55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ARMASTUS

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

5 OLULIST TARKUST KAUAPÜSIVAKS SUHTEKS

by .

  Armastus on üks elueesmärkidest, üks suurimaid, kusjuures! Keegi ei ütle naljalt armastusele ära, kui see on siiras ja tingimusteta. Kauapüsiv, harmooniline ja tasakaalukas suhe on meie tervise jaoks ülioluline. Aga sellist suhet ei ole võimalik lihtsalt saada, selline suhe luuakse. See on suure töö vili!   Olen aastate jooksul mõistnud, et väga paljud võtavad head ja kvaliteetset suhet enesestmõistetavana. Tegelikkus on aga see, et unistuste suhte saavutamiseks tuleb ise väga suurt vaeva näha. Kõik, mida sa suhtesse panustad, loob selle olemuse. Samamoodi ka sin..

Loe lisa...

6 OHUMÄRKI, ET SUHE EI PRUUGI KAUA PÜSIDA

by .

  Suhteteema on üks hapramaid teemasid üldse, kuna suhted on inimeste jaoks olulised, samuti romantiline armastus. Armastus on keeruline, kuid samas õige, ning siiras armastus võib olla just see, mis muudab sinu elu õnnelikuks ning ilusaks. Suhete teemal pöördutakse minu poole väga tihti ja väga erinevate küsimustega. Inimesed uurivad, kas nad on õige inimesega koos, kas enda kaaslast on võimalik usaldada, kas armastus on üldse selles elus neile ette määratud, või soovitakse teada saada, mis ühendab kahte armastajat. Küsimusi on palju ja inimesed soovivad olla suhetes ki..

Loe lisa...

ARMASTAJAHING - TEMANI JÕUDMISE KUNST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingesugulasest kuuldes peame teda tihtipeale eluarmastuseks, tegelikult võib hingesugulane olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastajahingest, sellega on just selline romantiline side, mida näeme armastusfilmides. Sellist tunnet saame elus tunda vaevalt ühe korra.   Hingesugulased, kellega meil tekib armastus, romantika ja ka seksuaalne tõmme, on meie ellu ettemääratud. Nende inimestega, k..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - JÄÄR JA SKORPION

by .

  Suhteenergia loovad suurel määral mõlema osapoole astroloogilised näitajad. See, mis päikesmärgi all sa sündinud oled, mõjutab seda, kuidas sa suhtes käitud, mida sa sellest ootad, kuidas panustad, kuidas enda kaaslasega ringi käid ja kuidas armastuseasju üldse ajad.   Suhtesobivuse olen kokku pannud päikesemärkide iseloomude liitmise põhjal, ja see milline suhe täielikult saab kahe inimese vahel olema, selle määrab ära väga suuresti saatus, Karma ja ühised õppetunnid. Päikesemärkide suhtesobivuse tõlgendus on vaid väike osa sellest, milline suhe kahe inimese vahel on..

Loe lisa...

ÕPETA OMA LAPSELE, KUIDAS ARMASTADA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Armastus on tugevaim vägi, mida omada suudame. Vägi, mis suudab purustada kõik halva, negatiivse ja raske. Armastus on meie kõigi hingede jaoks sama vajalik, kui toit meie kehale, see on hingetoit. Armastus on emotsioon ja energia, mida me suudame ja saame ise toota. Seda tuleb osata teha. Kui seda ei osata teha, siis jääme sellest ilma ja me ei oma sellist võluväge, mida meil kõigil on õigus omada. Elu eesmärk on kujundada iseennast ja kogu meie maailma armastusväärsemaks kohaks, see on meie kõigi ühine eesmärk, sellele aga tihtipeale ei mõelda või ei osata seda endale tea..

Loe lisa...

5 PÕHJUST MIKS SINU HINGESUGULANE EI SUUDA SIND ÜLES LEIDA

by .

  Usun, et on väga palju neid, kes unistavad enda hingesugulasega kohtumisest või suhtest, kus ollakse koos hingesugulasega. See on väga hea ja õige sisemine hääl, mis seda soovib. Seda seetõttu, kuna hingesugulane on see, kellega meil on võimalik luua kõige sügavamat romantilist suhet. Hingesugulase tüüpe on erinevaid, kuid nad kõik on potentsiaalsed sügavat armastust pakkuvad hinged. Küll aga ei ole alati hingesugulast nii lihtne kohata ja temaga suhtesse astuda. Sinu eluteel võib olla takistusi, mis ei lase teil kahel kohtuda ja suhet luua. Räägin nendest peamistest põhjustest,..

Loe lisa...

VEE-ELEMENDI ARMASTUS - MIDA SA PEAKSID TEADMA VÄHI, SKORPIONI JA KALADE KOHTA

by .

  Armastus on üks elu olulisem osa. Kes meist ei tahaks olla armastatud või olla koos inimesega, keda sa armastad siiralt ja ehtsalt? Armastust otsitakse, kui ollakse üksinda. Armastust soovitakse võimsamaks muuta, kui ollakse koos kallimaga. Alati on midagi, mis käib ümber armastuse. Kas sa teadsid seda, et tähtkujud ja kõik ülejäänud astroloogilised näitajad annavad meile väga suure eelduse olla teatud sorti armastaja ja võimaluse kogeda teatud sorti armastust. Meie näitajad loovad meile teatud iseloomuomadused, mis põimuvad kokku meie unikaalse isiksusega ja loovad meist&n..

Loe lisa...

SÕPRUSHINGESUGULANE

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tihti uuritakse minu käest erinevate hingedevaheliste sidemete kohta ja väga palju huvi on tuntud nende vastu, kes on nende väga lähedased sõbrad, soovides teada saada, miks üks või teine inimene on nende elus. Täna räägin ma sulle sellest, kes on sõprushingesugulane, mis on tema eesmärk, kui..

Loe lisa...

ELUTEENUMBER - MIDA SEE RÄÄGIB SINU ARMASTUSE KOHTA

by .

  Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb sinu saatust, iseloomu, soove ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu eluülesande ning sinu positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas mõjutab sinu eluteenumber sinu suhtumist armastusse ja armastuseõnne. Igal eluteenumbril on aga oma ülesanne, mida ta peab jagama. Kui me ei tööta oma ülesande suunas ja me ei näe vaeva selle ülesande täitmisega, siis tekivad hinge armastusega seotud probleemid, suhtesse tulevad taki..

Loe lisa...

KIRE TAASTAMISE RITUAAL

by .

  Kire taastamise rituaal aitab sinus endas taastada kirge. Kirge, mis on konkreetselt suunatud armastusse ja suhtesse. See rituaal sobib tegemiseks siis, kui sa oled vallaline või suhtes. Vallalisena aitab see sinu Südametšakrat ja Sakraaltšakrat avada armastusele, muutes sind kirglikumaks ning armastusele vastuvõtlikumaks. Suhtes olles aitab see sind muuta paremaks ja kirglikumaks armastajaks. See rituaal lisab igasse suhtesse vürtsi, tuues taas esile kireleegi, mis meenutab armumise energiat.   Kireenergia asub Sakraaltšakras ja see rituaal aitab just selle energia teis..

Loe lisa...

TINGIMUSTETA ARMASTUS - KUIDAS, MIKS JA MILLEKS

by .

  Tingimusteta armastus on armastus, mida paljud inimesed ei oska tegelikult enda jaoks lahti mõtestada ja tingimusteta armastus on tihtipeale see, mida me ei ole tegelikult harjunud jagama ning saama. Seetõttu soovin sulle lahti seletada, mis on tingimusteta armastus, kuidas see välja näeb, miks see on oluline ja milleks on seda vaja.   Enamus "armastusi", mis tänapäeva maailmas inimeste vahel eksisteerib, ei ole tegelikult tingimusteta armastused. Üldiselt on tegemist mõnda teist liiki armastusega. Kui ma suudan sinu jaoks lahti mõtestada selle, mi..

Loe lisa...

HINGESUGULASE-MAAGIA

by .

  Hingesugulase-maagia toimib kahel erineval viisil ja seda maagiat võib teha ükskõik kes seda soovib teha. Hingesugulase-maagia on armastusemaagia, mille käigus kutsud sa enda ellu armastuseõnne.   Kui sa oled vallaline, siis hingesugulase-maagia aitab sinu ellu hingesugulasel tulla. Maagia, mis aitab sul selle kõige õigema üles leida, saatuses korrektuure teha, et te teineteist üles leiaksite. Hingesugulane on peamine armastaja, kellega sa saaksid selles elus kohtuda ja kelle armastus on väga palju väärt. Hingesugulase-maagiat vallalisena tehes aitab see avada kanalid, mis..

Loe lisa...

ABIELUÕNNEMAAGIA

by .

Abieluõnnemaagia on mõeldud sulle, kui sa oled abielus. See maagia aitab abiellunutele tuua head õnne, rõõmu ja armastust. Abieluõnnemaagia eesmärgiks on abielu tugevamaks, tervemaks ja romantilisemaks muuta. Abieluõnnemaagiat võib teha ükskõik millal, kuid tähtis on see, et ollakse abielus. Abieluõnnemaagiat võib teha ka kohe peale laulatust, et värskesse abiellu läbi maagia tuua väga head õnne. Abielumaagia eesmärgiks on veel see, et kahe inimese vahelise tunded oleksid alati tugevad. Abieluõnnemaagia aitab suhtesse tuua kirge ja hoolivat suhtumist teineteisesse. Abieluõnnemaagia läbivi..

Loe lisa...

KUIDAS TAASTADA KIRGE ROMANTILISES SUHTES

by .

  Kirg on üks imeline tunne, mis võiks igas romantilises suhtes jäädavalt olemas olla ja täiel võimsusel töötada. Seda sellepärast, et kirg loob head enesetunnet ning ühendab suhtes mõlemad osapooled üksteisega ja seda ennekõike selle füüsilises mõttes. Kuid kirg kaob ajaga ära ning selle ülesleidmine ja taastamine võib olla üsnagi raske. See on väga aktuaalne teema, et kirg on ära haihtunud ja selle kohta küsitakse minu käest pidevalt nõu. Seda on sul hea teada, kui sa ise ühel hetkel sellisesse suhtefaasi jõuad. Siis sa tead, kuidas sellega toime tulla, miks nii juhtub ja..

Loe lisa...

HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kellega on meil enne siia ilma sündimist kokkulepe tehtud. Loomulikult hingeline kokkulepe, millega mõlemad hinge pooled lepivad kokku selle, et just selles kohe käima algavas elus oleme meie üksteistele loodud üksteise kaitsmiseks, armastamiseks, aitamiseks ja abiks edasi arenemiseks emotsionaals..

Loe lisa...

PULMAD, PULMA-AASTAPÄEV JA ÕNNETOOVAD TALISMANID

by .

  Viimasel ajal olen nii enda tuttavate kui ka paljude teiste inimestega vestelnud pulmadest ja pulma-aastapäevadest. Palju on minu käest küsitud, kuidas luua abielu jaoks midagi õnnetoovat ja kas seda tehakse ka kristallidega. Tegelikult luuakse kristallidest abieluõnne toov õnnekarp, mis sümboliseerib paari suhet. Kui oled kristallidemaailma austaja ja kasutad neid enda igapäevaelu paremaks muutmiseks, siis miks mitte anda enda abielule lisakaitset, kirge, õnne ja viljakust läbi maagia. Teine küsimus on tavaliselt kohe, et: "Kas ma saan selle karbi luua ka siis, kui abieluaastaid on ..

Loe lisa...

TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL

by .

  "Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on nii-öelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all.   Rituaal on mõeldud järgnevaks:   - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühise parema tuleviku tagamiseks. - Probleemide lahendamiseks ja vanade tülide eemaldamiseks. - Tugevama armastuse sideme loomine oma partneriga ja kire suurendamine. - Üksteiste vastu hoolivuse tunde suurendamine, enda avamine ja suhtluse edendamine. &nbs..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja