, mida tihtipeale ei märgata. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla. Neil on meie mõistuse ja elu üle lihtsalt erinevad toimed.    Noorkuu saabub iga 29,5 päeva järel ja umbes kaks nädalat enne Täiskuud. See on sinu jaoks kõige olulisem Kuufaas, märgi need kuupäevad alati enda isiklikku kalendrisse või märkmikku.  &n..

Loe lisa...

KUU VIIMANE VEERAND KAKSIKUTES - TAASTAME ENDA TERVISE

by .

  Kuu viimane veerand on väga aktiivne Kuufaas, mis toob meie ette muutusi, uuendusi, vabastamisi ja puhastust. Seda Kuufaasi ei tasu alahinnata, sellel on palju võimu ja jõudu, mida me saame enese heaolu nimel ära kasutada. Kuu viimane veerand on mõjutatud iga kuu konkreetsest tähtkujust ja see annab sellele Kuufaasile omapärase väe.   Kuu viimane veerand KAKSIKUTES toob endaga kaasa kiire kasvu, arengu ja tervenemise. Eelkõige toob see Kuufaas endaga kaasa vaimse ja füüsilise tervenduse.   Kaksikute Kuu viimane veerand on vaid ühel korral aastas..

Loe lisa...

MARSI RETROGRAAD - TOHUTU NEGATIIVNE JÕUD INIMESE ÜLE

by .

  Marsi retrograad ei ole tavapärane retrograad, kuna see toimub umbes iga 26 kuu ehk iga kahe aasta tagant. Marsi retrograad kestab umbes kaks ja pool kuud järjest ning selle lühikese ajaga suudab see päris palju meid mõjutada. Retrograadid on alati võimsad, hoolimata sellest, milline planeet retrograadis on. Retrograad tähendab lühidalt seda, et taevas hakkab see planeet tagurpidi meie suhtes liikuma. Retrograadi ajal muutuvad alati energiad intensiivsemaks ja vastavalt planeedile tulevad teatud energiad rohkem esile. Marsi retrograad on väga haruldane nähtus, ja teine planeet, mis l..

Loe lisa...

HOBUSE-AASTAL SÜNDINUTE ISELOOM JA ELUEESMÄRK

by .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Hobuse kohta ja sa oled Hobune, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima.   Hobuse-aasta on kohe peal Mao-aastat ja peale seda jä..

Loe lisa...

2020. AASTA LAPSED - SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE

by .

  Numeroloogial on tohutu vägi, mida ei tasuks alahinnata. Igal aastanumbril on oma energia, mis kandub tervesse sellesse aastasse. Nii saavad ka lapsed, kes sellel aastal sünnivad, oma sünnikaarti oma sünniaasta energia. See kinnitub terveks eluks nende Auravälja. Iga aasta sümboliseerib ka teatud ülesandeid ning see, kes on sellel aastal sündinud, hakkab enda teadmata ka neid täitma.   2020. aasta on üks pöörasemaid aastaid enda muutlikkuse, uuendusvajaduse, ettearvamatuse ja tegutsemisjanu poolest. See kõik kandub ka nende laste Auravälja, kes sellel aastal..

Loe lisa...

MIDA ON SUL VAJA VEEL ROTIAASTA KOHTA TEADA JA ÄRA JÕUDA TEHA

by .

  Iga aasta alguses viin ma läbi horoskoobiteemalisi loenguid, kus räägin pikalt ja põhjalikult sellest, mida tulevane astroloogiline aasta meile kõigile toob. Rotiaasta juhib enamus 2020. aastat ja see kandub veel edasi 2021. algusesse.   Metallroti aasta kestab 25. jaanuarist 2020 kuni 11. veebruarini 2021.   Rotiaasta on olnud pöörane, muutusterohke, täis üllatusi ja ülemaailmset ärkamist, nagu ma aasta alguses mulle külla tulnutele rääkisin, et see aasta erineb kardinaalselt teistest eelmistest aastatest.   Selle aasta eesmärk on p..

Loe lisa...

7 ASJA, MIDA EI TOHI LÕVILE KUNAGI TEHA

by .

Astroloogia on põnev ja veelgi põnevam on lugeda oma tähtkuju kohta ning leida seal sarnasusi iseendaga. Mulle on tähtkujud alati pakkunud palju huvi ja veelgi rohkem naudin ma nende kirjeldamist. Igal tähtkujul on teatud energia, mis kandub inimese sünnihetkel tema Auravälja. Kui oled näiteks sündinud Lõvina, siis kannad selle tähtkuju energiaid terve elu enda Auraväljas. Kõikidel Lõvidel on midagi ühist ja lisaks muudab igaühe unikaalsus kõik Lõvid erinevaks. Mina räägin tähtkujude puhul aga sellest, mis neil kõigil ühine on. Täna aitan ma sul mõista seda, mida mitte kunagi ei ..

Loe lisa...

JUPITERI SEKSTIIL NEPTUUNIGA - TOHUTU ÕNNE AKTIVISEERIMISE HETK

by .

  Jupiteri sekstiil Neptuuniga on küllaltki haruldane. sest see esineb iga 4 kuni 9 aasta tagant. Seega on nende kuupäevade teadmine oluline. Aitan sul seda planeetide seisu mõista ja räägin, mis see endaga kaasa toob.   Planeedid, tähed ja kõik, mis puutub astroloogiasse, on üheks minu kireks. Nende seisude mõistmine aitab sul paremini aru saada, mis maailmas, sinu elus või hinges toimub. Oleme planeetide liikumisest ja tähtede seisudest mõjutatud rohkem, kui me esmapilgul seda arvatagi võime. Tegelikkus on aga see, et planeetide seisud muudavad meie tuju ja olemust, a..

Loe lisa...

12 TÄHTKUJU - MIDA SA SUHTES KÕIGE ENAM VAJAD

by .

  Tähtkujud on mind alati köitnud ja nende iseloomude ning elueesmärkide tõlgendamine on mind alati kõnetanud. Tähtkujude südamesoove on võimalik mõista ja ma olen jõudnud järeldusele, mida iga erinev päikesemärgi esindaja suhtes kõige rohkem vajab. Siit saad hea äratundmise iseenda kohta ja häid vihjeid oma kaaslase või potentsiaalse tulevase kaaslase kohta. Võta siit vihjeid ning märka enda kaaslases seda, mida tema vajab. Olgu see siin ka käsiraamat sinu kallimale, et täita oma hinge veelgi rohkem sellega, mida sa temalt kõige rohkem ootad.   Kõ..

Loe lisa...

SEDA 5 ASJA ÄRA SKORPIONILT MITTE KUNAGI KÜSI

by .

  Tähtkujud on kõik erilised, neil on oma iseloom, positiivsed küljed ja keerulised pooled ning siinkohal ei jää ka Skorpion alla. Tegemist on vee-elemendi tähtkujuga, kes pealtnäha on kõige tugevam inimene, keda sa tead, kuid seestpoolt on tema süda kaitseta. Skorpion on ääretult tundlik ja on mõned teemad, millega sa peaksid äärmise ettevaatlikkusega ringi käima, kui soovid temaga luua või hoida head sidet. On olemas delikaatsed teemad, mida näiteks temaga vesteldes ei tasuks puudutada. Seda kõike sinu enda ja tema heaolu nimel. Eriti, kui sa ei soovi teda haavata, tem..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD VÄHIS

by .

  Merkuuri retrograad Vähis on kõikide teiste Merkuuri retrograadidega võrreldes oluliselt leebemalt ärritava väega. Tavaliselt ajab Merkuuri retrograad kõik asjad pea peale ja ega segadustunne ning äkiline käitumismuster ka sellel korral tulemata jää. Need tulevad, inimesed muutuvad närvilisemateks ja kannatlikkus jääb tahaplaanile. Küll aga ei mõju Vähi retrograad väga laastavalt, kui sa üritad ise end võimalikult tasakaalukana hoida.   Kõige hullemini mõjub Vähi retrograad neile, kes on depressioonis või kannatavad tugeva stressi käes. Vähk on tundlik, emot..

Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS VÄHIS - SUHETE TULEVIKU PAIKA PANEMINE JA MINEVIKU VABASTAMINE

by .

  Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. See annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teele saatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head. Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Sel ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine ja see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku Päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav. Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis see energia, mille Päikesevarjutus loob, saadab meid ter..

Loe lisa...

KAKSIKUTE MEES - SARMIKAS JA SÄRTSAKAS

by .

  Kõikide tähtkujude esindajad on omanäolised ja erinevad. Lisaks sellele on kohati erinevad ka mehed ja naised, kes on sündinud ühe ning sama päikesemärgi all. Kõik KAKSIKUD on kiire taibuga, nutikad ning emotsionaalsed, kuid Kaksikute meestes on veel midagi, mida kõikidele naistele pakkuda.   Kui sa oled vallaline või sinu kaaslaseks on Kaksikute mees, siis on need minu mõtted just sinule. Leiame tema head küljed üles, naudme neid ja lasema tal olla tema ise.   Kaksikute mehed on sündinud ajavahemikul 21. MAI - 20. JUUNI. Alguses ja lõpus on ..

Loe lisa...

SÕNN - 4 SISEMIST VASTUOLU, MIDA AINULT TEMA MÕISTAB

by .

  Sõnni päikesemärgi esindaja on sodiaagisüsteemi teine tähtkuju. Tulisest Jäärast kohe järgmine ja vahetult enne ülimultifunktsionaalset Kaksikut. Milline see Sõnn siis on? Ta ei jää kuidagi teistele päikesemärkidele alla ja kindlasti omab põhjusega kohta sodiaagisüsteemis.   On palju asju, mida ainult üks ehtne Sõnn mõistab ja mida teised temas võib-olla ei suuda või ei oska näha. Paljastan sulle selle tähtkuju tegeliku mõttemaailma, aidates sul enda Sõnnist kaaslast, sõpra või pereliiget paremini mõista. Võib-olla aitan ka sul endal mõista, miks sa Sõnnina just ..

Loe lisa...

VEENUSE RETROGRAAD - ARMUELU JA FINANTSASJAD

by .

  Veenuse retrograadi mõju tunnevad inimesed väga tugevalt. Tegemist on harva esineva retrograadiga, kuid selle mõjuvõimu on raske märkamata jätta selle suure hoobi tõttu, mille see suhetesse ja finantsasjadesse lööb. Veenuse retrograad ei soosi ilumuutusi ja seega ei ole see aeg hea, et teha endas drastilisi muudatusi. Suhted, mis saavad alguse selle retrograadi ajal, on suure tõenäosusega saatusekaaslaste vahel olevad suhted, kus on vaja üksteisele palju õpetada, üksteist muuta või millegi osas tasaarveldust teha. Sellised suhted pakatavad tihtipeale närvilisusest..

Loe lisa...

7 PÕHJUST, MIKS KALAD ON HEAD SÕBRAD

by .

  Päikesemärk reedab ära selle, milline on sinu iseloom ja kuidas sa teistega suhtled. Nii on võimalik mul defineerida seda, milline sõber on Kalade tähtkuju esindaja. Kalade päikesemärgi all sünnitakse ajavahemikus 19. veebruar kuni 20. märts. Selle päikesemärgi all sündinu võib olla sinu parim sõber, kui sa oled talle truu ja austad teda. Tal on palju kvaliteetseid omadusi, mis võib muuta ta üheks parimaks sõbraks, kes sul on. Need samad iseloomujooned kanduvad edasi ka suhtesse, kui Kalad on koos kellegagi, keda ta lisaks armastamisele ka enda sõbraks peab.   ..

Loe lisa...

PLUUTO RETROGRAAD JA SELLE MÕJUVÕIM

by .

  Astroloogias on Pluuto peamiselt tuntud kui Skorpionit juhtiv planeet. Pluuto on väga tugevalt seotud teispoolsuse, müstitsismi ja esoteerikaga. Sellel salapärasel planeedil on oma vägi, mis võib meil Maa peal tekitada päris suure müsteeriumi. Pluuto on seotud ka surma, sünni, taassünni, saladuste, salapära, võimu ja korraga. Need energiad tulevad eriti tugevalt esile siis, kui Pluuto on retrograadis.   Retrograad ei ole sinu jaoks enam kindlasti uus teema. See võis olla uus teema siis, kui ma mainisin esimest korda Merkuuri retrograadi ja hakkasin seda rohkem es..

Loe lisa...

MERKUURI SEKSTIIL SATURNIGA - PIKAAJALISE TEEKONNA PAIKAPANEMISE AEG

by .

  Periood, mil Merkuur on sekstiilis Saturniga, on meie kõigi jaoks väga soodne. See toob endaga kaasa head energiat, mis kulub alati väga ära. Planeetide seisud mõjutavad inimetegevust ja meie mõttelaadi, nende väe mõistmine annab sulle suure eelise teha õigetel hetkedel õigeid asju. Lisaks annab see sulle võimaluse mõista, mis toimub meie ümber ja kogu maailmas.   Merkuuri sekstiil Saturniga toob endaga kaasa suurepärase võimaluse panna oma elutee paika pikemaks ajaks. Sekstiili toimumise päeval on hea aeg keskenduda kõigele sellele, mida sa oma ..

Loe lisa...

JUPITERI KONJUKTSIOON PLUUTOGA - SUURED ÜLEMAAILMSED MUUDATUSED

by .

  Konjuktsioon, milles saavad olla erinevad planeedid, on üks tugevamaid aspekte. See toob endaga kaasa harmooniat või ärevat aega. Räägin teile Jupiteri ja Pluuto vahelisest konjuktsioonist, mis on külm ehk ärevust tekitav.   Jupiteri konjuktsioon Pluutoga ärgitab igaühte ennast väljendama, saama enda tahtmisi ja soove. Iseenesest ei ole nende kahe planeedi vaheline kojuktsioon täielikult halb. See paneb inimesi elama ja enda eest välja astuma.   Miks see toob endaga ärevust kaasa? Kui keegi nõuab enda õigust, oma tahtmist ja vajab enesekehtestamis..

Loe lisa...

NOORKUU JÄÄRAS - TAASTA ENDA TERVIS JA ISIKLIK VÄGI!

by .

  Noorkuu on imeline Kuufaas, mis paneb meie eludes alguse uuele tsüklile. Iga Noorkuu on omamoodi eriline, mida mõjutavad kaksteist erinevat tähtkuju. Jäär ehk kõige esimene tähtkuju paneb sind elama, muudab sind füüsiliselt terveks, aktiivseks ja suurendab sinu isiklikku väge. Jäär on oma loomuselt tulihingeline ellujääja, optimist ja tegutseja, see energia kandub kõik Noore Kuu energiasse, millest meil kõigil on võimalik osa saada.   Jäära isiksuse kohta leiad süvaanalüüsi minu esimesest raamatust "Tähtkujude salapära", mille leiad SIIT.   Jäära Noorkuu on..

Loe lisa...

MIDA SA PEAKSID TEADMA MERKUURI RETROGRAADI LÕPPEMISEST

by .

  Merkuuri retrograad toob endaga kaasa paraja kaose, kiirendab elutempot ja ajab nii mõnegi pea segamini. Paljude ülitundlike, kergelt ärrituvate või madala stressitaluvusega inimeste jaoks on see periood alati raske või kaootiline. Kas sina oled Merkuuri retrograadile tundlik või mitte? Saad sellest aru siis, kui hakkad end sellel ajal jälgima. Ürita analüüsida enda meeleolu ja käitumist. Kui sa oled tasakaalutu, siis see viitabki sellele, et sa oled retrograadile tundlik. Perioodid, mil on Merkuuri retrograad, leiad siit artiklist.   Merkuuri retrograa..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD VEEVALAJAS

by .

  Merkuuri retrograad leiab iga-aastaselt aset erinevates tähtkujudes. Erinevad tähtkujud lisavad Merkuuri retrograadi energiale enda olemust. Et mõista täielikult selle energiaid, tasuks läbi lugeda põhiartikkel Merkuuri retrograadist, kus räägin selle olemusest, ja lisaks artikkel sellest, millises tähtkujus parasjagu Merkuuri retrograad aset leiab.   Merkuuri retrograad Veevalajas avaldab tohutut mõju inimsuhetele. Sellel perioodil seab Merkuur ohtu kõik inimsuhted, olgu nendeks perekonnaliikmete omavaheline läbisaamine, kahe armastaja vaheline side, sõprus või tööalane s..

Loe lisa...

MIDA KINDLASTI TEHA KUU VIIMASEL VEERANDIL

by .

  Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga suu võim meie elu üle. Kuufaaside jälgimine on minu jaoks väga oluline, erinevad Kuufaasid pakuvad meile erinevaid võimalusi. Kuu mõjutab meie tuju, energiaid, meid ümbritsevat, see toob milleski kas õnne või ebaõnne. Igal Kuufaasil on olemas oma jõud ja vägi, mis eksisteerib alati, hoolimata sellest millised taevakehad parasjagu Kuud mõjutavad. Lisaks loomulikult sellele, on alati erinavatel Kuufaasidel ka oma lisajõud, mis siis tekibki teiste taevakehade mõjutustest ja nende kohta ma alati kirjutan 3 nädala kosmiliste ennustuste artik..

Loe lisa...

7 MÕJUVÕIMSAT VIISI, KUIDAS TÄISKUU SIND JUHIB

by .

  Täiskuu on kõige võimekam Kuufaas, mis kannab endaga igal korral kaasas erinevaid energiaid, kuid selles on ka teatud energiad, mis on sellel ajal alati esindatud. On inimesi, kes on Täiskuule ülitundlikud, ja on neid, kes ei taju Täiskuu energiaid nii ekstreemselt. Ülitundlikkus Täiskuu suhtes on aga laialt levinud ja kui Sa tead, et sina oled üks Täiskuu väljavalitutest, siis on need minu mõtted just sinule.   Kui Sa oled Täiskuu suhtes ülitundlik, siis sul on vaja õppida sellega elama, sest seda ei ole võimalik endas täielikult kinni lülitada ega end Täiskuu suhtes..

Loe lisa...

MIDA TÕI MEILE MAASEA-AASTA?

by .

  Mida andis meile maasea-aasta? Milliseks see inimesed kujundas? Kuidas tulla toime sellega, mida aasta andis ja ära võttis? Maasea-aasta hakkab kohe lõppema ja on hea teha sellest tempokast, sündmusterohkest ja paljude jaoks keerulisest aastast kokkuvõte.   Maasea-aasta valitsemisaeg algas 5. veebruaril 2019 ja lõppeb 24. jaanuaril. Päev pärast seda, 25. kuupäeval annab maasiga oma trooni üle metallrotile. Uuesti saabub maasea-aasta alles 2055. aastal.   2019. aasta alguses pidasin mitmeid loenguid teemal, mida maasiga toob ja mida meil kõigil on selle..

Loe lisa...

8 OLULIST TEGEVUST UUE AASTA ALGUSES

by .

  Uue aasta algus on väga hea aeg. See on aeg, mil me saame viia end uude perioodi ja muuta oma eluteed. Numeroloogiline aastavahetus pakub seda võimalust. Et sellest uuest algusest saaks tulla ainult parem aastakäik, on sul võimalik selleks midagi ise ära teha, suurendades seeläbi enda õnnevõimalusi, mis aitavad sulle tuua eduka ja võimalusterohke uue aasta. Jagan sulle mõtteid ja head nõu selle kohta, mida sa kindlasti võiksid uue aasta alguses ära teha. Tee kõik selleks, et sinu uus aasta saaks su jaoks tulla õnnetoov!   1. Tervita ennast, oma kodu ja perel..

Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS KALJUKITSES - HARULDASE ÕNNEKANALI AVANEMINE

by .

  Päikesevarjutus on väga tugeva väega hetk, mis suunab meie Maa peale enda väe ja energia. Päikesevarjutusel on meile tohutult palju pakkuda. Päikesevarjutuse päev on olulise tähendusega, sest sellega kaasnevad teatud sorti energiad. Selle kohta leiad lugemist SIIT, kus ma olen põhjalikult lahti seletanud selle, mis on Päikesevarjutus, mida sellel päeval tasub kindlasti teha ja kuidas see hetk enda jaoks kasulikuks muuta.   Päikesevarjutus leiab alati aset mõnes tähtkujus, mis on parasjagu meie Maa peale valgust andmas. Sellest tähtkujust saab ..

Loe lisa...

PÄIKESE ÜHENDUS MERKUURIGA

by .

  Päikese ühendus Merkuuriga ehk Päikese konjunktsioon Merkuuriga on nii võimas, et see avab sind selgelt mõtlema ja vabamalt suhtlema.   Merkuur sümboliseerib Päikese jõudu ja suhtlemist. Nende kahe ühendumisel vallandub vägi, mis avab kõikide Kurgutšakra, ka nende, kellel on see Tšakra kinni või tasakaalust väljas. Tegemist on perioodiga, mil sa oled tavapärasest aktiivsem ja julgem suhtleja. Kõik on - sina, sinu tuttavad ja kõik ülejäänud inimesed.   Päikese ühendus Merkuuriga avab sinus oskuse suhelda nende inimestega, kellega sul on tavaliselt raske leid..

Loe lisa...

MERKUURI SEKSTIIL PLUUTOGA

by .

  Sekstiil on see, kui planeedid on üksteisega 60°-se nurga all ja see loob teatud energiavälja, mis kandub meie planeet Maa peale. Tegemist on äärmiselt intuitiivse, meeliavava ja sinu intellektuaalset poolt võimendava hetkega. Nagu me teame, on kõik maapealne ja kõik inimesed tugevasti planeetide seisust mõjutatud.   Merkuuri sekstiil Pluutoga võib olla päris mitmel korral aastas. Vahel kuus korda, vahel kaks, need on erinevatel aastatel erinevatel aegadel. Siit artiklist leiad kuupäevad, mil Merkuur on sekstiilis Pluutoga, et sa saaksid selleks päevaks..

Loe lisa...

31. OKTOOBER SAMHAINI ja 1. NOVEMBER KUI HINGEDE RAHU AEG

by .

  Kui 31. oktoobril tähistame Samhaini ehk surnute püha, kus välja tulevad kõik head ja halvad hinged, siis selsamal ööl vastu 1. novembrit saadetakse nõidade kalendri järgi erinevate rituaalidega ära vana aasta. Sel ajal tehtud rituaalid on sama võimsad kui Täiskuu ajal tehtud, aga Samhain erineb selle poolest, et siis aitavad neid rituaale ellu viia ja sõnumeid teele saata meid ümbritsevad hinged. Need on kaks päeva aastas, mil kõik maapealsed hinged on liikvel, ilma et me neid välja kutsuksime. Samhain on nõidade kalendri järgi aasta viimane päev ja 1. novem..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD SKORPIONIS

by .

  Merkuuri retrograad on võimsa väega kosmiline periood, mille väega võiks igaüks meist kursis olla. Merkuuri retrograadi üldiseloomustuse leiad SIIT, kuid eriliseks teeb veel sellel perioodi tähtkuju, mille mõjutuse all Merkuuri retrograad asetseb. Merkuuri retrograad on igal aastal mitmeid kordi ja igal korral mõjutab seda erinev tähtkuju, seega aasta lõikes on need perioodid veidi erinevad. Selle artikliga aitan sul mõista seda, mida tähendab, et Merkuuri retrograad on Skorpionis.   Merkuuri retrograad Skorpionis perioodid 2020. aastal on:   23. ..

Loe lisa...

MUUDA OMA SÜNNIPÄEV MAAGILISEKS

by .

  Sünnipäeva tähistamine ei pea olema vaid õnnitluste ja külaliste vastuvõtmine. Sünnipäev on maagiline päev, sest aastaid tagasi sündisid sellel päeval sina. See päev määras ära, millist iseloomu, emotsioone ja eesmärki sa täna selles elus kannad. Seda tuleb vastavalt tähistada, annan sulle selleks inspiratsiooni. Muuda enda päev veelgi ilusamaks ja erilisemaks.   Sünnipäeval avaneb sul võimalus kinnitada enda uude aastaringi oma soovmõtted. Tee maagiat, mis aitab sul uuel eluaastal kogeda seda, mida sa soovid kogeda, või saavutada midagi, mis on sul eesmärgiks. Sellek..

Loe lisa...

UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE

by .

  Unenäopüüdjad on väeesemed, mis toovad head ja sügavat und, aitavad eemaldada õudusunenägusid, kaitsevad sinu hinge uinudes ja aitavad inglitega kontakteeruda. Nii nagu kristallid vajavad ka Unenäopüüdjad peale mõnda aega kasutamist puhastamist ja energia taastamist. Nende puhastamine on üsna lihtne, kuid nende energiavaru taastamisega ja uue energia lisamisega peab veidi rohkem vaeva nägema. Unanäopüüdja puhastamine   Unenäopüüdjaid soovitan puhastada nelja peamise Kuufaasi ajal ehk Täiskuul, Kuu viimasel veerandil, Noore Kuu ja Kuu esimese veerandi ajal..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE - FENG SHUI PEREKONNA TUGEVDAMISEKS

by .

  Noore Kuu loomine on aeg uuteks algusteks, uuteks suundadeks ja enda ellu uute asjade toomiseks. Noore Kuu loomise energia on kasulik siis, kui me soovime enda elust millestki lahti saada, asendada seda uuega või alustada millegagi otsast peale. Noore Kuu loomise ajal tehakse rituaale, maagiaid ja tegeletakse palju iseenda ning oma koduga. Noore Kuu loomine on igas kuus erineval ajal, millal täpselt, seda saab vaadata Kuufaaside kalendrist, mille leaid SIIT. Ma annan sellest alati ka eelnevalt teada oma neljanädalases horoskoobis, selle leiad SIIT. ..

Loe lisa...

VEENUSE KVADRAAT URAANIGA

by .

  Kvadraat on astroloogias planeetidevaheline nurkkaugus, kui vaadata meie planeedilt Maa. See kõik on oluline kuna planeedid, mis meid üheaegselt mõjutavad, loovad omapärase Maad tabava energia. See, millised planeedid üheaegselt Maad valgustavad, loovad lisaks enda väele ka ühise väe. Teatud planeetide koosmõju võib olla positiivne, teatud omade pingeline ning ka veelgi sügavama sisu ning mõjutusega. Väga palju oleneb ka sellest, millise nurga all planeedid meid mõjutavad.   Kvadraat on astroloogias üks planeetidevaheline nurkkaugus, kus planeedid on Maa pea..

Loe lisa...

TÄISKUURITUAALID ENDA ELAVDAMISEKS

by .

  Täiskuu on võimas, täis energiat, jõudu ja võimu. Täiskuu väge on võimalik meil iseenda elavdamiseks ära kasutada. Jagan sinuga lihtsaid koduseid rituaale, mida teha Täiskuu ajal või sellele eelneval ja järgneval päeval. Sul on selleks aega igas kuus kolm päeva. Rituaalid aitavad tagada sinus energia, mis kestab kuni järgmise Täiskuuni. Kuufaaside kalendri leiat SIIT, olen sinna pannud kirja kõik selle aasta Täiskuuperioodid. Hoia Täiskuul pilk peal ja võta sel ajal endale hetki, et end taastada.   Soovitan neid rituaale teha siis, kui sa tunned ..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - VÄHK JA LÕVI

by .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagimärgis ehk tähtkujus, mille määrab ära meie sünnikuupäev. Meie sodiaagimärgi määrab ära see, millise tähtkuju tähed päikest parasjagu mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne aeg ehk üleminek, kus päikest hakkavad mõjutama juba teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminekuaeg kestab mitu päeva ja selle ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagimärgi täismõjutuse all. Kas sina oled üleminekusodiaak?   VÄHK-LÕVI ÜLEMINEKUSODIAAK 19. J..

Loe lisa...

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL

by .

  JÄÄR on tähemärgisüsteemis kõige esimene sodiaak. Seda tähtkuju valitseb tule-element, andes Jäärale oskuse olla energiline, elujõuline, aktiivne ja teotahteline. Kui Jäära lühidalt iseloomustada, siis just need neli sõna sobivad selleks kõige paremini. Jäär on väga aktiivne inimene, kellele absoluutselt ei meeldi paigalseis ja seda selle sõna otseses mõttes, neil peab alati midagi teha olema. Jääradel on vaja just füüsilist tööd, see on neile ellujäämiseks hädavajalik, kuna seal rakendavad nad oma üleliigset energiat. Jäärad on sündinud väga suu..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD LÕVIS

by .

  Merkuuri retrograad on võimsa väega kosmiline periood, mille väega võiks igaüks meist kursis olla. Merkuuri retrograadi üldiseloomustuse leiad SIIT, kuid eriliseks teeb veel sellel perioodi tähtkuju, mille mõjutuse all Merkuuri retrograad asetseb. Igal aastal on mitmeid kordi Merkuuri retrograad ja igal korral mõjutab seda erinev tähtkuju, seega aastalõikes on need perioodid veidi erinevad. Selle artikliga aitan sul mõista seda, mida tähendab, et Merkuuri retrograad on Lõvis.   Kui Merkuuri retrograadi intensiivsus Lõvis väheneb   See, et Merku..

Loe lisa...

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

by .

  SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt jätta mulje, et ta on tavalin..

Loe lisa...

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

by .

  SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, see tähendab ideaalne. Skorpionid on mässulised võitlejad, neil peab alati kord majas olema ja alati peab olema asjadel mingi tulemus. Kui vahel on Skorpionil raske jõuda tulemuseni, mis ta on kord endale püstitanud ja seadnud, siis läheb ta kasvõi läbi tule ja vee, et see as..

Loe lisa...

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

by .

NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises situatsioonis jätta pidevalt "aga" õhku. Seda selles mõttes, et nende Auraväljas kiirgab müstilisust. Miks see nii on? Sellepärast, et Neitsid armastavad analüüsida, armastavad mõelda, ka nende fantaasia ning visuaalne maailm on suurepärane ning see kiirgab läbi nende energeetika. See ongi ..

Loe lisa...

PÄIKESEVARJUTUS JA SELLE VÄGI

by .

  Päikesevarjutus on kõikidele spirituaalsetele ning astroloogiat ja müstikat armastavatele inimestele väga oluline. Päikesevarjutus annab meile võimalusi tuua enda ellu muudatusi, teha erinevaid soovide teelesaatmise rituaale ja võtta ette palju muudki head.   Päikesevarjutus on siis, kui Kuu asetseb täpselt Maa ja Päikese vahel. Päikesevarjutuse ajal on Maa peale kiirgamas võimas energialaine, see muudab Päikese tumedaks või loob sellele varju. Täieliku päikesevarjutuse puhul ei ole Päike üldse nähtav.   Kui Päikesevarjutus on Noore Kuu ajal, siis..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - JÄÄR JA SKORPION

by .

  Suhteenergia loovad suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all sa sündinud oled, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellest ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, ja see milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese vahel on..

Loe lisa...

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

by .

  AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soov avastada, uurida, näha ja kogeda, mis on tegelikult väga hea omadus. Ambur on oma olemuselt liikuv, kellele lihtsalt ei meeldi enda elus ühe koha peal seista. Amburid on kohe kindlasti need, kes armastavad kõige enam reisida ja enamus on seda oma elu jooksul palju ka ..

Loe lisa...

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

by .

  KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad. Kaksikute tähemärgis sündinutel on vajadus suhelda, aga see suhtlemisvajadus on eriline. Ta võib sinuga suhelda täna nii, nagu ta oleks sinu parim sõber, aga homme jätta sind tundega, nagu sind ei eksisteerikski. Ta ei tee se..

Loe lisa...

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by .

  KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes ka väga tugevalt esindatud. Igalühel on loomulikult omad iseloomujooned, aga Kaalude kahest isiksusest räägin ma lähemalt selles artikl..

Loe lisa...

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

by .

  VÄHK on äärmiselt intuitiivne tähemärk ja enne, kui ma hakkan Vähki iseloomustama, soovin öelda seda, et tegemist on ühe keerulisema tähemärgiga. Nad on keerulised teistele, aga veelgi keerulisemad iseendale. Mulle meeldib Vähi tähemärk, minu elus on väga palju selle tähemärgi esindajaid ja eks ole asi ka selles, et veemärgid sobiva omavahel kokku. Kalad, Skorpion ja Vähk on need, kes leiavad omavahel kiiresti ühise keele oma tugeva intuitiivsuse ja spirituaalsuse tõttu.   Vähist teeb keerulise isiksuse tema meeletult lai..

Loe lisa...

KAKSIKUD - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE

by .

  Kas sinu kaaslane on tähtkujult Kaksikud? Kui jah, siis just sinule on minu mõtted suunatud. Aitan sul leida viisi, kuidas enda Kaksikutest kaaslasega hästi läbi saada, juhatada sinu tähelepanu tema olulistele iseloomujoontele ja vajadustele, mida tähtede seis on talle sünniga kaasa andnud. Tähtkuju, mis on meie sünnikaardis, mõjutab teatud määral meie iseloomujooni ja seetõttu on võimalik neid jooni arvestades ka suhet enda kaaslasega idüllilisemaks, ilusamaks ja paremaks muuta. Mõistes, millega tuleb arvestada ja mis on sünniga temale kaasa antud.   K..

Loe lisa...

SÕNN - KÕIKE TEMA SUUREJOONELISEST SÕPRUSEST

by .

  Sõnnid on omaette isiksused - nad on väga kangekaelsed, kuid samas oskavad nad olla ääretult head sõbrad. On midagi, mida sa peaksid Sõnni ja tema sõpruse kohta kindlasti teadma. Kui sinul on Sõnnist sõber, siis kindlasti tunned ta minu mõtete järgi ära. Siin on minu mõtteterad kõikidele Sõnni sõpradele ja loomulikult Sõnnile endale, et nad suudaksid ennast paremini mõista.   Jagan teiega viite Sõnnis enim esile tulevat omadust, mis iseloomustavad sõprust Sõnniga. Need on tema väga toredad iseloomujooned, nii et oleme õnnelikud, kui meie sõprusring..

Loe lisa...

PARIM TERVENDUS SINU TÄHTKUJULE

by .

  Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomuomadusi, tuues turgutust sinna, kus seda kõige enam vaja on ja tasakaalustades neid energiaid, mis sul ülekülluses on. Enesetervendus on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elust. Osates enda jaoks kõige sobilikemaid enesetervendusvahendeid leida, oskad sa kõige tõhusamalt hoid..

Loe lisa...

7 ASJA, MIDA AINULT JÄÄRAD MÕISTAVAD

by .

  Jäärad on särtsakad, aktiivsed ja väga intensiivse loomuga. Igaüks kohtab enda elus vähemalt ühte Jäära, kes jätab endast jälje. Tervitades kõiki Jäärasid, kes minu artikleid ja tegemisi jälgivad, olen kirja pannud 7 fakti Jäärade iseloomu kohta. On midagi, mida suudavad täielikult mõista ainult Jäärad ning millest võiksid teada kõik Jäärale kallid ning lähedased inimesed. Seega proovige Jäärasid mõista, ja Jäära tähtkujus sündinud, teie jääge ikka iseendaks!   1. ETTEVÕETUD ÜLESANNETE TÄITMINE   Jäära jaoks on äärmiselt oluline see, et tema poo..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD KALADES

by .

  Kui Merkuur on retrograadis, siis põhimõtteliselt võib öelda, et meid ümbritsevad energiad on pingelised ja sel ajal on oodata palju segadust. Merkuur on retrograadis päris mitmel korral aastas ja seega on kasulik seda perioodi teada. Selle teadvustamine aitab seletada nii mõndagi, mis sinu elus sellel ajal toimub. Kui sa tead, milleks on Merkuuri retrograad võimeline, siis suudad sa sellesse ka positiivsemalt suhtuda. Loe täispikka artiklid Merkuuri retrograadi kohta SIIT. Loe see artikkel kindlasti enne läbi, et mõista praegust artiklit paremini. Käesolevas artiklis käsit..

Loe lisa...

MERKUURI RETROGRAAD - KUIDAS SEE MEID KÕIKI MÕJUTAB

by .

  Oled sa kunagi kuulnud sellest, kui hoiatatakse, et Merkuur on retrograadis? Kui sa ei tea, mida see täpselt tähendada võib ja kuidas see meid kõiki mõjutab, siis aitan sul seda mõista. Väga oluline on teada aega, mil Merkuur on retrograadis, kuna siis muutuvad energiad meie ümber veidi pööraseks ja tasakaalutuks. Seega hoia meie kosmilistel energiatel ja ajal, milles me eksisteerime, silm peal. Ma kirjutan mitu korda kuus ülevaate, mida tulevad nädalad meile toovad, ning tihti hoiatan teid ärevate aegade suhtes ette ka just seetõttu, et Merkuur on retrograadis. &nb..

Loe lisa...

VEE-ELEMENDI ARMASTUS - MIDA SA PEAKSID TEADMA VÄHI, SKORPIONI JA KALADE KOHTA

by .

  Armastus on üks elu olulisem osa. Kes meist ei tahaks olla armastatud või olla koos inimesega, keda sa armastad siiralt ja ehtsalt? Armastust otsitakse, kui ollakse üksinda. Armastust soovitakse võimsamaks muuta, kui ollakse koos kallimaga. Alati on midagi, mis käib ümber armastuse. Kas sa teadsid seda, et tähtkujud ja kõik ülejäänud astroloogilised näitajad annavad meile väga suure eelduse olla teatud sorti armastaja ja võimaluse kogeda teatud sorti armastust. Meie näitajad loovad meile teatud iseloomuomadused, mis põimuvad kokku meie unikaalse isiksusega ja loovad meist&n..

Loe lisa...

ELUTEENUMBER - MIDA SEE RÄÄGIB SINU ARMASTUSE KOHTA

by .

  Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenumber sinu suhtumist armastusse ja armastuseõnne. Igal eluteenumbril on aga oma ülesanne, mida ta peab jagama. Kui me ei tööta oma ülesande suunas ja me ei näe vaeva selle ülesande täitmisega, siis tekivad hinge armastusega seotud probleemid, suhtesse tulevad taki..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 1

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab selle, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa oled sündinud, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa ..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - KALJUKITS JA VEEVALAJA

by .

  Suhteenergia loovad suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all sa sündinud oled, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, ja see, milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese ..

Loe lisa...

7 SAMMU VEEVALAJA SÜDAMESSE

by .

  Astroloogilised näitajad, mis juhivad meie eluteed määravad väga suures osas ära selle, millised me oleme. Igal tähtkujul on omased iseloomujooned, mis selle ära määravad. Veevalajad kõik on omaette unikaalsed inimesed, erilise iseloomu, erinevate eluteede ja saatusega. Üks mis on kindel, nad kõik kannavad endaga kaasas Veevalaja tähtkuju teatud iseloomujooni, mis tulevad neis kõigis teatud eluhetkel esile.   Olen aastate jooksul saanud väga palju tänulikkust ja positiivsust täis tagasisidet enda artiklite kirjutamise eest ning erilist tagasisidet just sellepärast, et ne..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 18

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie sünnipäevas on erinevad numbrid, mis annavad meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab selle, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündis..

Loe lisa...

2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Iga hing, kes sünnib siia Maa peale, sünnib põhjusega. Mitte ükski sünd ei ole "juhuslik" ega ka "vale". Meil kõigil on olemas oma missioon, eesmärk ja vajadus siin eksisteerida. Me sünnime, kuna meil on eesmärk täitmiseks. Igalühel meist on olemas meie väga isiklikud ülesanded, igalühel meist on vaja täita ka suurem eesmärk. Iga sünniaasta kannab kaasas ülemaailmset sõnumit ja selle taga on peidus, milline aasta on tulemas ning millised hinged saavad sellel aastal omale elu. Iga aastanumber kannab endaga kaasas müstilist sõnumit, mille mina aitan sinu jaoks lahti..

Loe lisa...

SIGA - ASTROLOOGILINE AASTA JA ISELOOM

by .

  Astroloogiline aastakäik mõjutab meie iseloomu ja kujundab osa meie isiksusest. See, millisel astroloogilisel aastal on sünnitud, see annab veidigi aimu sellest, kes oled sina või kes on keegi teine. Astroloogilised aastad ei alga 1. jaanuaril, kui aastanumber on vahetunud. Astroloogiline aasta vahetub igal aastal erineval ajal ja see jääb jaanuari- või veebruarikuusse. Astroloogilisi aastaid on 12, nii nagu on ka tähtkujusid, mida tuleb astroloogias inimese iseloomu defineerimisel oluliseks pidada.   Sea-aasta on astroloogilise aasta kalendris 12. aasta ehk see on vi..

Loe lisa...

AMBUR - TEMA 6 SUUREPÄRAST ISELOOMUJOONT

by .

  Ambur on meie sodiaagisüsteemis üheksas sodiaak. Ambur on ainuke sodiaak, milles on esindatud pool inimest ja pool looma. Amburi sodiaak sümboliseerib kentauri, kellel on hobuse keha ja inimese keha ülaosa, käes vibu ja nool. Ambur saadab oma energia meie Maa peale läbi Päikese alates 22. novembrist ja valitseb meie üle kuni 21. detsembrini. Kes on selles ajavahemikus sündinud, nende tähtkujuks on Ambur. See tähtkuju, kellena me sünnime, mõjutab meie iseloomu ja loob teatud määral meie isiksuse. Iga tähtkuju on erineva energiaga ja see talletub inimese Auravälja, ..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - AMBUR JA JÄÄR

by .

  Mõlema poole astroloogilised näitajad loovad väga suurel määral suhteenergia. See, mis päikesmärgi all sa oled sündinud, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas oma kaaslasega ringi käid ja kuidas üldse armastuseasju ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal. Milline saab suhe täielikult kahe inimese vahel olema, selle määravad väga suuresti ära saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline on suhe kahe in..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 16

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus ..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - SKORPION JA KAALUD

by .

  Suhteenergia loovad väga suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all oled sa sündinud, see mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellelt ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, see, milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese v..

Loe lisa...

ASTROLOOGIA JA NUMEROLOOGIA ARTIKLITE ÕIGE TÕLGENDAMINE

by .

  Minu lehel artikleid lugedes oled kindlasti märganud, et olen aastate jooksul kirjutanud palju teemadel, mis puudutavad astroloogiat ja numeroloogiat. See on väga lai, huvitav ja vajalik teema iseenda teekonna mõistmiseks. Astroloogia ja numeroloogia põhjal on võimalik mõista, kes me sellised oleme, kus kohast pärineb meie iseloom, teatav elusuund ja ellusuhtumine.   Iga inimene sünnib teatud astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajatega. See, milline oli tähtede seis või sinu sünnikuupäeva numbrid, kõik mõjutab sinu isiksust. Igal näitajal on olemas oma tähend..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 5

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval..

Loe lisa...

KAALUD - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE

by .

  Kõik erinevate sodiaakide esindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Erinevate sodiaakidega suhtes olles tuleb mõista nende astroloogilisi mõjusid, et suhe saaks toimida. Annan sulle head õnne sellega, et kirjutan, mida sul on Kaalude ♎ armastamise juures vaja teada, et sinu ja tema suhe saaks olla rohkem kui imeline. Kaalud on seitsmes sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. september - 22. oktoober. Vahetult enne ja peale neid kuupäevi on ülemineku sodiaagid Neitsi-Kaalud ♍ ♎ ja Kaalud-Skorp..

Loe lisa...

KUU ESIMENE VEERAND - KUU FAASI MÕJUOMADUSED

by .

  Kuufaaside jälgimine ja nende mõjuomaduste teadmine on väga oluline. Kuu on Maa kaaslane ja see mõjutab meie igapäevaelu siin Maa peal. Igapäevaselt muudab Kuu meie tuju, loob teatud sorti õnne või isegi ebaõnne. See soodustab teatud asjade toimimist ja mittetoimimist. Kui sa tead, mis energialainega Kuu parasjagu on, siis sa saad sellest väga palju kasu lõigata ja end Kuu rütmiga elama seada, mis annab sulle väga suure eelise teiste ees, et elus hästi hakkama saada.   Kuu esimene veerand on üks Kuu faasidest, mida on oluline jälgida igal spirituaalsel inimesel ja Kuu arma..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 29

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

NEITSI - ARMASTUSEKÄSIRAAMAT TEMA KAASLASELE

by .

  Kõik erinevad sodiaagiesindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Erinevate sodiaakidega suhtes olles tuleb mõista nende astroloogilisi mõjusid, et suhe saaks toimida. Annan sulle selge pildi sellest, mida on Neitsi ♍ armastamise juures vaja tähele panna. Neitsi on kuues sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. august - 22. september. Vahetult enne ja peale seda kuupäeva on ülemineku sodiaagid Lõvi-Neitsi ja Neitsi-Kaalud.   Jagan head nõu kõigile, kes on Neitsiga suhtes, kes sooviv..

Loe lisa...

TÄISKUU AURAPUHASTUSRITUAALID

by .

    Täiskuu on Kuu faas, mil on meile Maalt vaadatuna näha terve Kuu. Täiskuu tekib siis, kui Maa on täpselt Päikese ja Kuu vahel. Täiskuu esineb peaaegu et iga 29 päeva tagant, seega Täiskuud õnnestub sul tabada vähemalt korra kuus, vahel ühe kuu sees lausa kaks korda. Täiskuu jälgimine on väga kasulik, sellel ajal on Maapealsed energiad väga intensiivsed ja tänu sellele on väga lihtne läbi viia erinevaid spirituaalseid tegevusi. Kui sa oled teel spirituaalse kasvamise poole, siis seda enam on sul oluline Täiskuud jälgida ja seda enda heaolu nimel ära kasutada. &n..

Loe lisa...

KALJUKITS - 10 OLULIST TEADMIST TEMA ARMASTUSE KOHTA

by .

  Kaljukits on sodiaagi kümnes esindaja ♑. Erineva sodiaagi all sündinuna hakkab inimene kandma teatud iseloomu, jõudu, nõrkust, tugevust ja eripära, mille kingib talle tema sodiaak. Kaljukitsed on küll kõik omaette erilised inimesed, oma unikaalsuse ja huvitava eluteega, küll aga on kõikides ehtsates Kaljukitsedes midagi, mida nad kõik endaga üheskoos kaasas kannavad - see on nende ühine vägi, mis neid mõjutab.   Ehtsad Kaljukitsed on need, kes ei ole sündinud sodiaakide üleminekuaegadel ehk Ambur ♐-Kaljukitsena ♑ või Kaljukits ♑-Veevalajana ♒. Sellisel juhul..

Loe lisa...

NOORE KUU AJAL JÕUKUSEENERGIA SUURENDAMINE

by .

  Noore Kuu ajal on sul võimalik jõukuseenergiat suurendada, mis aitab sul enda ellu rikkust, materiaalset õnne ja edu tuua. Kui sa tunned, et sul võiks paremini minna ja sa soovid mõnele materiaalsele teemale erilist head õnne, siis suurenda teadlikult Noore Kuu ajal enda jõukuseenergiat.   Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on sa..

Loe lisa...

NEITSI - 6 PÕHJUST TEDA ENDA ELUS HOIDA

by .

  Kõik erinevad sodiaagiesindajad kannavad endaga kaasas erinevaid iseloomujooni, milles on väga palju häid ja negatiivseid omadusi. Annan sulle selge pildi selle kohta, mis on Neitsi ♍ kõige paremad, vapustavalt head ja märkimisväärselt vajalikud iseloomujooned, mille üle teistel sodiaagiesindajatel võib vaid hea meel olla. Neitsi on viies sodiaak, selle sodiaagi all sünnitakse ajavahemikus 23. august - 22. september. Vahetult enne ja peale seda kuupäeva on ülemineku sodiaagid Lõvi-Neitsi ja Neitsi-Kaalud.   Räägin sulle Neitsi 6. parimast iseloomujoonest ja sellest, miks j..

Loe lisa...

KUUVARJUTUS JA SELLE VÄGI

by .

  Kuuvarjutus on kindlasti see, mida iga spirituaalne ja vähegi Kuuga kontaktis olev inimene võiks jälgida. Kuuvarjutusel on oma jõud ja vägi, nii nagu on erinevatel Kuu faasidel ning paljul muul, mis taevas toimub. Kuna Kuu on Maa kaaslane, siis igasugune muutus Kuu peal ja selle valgustus Maale mõjutab siinset Maapealset tegevust. Kuna taevakehad on suured ja võimsad, siis meid inimesi mõjutavad need nii, et me peame ise teadlikud olema sellest, kuidas nende energiatega toime tulla, kuidas neist kasu saada ja kui tekivad negatiivsed energiaväljad, siis kuidas nendest hoiduda. Muuta m..

Loe lisa...

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

by .

  Lõvi (ladina keeles Leo) on põhjataeva tähtkuju ja üks 88 tänapäeva tähtkujudest. Selle tähtkuju heledaim täht on Regulus. Lõvi oli üks esimesi konstellatsioone, mis avastati. Lõvi konstellatsioonis on 15 tähistatud tähte, millest see ka koosneb. Lõvi asetseb Vähi ja Neitsi tähtkujude vahel ning on viies sodiaak meid kõige enam mõjutavate sodiaakide süsteemist ehk meie 12 päikesemärgist. Päike on Lõvis igal aastal enam-vähem ajavahemikus 23. juuli - 22. august, sellel perioodil sündinud inimesed kannavad selle sodiaagi mõjutusi. Kui päikesemärk on Lõvi, siis see annab inime..

Loe lisa...

KALAD - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse koge maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Kaladena, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Kaladena sünnid sa k..

Loe lisa...

NOORKUU JA SOOVIDE MEDITATSIOON

by .

  Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on samal ajal ülejäänud kosmilised näitajad. Alati on olemas teatud võimalused ja soositud energiad taevas, mida üks või teine Kuufaas sulle annab. Loomulikult tasub jälgida minu kirjutatud iganädalasi kosmilisi ennustusi, kus ma seletan lahti täpsemalt seda, mis käesoleva nädala Kuufaase mõjutab ..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEKUD

by .

  Sodiaak on kujutletav vöö taevas, mis ulatub ligikaudu 8 kraadi mõlemale poole päikese teekonnast taevavõlvi ehk ekliptikat, see on päikese nähtav teekond taevasfääris, mille see läbib aastaga. Kuurajad ja planeedid on samuti sodiaagivöös, mis mõjutavad meie maapealset elu ja sodiaagimärkide kujundamist. Sodiaagivöö on jaotatud kaheteistskümneks tähtkujuks ehk sodiaagimärgiks, mida meie tunneme Jäära, Sõnni, Kaksikute, Vähi, Lõvi, Neitsi, Kaalude, Skorpioni, Amburi, Kaljukitse, Veevalaja ja Kalade tähtkujuna. Terve aasta jooksul liigume ühe kuu kaupa sodiaagivöös tähtkujult tähtkujul..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 3

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab selle, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündi..

Loe lisa...

8 TEGU MIDA TÄISKUU AJAL TEHA EI TOHI

by .

  Täiskuu on üks Kuu faasidest, mil Kuu on meile 100% nähtav. Täiskuu ajal jagab Kuu enda täit väge Maaga ja see tähendab seda, et Kuu mõju on meie üle väga intensiivne. Kõik Täiskuud on oma erineva väega, vastavalt sellele milline sodiaagimärk või teised taevakehad Kuud mõjutavad. Taevakehad muudavad Täiskuu kas siis rikkust andvaks, armastust toovaks või hoopis ohtlikuks, Täiskuu on alati oma väe poolest erinev. Kui Täiskuu on saabumas, siis ma kirjutan selle omaduste kohta alati nädala kosmilises ennustuses. Küll aga on olemas 8 tegu, mida ei tohiks mitte kunagi Täiskuu aj..

Loe lisa...

JÄÄR - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sinu tähtkuju on sulle antud? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, kuna see aitab sul saavutada elus seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõikidel kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kaasa antakse kogu maailma jaoks. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Jäärana, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Jäärana sünnid..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 22

by .

Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisi..

Loe lisa...

VÄHK - TEMA 6 ÕPETUST JA ISIKLIKU EDU VÕTIT

by .

  Igal tähtkujul on kohe sünnist alates kaasa antud teatud eeldused õnnele ja teatud oskused, mida tuleks iseendas tähele panna, endas avada ning neid kasutada. Jagan kõikidele Vähkidele mõtteterasid selle kohta, kuidas enda tugevusi märgata, neid rakendada, samuti annan õpetusi isikliku edu saavutamiseks.   Vähk on see, kes pakatab loomingulisusest. Vähk on sündinud avatud Sakraaltšakraga, mis tähendab seda, et Vähil on olemas oskus enda Sakraaltšakrat kasutada ja rakendada, kuid see ei tähenda alati seda, et ta suudab seda enda tugevat omadust alati enda jaoks ära kas..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 15

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa ..

Loe lisa...

VEEVALAJA - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis antakse sünnist kaasa kogu maailma jaoks. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Veevalajana, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Veevalaja..

Loe lisa...

ELUTEENUMBER 7 - NUMEROLOOGIA

by .

  Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbrikombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Eluteenumber on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo,..

Loe lisa...

SKORPION - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul saavutada elus seda, miks sa oled siia ellu sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk üleüldises mõttes, mis sünnist kogu maailma jaoks kaasa antakse. Sellest ma sulle just rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Skorpionina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Skorpionina sünnid ..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 31

by .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

VÄHK - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks sulle on antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul elus saavutada seda, miks sa siia ellu sündinud oled. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas üldises mõttes veel eraldi elueesmärk, mis antakse kogu maailma jaoks sünnist kaasa. Sellest ma just sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Vähina, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Vähina sünnid sa ..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - SÕNN JA KAKSIKUD

by .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

KAKSIKUD - TÄHTKUJU POOLT ANTUD ELUEESMÄRK

by .

  Kas sa oled kunagi mõelnud selle peale, et miks on sulle antud sinu tähtkuju? Sellel on tegelikult väga palju erinevaid põhjuseid. Sa sünnid enda tähtkujuna sellepärast, et see aitab sul elus saavutada seda, miks sa siia ellu oled sündinud. Kuid kõigil kaheteistkümnel tähtkujul on olemas veel eraldi elueesmärk, mis antakse sünnist kaasa kogu maailma jaoks. Just sellest ma sulle rääkima hakkangi.   Kui sa oled sündinud Kaksikuna, siis see mitte ainult ei vormi sinu iseloomu ja ei anna sulle teatud positiivseid ning negatiivseid külgi. Kaksikuna sünnid sa ka kogu maailm..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja