55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE

Kristallid on üks suur osa minu maailmast ning kristallid on tee, mis aitavad minu hingel säilitada enda spirituaalsust ja arendada minule antud saatuserada. Kui kristallid sind lummavad, siis see on spirituaalne tee sinu hinge abistamiseks ja avamiseks. Kristallides peitub vägi, mis on sinna Maajumalanna Gaia poolt kingitud Maapealsete hingede abistamiseks. Iga kristall on oma unikaalse väe, sõnumi ja jõuga. Ma armastan ennustada ja kristallid on üks parimaid füüsilisi viise prohvetlike sõnumite saamiseks. Kristallidega ennustamine ei ole väga keeruline, kui sa õpid igat kristalli tundma ja tema salapärast sõnumit lugema.

Selleks, et kristallidega ennustamisega algust teha, loe läbi kindlasti minu artikkel "Kuidas avada prohvetlikud kristallid".
 
 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

ENNUSTAMINE - ARMASTUS JA SUHTED

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Kristallidega on võimalik imelisi asju korda saata ja üheks imeliseks teemaks on ka kristallidega ennustamine. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa saaksid iseendale armastuse ja suhteteemadel ennustada. Väga palju on minu käest küsitud pendlite ja ennustamise kohta.   Roosa Kvartsi pendel on see, mis on seotud armastuse energiatega. Roosast Kvartsist valmistatud pendlit kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ja käsitlemiseks. Roosa Kvartsi pendliga on võimalik ennustada ja seda veel eriti siis, kui soovitakse vaadata seda, mida toob tulevik suhteteemadel. ..

Loe lisa...

OPALIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Opaliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Opaliit jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui selle vastuse toovad sulle sinu Inglid. Opaliit on Inglite kristall ja ennustamise kristallide keskelt aitavad Inglid sinu alateadvust juhtida ning vastusel sinu juurde tulla. See võib olla ka märk selle kohta, et sa teg..

Loe lisa...

SINISE KULDKIVI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Sinine Kuldkivi on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Sinine Kuldkivi jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui sind on ees ootamas midagi väga ootamatut. Sinine Kuldkivi ennustab rohkem kui head ette. See on kristall, mis annab sulle teada, et sa oled hea energiaga kaetud ja tõmbad hetkel enda ligi küllust. ..

Loe lisa...

TEKTIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Tektiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Tektiit jõuab sinu juurde kristallide ennustamise komplektist siis, kui sind on vaja millegi suhtes hoiatada. Igatahes, ükskõik milline küsimus oli sinu mõtetes, siis Tektiit soovitab sul olla väga ettevaatlik. Võib-olla on veel midagi, mida sa peaksid teadma, mida sa ei oska ette näha või..

Loe lisa...

ANGELIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Angeliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Angeliit jõuab sinu juurde siis, kui sulle soovitakse öelda seda, et sinu enda Inglid on sinu lähedal ja aitavad sul absoluutselt kõike korda saata ning toetada, mida sa oled endale parasjagu mõtetesse/plaani võtnud. Siis tea seda, et sulle on tugi olemas! - SUHETE teemal ütleb Angelii..

Loe lisa...

AMASONIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Amasoniit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Amasoniit jõuab sinu juurde siis, kui sulle soovitakse öelda, et võta aeg maha, rahune või hoopis seda, et rahu aeg on sinu poole teel. Igatahes Amasoniit kannab vaid head emotsiooni endaga ja see on lausa positiivne ettekuulutus, kui sa selle kristallide ennustuskomplektist välja võta..

Loe lisa...

VALGE HAULIIT PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Valge Hauliit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Valge Hauliit jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja rahu, rahu ja ainult rahu säilitada. See on märk, et võta asju lihtsamalt, kergemalt, ära lase sellel teemal ennast närvi ajada ja anna aega iseendale või ka asjale, et see lahenduse ise leiaks. - SUHETE teemal ütle..

Loe lisa...

TIIGRIRAUD PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Tiigriraud on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Tiigriraud jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa oled millegi suhtes liiga rutakas, soovid otsuseid vastu võtta liialt kiirelt ja võid käituda hetkel impulsiivselt. - SUHETE teemal annab Tiigriraud märku, et sul on vajadus füüsilise läheduse osas ja see võib ol..

Loe lisa...

VALGE OPAALI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Valge Opaal on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Valge Opaal jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa pead midagi välja ütlema, millegi suhtes arvamust avaldama ja endast andma midagi välja, et seda "õnne"saada, niisama istumine ei too sulle kasu. - SUHETE teemal toob Valge Opaal sulle märguande :"Võta aeg maha, ..

Loe lisa...

KUUKIVI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  KUUKIVI on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Kuukivi jõuab sinu juurde siis, kui sul on vaja teada, et sa pead midagi välja ütlema, millegi suhtes arvamust avaldama ja endast andma midagi välja, et seda "õnne"saada, niisama istumine ei too sulle kasu. - SUHETE teemal toob Kuukivi häid sõnumeid, tuues uut algust, arm..

Loe lisa...

KRÜSOPRAASI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  KRÜSOPRAAS on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Krüsopraas tuleb sinu juurde tavaliselt siis, kui sulle on vaja edasi öelda :"Naudi, puhka, armasta ja lõbutse". Krüsopraas on õnnelikkuse kristall, mis annab mõista, et sul oleks aeg nautida lihtsalt elu ja mitte muretseda mõne suurema probleemi pärast täna. - Krüsopraas ..

Loe lisa...

SUITSKVARTSI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Suitskvarts on üks põhilistest kristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Suitskvarts sinu kristallide komplektist välja siis, kui sulle antakse mõista: "Oota, lihtsalt oota, peagi saad tulemust näha.", see tähendab seda, et sul soovitatakse kannatlik olla. - Suitskvarts ennustab suhete teemal seda, et tühjast tehakse kära v..

Loe lisa...

MALAHHIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Malahhiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Malahhiidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul soovitatakse kuulata enda sisetunnet, mitte lähtuda materiaalsusest ega ahvatlevatest pakkumistest. Malahhiit hoiatab sind salakavalate võimaluste eest. - Malahhiit ennustab suhte teemal vajadust endale ko..

Loe lisa...

SINISE KVARTSI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Sinine Kvarts on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Sinine Kvarts tuleb tavaliselt siis ennustus kristallide komplektist välja, kui sul on vaja aeg maha võtta ja kuulata enda sisetunnet rohkem, kui lihtsalt tegutseda. Seega rahu ja keskendu! - Sinine Kvarts ennustab suhte teemal seda, et kas sina ise või siis teine pool on hetkel l..

Loe lisa...

LASURIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Lasuriit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Lasuriidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul palutakse end hetkel kõikide ja kõige jaoks võimalikult nähtavaks teha. See tähendab seda, et on aeg liikuda välja, näidata end, et hea õnn saaks üldse sinuni jõudagi. - Lasuriit ennustab suhte teemal u..

Loe lisa...

UNAKIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Unakiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Unakiidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul palutakse enda eluga edasi minna ja mitte takistada uute asjade ellu tulemist. - Unakiit ennustab suhte teemal uut algust, kui oled vallaline, siis võib sinu ellu keegi minevikust tulla ja kui oled suhtes, siis palub su..

Loe lisa...

KARNEOOLI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  KARNEOOL on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Karneool kristalli ennustus kotist välja siis, kui sulle on head uudised teel! - Karneool ennustab suhte temaatilistele küsimustele ette head algust, uusi võimalusi, uut suhet, uut algust juba olemasolevas suhtes, aga siis ka head algust ja romantilisi het..

Loe lisa...

KRÜSOKOLLA PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Krüsokolla on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Üldiselt tuleb Krüsokolla vastuseks siis, kui sa annad endast liiga palju välja, pingutad liialt palju või suundud vale eesmärgi poole. - Krüsokolla annab vihje, et sa võid vea teha, kuna sa ei tunneta südamega, vaid hoopis mõistusega ehk sa ei usalda iseennast. Krüsokolla soovita..

Loe lisa...

KULLISILMA PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

Kullisilm on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Küsimuse esitamise korral usalda enda esialgset sisetunnet, Kullisilm vihjab sellele, et sa oled võinud selle küsimuse peale juba enne mõelda aga ei suuda enda sisetunnet usaldada. Kullisilm palub sul vaadata kõige algusesse. - Õige aeg materiaalseteks muudatusteks, tehinguteks, töökoha..

Loe lisa...

TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  TSITRIINI PROHVETLIKKUS Tsitriin on üks põhikristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel. Mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "ON AEG TEGUTSEDA" ehk suure tõenäosusega on see vastus "Jah". - Tsitriin annab mõista, et kui sa soovid sellel küsimusele saada parimat lahendust, siis pead sa ise väga aktiivne olema. Tsit..

Loe lisa...

RODOKROSIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Rodokrosiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel. Mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VASTUS: Ükskõik, millisele küsimusele sa vastust otsid, on see vastus "AVA ENNAST JA VÕIMALUSED TULEVAD" ehk suure tõenäosusega on see vastus "Jah". - Ava ennast uuteks võimalusteks, ole ise aktiivne ja anna endast maksimaalne, et mitte magada maha ideaalset võimalust enda elu muu..

Loe lisa...

GRANAADI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Granaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Granaadi välja ilmumine annab sulle mõista: "Granaat vihjab saladuste ilmsiks tulemist või uue inimese ellu saabumist" - Kui võtad Granaadi kristalli endale lihtsalt päevasõnumiks, siis see annab mõista sulle, et peagi hakkavad ka nendele sinu küsimustele vastused ilmuma, mille üle sa oled pikka aega pead vaevanud. Granaat võib vihjata ka sellele, et tuleb romantiline ja rõõmus päev. - Kui k..

Loe lisa...

AHHAADI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Ahhaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Ahhaadi välja ilmumine annab sulle mõista : "Mõtle kõik võimalused ja kõik küljed kümme korda ennem läbi". Ahhaat tuleb hoiatama seda, et kas sul on midagi kahe silma vahele jäänud või see otsus, mida soovid langetama hakata, ei tohiks hetkel olla üldse otsustamisel. - Kui võtad Ahhaadi kristalli endale lihtsalt päevasõnumiks, siis see annab mõista sulle, et pead äärmiselt ettevaatlik täna olema..

Loe lisa...

MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse". - Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu enda kasuks välja kukkuma, kui oled ettevaatlik oma sõnade ja tegudega. - Vastus reisile mineku kohta ei ole soodne, kui Must Turmaliin ennustuskotist välja tuleb. Turmaliin annab teada, et pead äärmiselt ettevaatlik olema ja võimalike õnnetusi/tervise rikkeid/suhte probleeme võib reisil ..

Loe lisa...

ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Roheline Aventuriin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: - Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel JAH. - Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või ettevõte. Soodne aeg osta endale kinnisvara või vastupidi, seda hoopis müüa. Kõikidel materiaalsetel tehingutel on lisavägi olemas ja need võivad täpselt sinu jaoks hästi välja tulla. Roheline Aventuriin võib ette ennustada külluslikku eluperioodi ja suuri rahalisi kordaminekuid. - Ku..

Loe lisa...

SODALIIDI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust. VASTUS: - Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik, mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välja siis, kui sa pead arvestama järgmist: Sa pead olema lahke, enesekasupüüdmatu, sinu tegu peab olema siiras ja kellegi jaoks kasulik. Vastasel juhul Sodaliit palub sul peatuda ja mitte eesolevat sammu teha. - Sodaliit palub sul avada enda mõtted ja need teistele inimestele väl..

Loe lisa...

AMETÜSTI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Ametüst on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Ametüst sümboliseerib teadmatust, spirituaalset kasvu, intuitsiooni usaldamist ja toob ennustusi tuleviku jaoks. VASTUS:   - Ametüst hoiatab, et nüüd on aeg, kus sa peaksid kõik detailselt iseenda jaoks läbi mõtlema, ei ole aeg kus teha riske ega ka impulsiivseid otsuseid. Kui sa ei mõtle ega analüüsi, siis võid endale paraja probleemi kaela tõmmata. - Ametüst ei soovita ette võtta mitte ühtegi meelelahutuslikku üritust, pidu, ei soovita alkoholi tarvitada. - Ametüst soovitab roh..

Loe lisa...

ROOSA KVARTSI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Roosa Kvarts on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Roosa Kvarts sümboliseerib armastust ja peamiselt peaks see kristall kristalli kotist välja tulema siis, kui selleteemaline küsimus on esitatud. VASTUS: - Kui on esitatud materiaalne küsimus, siis viitab see sellele, et võib tegemist olla liialt ahne küsimusega ja Roosa Kvarts soovitab küsimust mitte küsida või seda ümber sõnastada. - Kui küsimus on seotud laste saamisega/abiellumisega/perekonna loomisega : Jah, on õige aeg selle tegemiseks või sinu ellu on laps saabumas. - Kui küsimu..

Loe lisa...

MÄEKRISTALLI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  MÄEKRISTALL on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Mäekristallil on mitmeid tähendusi, kui seda ennustamises kasutatakse, aga sa pead ise leidma, millisesse konteksti see vastus peaks kuuluma. Panen teile siia kirja mõned näidisvastused.   VASTUS: - Uued algused erinevas aspektis (oleneb, mida oled küsinud). - Võimalik uus suhe või võimalus selle jaoks. - Võid kohtuda uute inimestega, kes pikemas perspektiivis võivad kasulikud olla. - On õige aeg kodu puhastamiseks või sinu enda energia puhastamiseks kuna energiad, mis sind ümbritsevad on ..

Loe lisa...

KUIDAS AVADA PROHVETLIKUD KRISTALLID EHK KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Kristallid omavad kõik oma erilisi sõnumeid ja neid ei saa mitte ainult enda Aura tervendamiseks kasutada, vaid nende energiate kasutamiseks on mitmeid erinevaid viise. Üheks võimaluseks on kristallide käest prohvetlike sõnumite saamine. Et alustada kristallidega ennustamist, pead sa kindlasti teadma, mis sa ennem peaksid iseenda Auras korda seadma ning seejärel tasa ja targu hakkama ennustamise komplekti looma. Selleks, et alustada ennustamist, soovitan ma siiralt sul iseenda Aura tervendamisega algust teha, alustades Tšakrate tervendamisega. See, kuidas Tšakraid tervendada, s..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja