55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

TERVIS

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

8 PÕHJUST, MIKS PROBIOOTIKUME TARBIDA

by .

  Probiootikumid on elavad bakterid, mis pakuvad tohutult palju tuge inimese füüsilisele ja vaimsele tervisele. Probiootikumid on olulised ning võivad nii mõnelegi esmapilgul keerulisena tunduvale terviseprobleemile lahendust ja tuge pakkuda. Need on elavad bakterid, mis aitavad inimese kehal korrapäraselt funktsioneerida. Bakterid saavad olla inimesele kas kasulikud või kahjulikud. Kasulikud bakterid sinu kehas aitavad terve olla ja korrapäraselt toimida. Halvad bakterid aga soodustavad kõike kahjulikku ning ebatervislikku. Seetõttu on oluline jälgida, et sa tarbiksid häid b..

Loe lisa...

KAS SUL ON MÕNI JOODIPUUDUSE ENIMLEVINUD SÜMPTOMITEST?

by .

  Tervis, õige toitumine ja enda eest hoolitsemine on mulle alati huvi pakkunud. Ma soovin enda poole pöördunud inimesi kogu südamest aidata, neid juhendada ja näidata ette see õige tee, mis suunab ennast tervendama. Tervis on sügav teema, millel on väga palju erinevaid nurki, mida uurida. Üks teema, mis on viimasel ajal minu elus väga aktuaalne olnud, on jood, selle mõju kehale ning selle puuduse all kannatamine. Kogu see teema on minu juurde jõudnud läbi inimeste, kes on tulnud minu käest abi küsima. Nüüd on see koht, kus ma tunnen, et peaksin rääkima sellest, kuidas joodipuudus..

Loe lisa...

ASTELPAJUÕLI - NOORUSLIK VÄLIMUS JA TUGEV TERVIS

by .

  Astelpaju ehk Hippophae rhamnoides on pärit Kirde - Aasiast, kuid kasvab vabalt ka Eestis. Selle marjad on hapukad ja suurepärased toitainete allikad. Astelpajuõli on ekstraktitud astelpaju lehtedest, marjadest ja seemnetest. See on kehale äärmiselt kasulik ja ma soovitan seda igal inimesel kasutada, kas profülaktika või enesetervendamise eesmärgil. Räägin sulle lähemalt, mida astelpajuõli inimese kehale annab ja kui sa leiad sellest kasu, siis too see enda ellu.   Astelpajuõli on nii Hiina rahvameditsiinis kui ka Ajurveedas ehk India rahvameditsiinis kõrgel..

Loe lisa...

BROMELAAN - KAALUST ALLA JA ALLERGIATEST VABAKS!

by .

  Kui sind painavad lisakilod, mis püsivad väga jäärapäiselt ja sa soovid nendest kiirelt vabaneda, siis bromelaani ensüüm aitab kehakaalu vähendada. Kui sind häirivad pidevad allergianähud, siis on see üks parimaid alternatiivseid tervendajaid sinu probleemidele.   Bromelaan on ananassist ekstraktitud ensüüm, mis kiirendab proteiinide lagundamist ja aitab kaasa nende seedimisele.   Ühes viljas on bromelaani küllaltki väikeses koguses. Et selle täit toimet kätte saada, tuleb ananassi süüa regulaarselt ja suurtes kogustes. Toidulisand on hea v..

Loe lisa...

KODULOOMAALLERGIA - 6 ABISTAVAT NIPPI LEMMIKUTEGA KOOS ELAMISEKS

by .

  Allergia on keeruline teema, kui sul on sellega kokkupuude. Allergiaid on erinevaid, alates toiduallergiatest, õietolmutalumatusest kodulooma- kõõmaallergiani välja. Enim levinud koduloomaallergia on kassiallergia, kuid tihti käib sellega kaasas ka koerakõõmaallergia. Allergiatel esinevad erinevad raskusastmed, kergematest eluohtlikuteni välja. Näiteks on üldiselt kodulooma- kõõmaallergia sümptomiteks sügelevad silmaümbrused, punetavad ja turses silmad, jooksev nina, aevastamised, nohu, kinnine nina, hingamisraskused ja kõige hullemal juhul hapnikupuuduse tek..

Loe lisa...

SELEEN - ÜLITÕHUS MINERAALAINE TERVISE TUGEVDAMISEKS

by .

  Enda tervis tuleb alati esikohale seada, eriti siis, kui sa sööd. Seleeni kui olulist mineraalainet on võimalik toidust kätte saada, kui sinu toit on mitmekülgne. Tavaline menüü on siiski suhteliselt toitainetevaene ning seleenipuudus võib kergelt tekkida. See on aga oluline mineraalaine, mis tihtipeale jäetakse kahe silma vahele ja millele väga palju rõhku ei osutata. Ma soovin selle mineraalaine tähesärasse tuua ning aidata sul mõista, miks on oluline jälgida, et sinu toidulaual oleks igapäevaselt piisavalt seleeni. Kui seda ei ole, siis..

Loe lisa...

5 MÄRKI JALGADEL, MIS PALJASTAVAD SINU MAKSA TERVISE

by .

  Üheks minu kireks on tervis, selle edendamine ja kehasõbralik toitumine. Soovin ka sind inspireerida iseenda tervisesse rohkem vaatama ja toetama enda keha õigete toitainetega. Ma loodan sellega avada sinu silmad suunas, kus need võivad suletud olla.   Maks on meie kehas üks väga oluline organ - see filtreerib mürkaineid ja aitab kehal toimida. Jalad ja maks on omavahel tugevalt seotud. Jalad on kõige kaugem koht meie kehas ning kui maks on kurnatud või vaevas, siis jalgade pealt on võimalik seda välja lugeda.   Tee iseendaga eksperiment ja analüüsi, k..

Loe lisa...

6 LISASAMMU VIIRUSTE EEST KAITSMISEKS

by .

  Viirused on saanud populaarseks teemaks ja seda ka põhjusega. Me elame nende keskel ja ainuke viis, kuidas end kaitsta on pidevalt ennetada viirustesse jäämist. Enda immuunsüsteem tuleb üles töötada. On erinevaid viise, kuidas sa saad seda teha ja koduseid võtteid, mis on käepärased. Olen kirjutanud artiklid "Kuidas immuunsüsteemi kiirelt ja lihtsalt tugevdada", mille leiad siit ja "Kodune alternatiivne gripiravi", mille leiad siit. Nendest leiad palju erinevaid nippe. Küll aga on veel 6 lisasammu, mida sa saad teha selleks, et endale tagada raudset tervist..

Loe lisa...

PUNASE RIISI PÄRM - 3 KÕIGE KARDETUMA HAIGUSE ENNETAJA

by .

Olen loodus- ehk alternatiivravi austaja ja inspireerin seetõttu ka teisi kasutama enda tervendamiseks kõike seda, mida loodus on meile selleks andnud. Punase riisi pärm ei pruugi kõlada väga atraktiivselt, küll on aga selle toimeained väga tõhusad. See võib olla sulle number üks tervendaja, kui vaevled selliste probleemide käes, millele punase riisi pärm suudab tervendust pakkuda. Punase riisi pärm on saadud kääritamise meetodil. Seda on Hiina traditsioonilises meditsiinis kasutatud mitmeid sajandeid selle tugevatoimeliste raviomaduste tõttu. Huvitav on selle alternatiivravimi ..

Loe lisa...

L-TEANIIN - LOODUSLIK RAHUSTI HEAOLUTUNDEKS JA LÕÕGASTUMISEKS

by .

  L-Teaniin on aminohape, mida tavaliselt leidub teelehtedes ja teatud sorti seentes. Need, kes joovad regulaarselt musta või rohelist teed, rikastavad selle vajaliku aminohappega enda keha. Siinkohal loeb ka tee kvaliteet ja see, kui tihti teed juuakse. Igapäevastel teejoojatel võivad olla väga head L-teaniini varud, kuid neil, kes joovad ühe tassi päevas või mõned tassid nädalas, võib juba olla selle aminohappe puudus. L-Teaniini on võimalik saada ka toidulisandina ja seda leiab ka La Tene poodidest. E-poest leiate L-teaniini toidulisandi SIIT.   L-Teaniin on väga kas..

Loe lisa...

MAGNEESIUM - MINERAAL, MILLE PUUDUS PÕHJUSTAB TÕSISEID TERVISEMURESID

by .

  Magneesium on inimese kehale üks tähtsamaid mineraale ja seetõttu ongi oluline pöörata tähelepanu sellele, kas sinu toidus on magneesiumi piisavalt või mitte. Uuringute tulemustel on avastatud, et tänapäeval on pea 60% inimestest pidevas magneesiumipuuduses. See tuleb sellest, et põllud, millel täna taimi kasvatatakse, on mineraalide vaesed. Isegi kui sinu toidulaud on tervislik, ei pruugi sa igapäevasest toidust vajalikku magneesiumi kogust kätte saada. Seega, suure tõenäosusega, võib sinu keha vajada ekstra magneesiumit juurde ka siis, kui sa..

Loe lisa...

KALTSIUM - VAJALIK KOGU KEHA KOOS HOIDMISEKS

by .

  Kaltsiumil on kehas mängida suur roll, aidates sellel püsida terve ja tugevana. Seda on kehal vaja, et vereringe saaks korrapäraselt töötada, see aitab kaasa normaalsele hormonaalsele tasakaalule, on seotud luude ja hammaste tugevana hoidmisega, lihaste liikumises hoidmisega ning on kasulik ka paljule muule. Kaltsium on kindlasti mineraalaine, mida sinu keha igapäevaselt vajab ja, kui seda toidu seest kätte ei saa, siis on vaja seda kindlasti võtta toidulisandina.   Kuna keha ei suuda kaltsiumit ise toota, siis on ülimalt oluline saada see kätte toidust või tarbi..

Loe lisa...

IGAPÄEVANE JA LIHTNE DETOXKUUR SINU KEHALE

by .

  Sinu hea enesetunne ja hea elukvaliteet saavad alguse tugevast tervisest. Tervise tugevdamiseks on vaja palju ära teha. Esiteks tuleb olla positiivne ja stressivaba, teiseks olla võimalikult aktiivne ning hoida enda toidulaual kehasõbralikku, orgaanilist, mahedalt kasvatatud toitu. Küll aga jõuavad kahjulikud mürkaineid meie kehasse ebakvaliteetse toidu, saastatud õhu, kodus kasutatavate puhastusvahendite, kosmeetika ja paljude tarbeesemete kaudu. Kahjuks leidub mürke tänapäeva maailmas igal pool ning need on tihtipeale peidetud. Toidud, mis on pestitsiidide, herbitsiidide ..

Loe lisa...

10 PÕHJUST, MIKS IGAPÄEVASELT SPIRULINAT TARBIDA

by .

  Spirulina on saanud väga populaarseks oma ravivate ja keha mürkainetest puhastava toime tõttu. Spirulina kuulub Ajurveeda meditsiini ravimtaimede hulka ja tegemist on taimega, millega on võimalik ennetada paljude raskete haiguste, keeruliste tervisemurede ja probleemide teket. Ajurveeda meditsiin põhineb suuresti ennetusravil ja spirulinaga on võimalik muuta keha raudkindlaks nii mõnegi terviserikke vastu.   Spirulina ehk sini-rohevetika pulber on oluline valkude, vitamiinide, mineraalide, vajalike aminohapete, rasvhapete, mikroelementide ja karetonoidide allikas..

Loe lisa...

5 LOODUSLIKKU LAHENDUST KÕHUKINNISUSEST VABANEMISEKS

by .

  Kõhukinnisus on ebamugav ja mõne inimese jaoks lausa piinav probleem. Kui on ilmnenud probleemid, siis on väga oluline viia oma seedesüsteem tervenemise poole. Ainevahetust on võimalik nii-öelda sisse lülitada viie väga lihtsa nipiga. Kõik lahendused on looduslikud, kehasõbralikud ja alternatiivsed ning nendega on lihtne head tulemust saavutada.   Jagan viite lihtsaimat viisi, kuidas kõhukinnisusest vabaks saada ja loodan, et need aitavad just sind! Kõik need nipid on sulle kasulikud ka siis, kui sa ei vaevle kõhukinnisuse käes. Need parandavad ainevahe..

Loe lisa...

SIBERI ŽENŠENN - ELUJÕUDU, ELUKVALITEETI JA ELUIGA TÕSTVA TOIMEGA

by .

  Siberi ženšenn on tuntud Venemaa, Jaapani, Hiina, Lõuna- ja Põhja-Korea rahvameditsiinis, kuna kasvab nendel aladel. Siberi ženšenn on tugevatoimeline immuunsüsteemi turgutaja, mida kasutati teadaolevalt juba rohkem kui 2000 aasta tagasi väga tõsiste tervisemurede vastu ja keha üleüldise vastupidavuse suurendamiseks.   Siberi ženšenn on adaptogeenne taim ehk sellel on elujõudu suurendav, elukvaliteeti parandav ja eluiga tõstev toime. Adaptogeensed taimed on näiteks ka Ashwagandha ja Bacopa Monnieri, mille toidulisandid on La Tene valikus olemas, leiad need SIIT j..

Loe lisa...

OOMEGA-3 RASVHAPE JA SELLE OLULISUS

by .

  Soovides ilusat nahka, kõrget intelligentsi, head silmanägemist, mõnusat enesetunnet, tugevat südant, immuunsüsteemi ja vähem stressi, on sul igapäevaselt vaja tarbida oomega-3 rasvhapet. Tegemist on toitainega, mis aitab sul tagada ülima tervise. On olemas toitained, milleta keha ei soovi hakkama saada, ja seetõttu on vaja meelde tuletada, mis on meie keha jaoks oluline.   Oomega-3 rasvhape on üleüldise tervise jaoks väga oluline. See on kindlasti üks toitainetest, mida keha võiks ja peaks pidevalt saama, et tervis saaks püsida tugevana. Sellel on väga palju pak..

Loe lisa...

KUIDAS IMMUUNSÜSTEEMI KIIRELT JA LIHTSALT TUGEVDADA

by .

  Viiruste ja gripiperioodil on väga oluline hoolitseda iseenda ja oma pereliikmete immuunsüsteemi eest. Immuunsuse tugevdamisega on igaühel võimalik vähendada tõenäosust viirushaigustesse haigestuda. Immuunsuse turgutamine võiks olla aastaringselt igaühele oluline, see on miski, mida iga inimene saab ise teha, et tervena püsida. Ennetamine on oluline, sest isegi kui jäädakse haigeks, võib tugevdatud immuunsusega olla haiguse kulg lihtsam. Kutsun kõiki üles enda immuunsüsteemi turgutama!   Immuunsust tuleks tugevdada ka ajal, mil ollakse haigest..

Loe lisa...

TAURIIN - KEHAKAALU LANGETAJA JA TREENINGTULEMUSTE PARANDAJA

by .

  Tauriin on aminohape, mida leidub meie kehas hulgaliselt. Tauriini sisaldavad ennekõike meie aju, silmad, süda ja lihased, nende tervise jaoks on tauriin ülioluline.   Meie keha suudab tauriini toota, kuid see võib mõningates tingimustes olla aeglustunud. Näiteks on tauriini tootmine väga raske diabeetikute või südamehaigete jaoks. On ka teisi, kes peaksid kaaluma tauriini manustamist toidulisandina, sest kehas võib tekkida tauriinipuudus. Eriti soovituslik on tauriin väga aktiivsetele inimestele, taimetoitlastele, veganitele, sportlastele ja ülekaalulistele inimestel..

Loe lisa...

MAARJAOHAKAS - NOORUSE JA ILU SALADUS

by .

  Maarjaohakas on teada-tuntud oma suure antioksüdantide sisalduse tõttu. Rahvameditsiinis on see taim tuntud eelkõige just selle poolest, et see aitab maksa puhastada. Teadaolevalt on inimkond maarjaohakat kasutanud juba üle 2000 aasta, seega võib seda taime usaldada - kui seda on nii kaua kasutatud, siis ikka põhjusega!   Keha kogub endasse toksiine toiduga, õhuga ja sellega, mida me enda peale kanname, näiteks kosmeetikaga. Keha on vaja puhastada ja hooldada, et see meid hästi teeniks. Maarjaohakas on suurepärane puhastaja ja ideaalne ilusaladuste kandja, sobides nii..

Loe lisa...

RAUD - SELLE VAJALIKKUS JA OLULISUS MEIE KEHALE

by .

  Raud on mineraalaine, mida leidub meie keha igas rakus ja eriti punastest verelibledes. Punaste vereliblede ülesandeks on kanda hapnikku meie kopsudest kõikidesse organitesse ja rakkudesse. Kas raual pole mitte suur töö? Kas sa oled kunagi üldse mõelnud, miks on rauataseme jälgimine oluline? Aitan sul sukelduda mineraalide maailma ja seda su jaoks veidi lahti harutada. Mida rohkem sa mõistad iseenda keha ja selle funktsioneerimist, seda suurem on sinu võimalus pakkuda endale tervislikku elu. Teadlikkus viib tervendamisele!   Raud on mineraalaine, mida v..

Loe lisa...

TSINK - ÜLIOLULINE MINERAALAINE SINU KEHALE

by .

  Tsingil on väga oluline roll kogu keha tervises ja seda mineraali ei tohiks alahinnata. Tsingipuudus tekib kergelt ja see võib kaasa tuua laialtlevinud terviseprobleeme, mida ei suudeta esmalt tsingipuudusega seostada. Selles artiklis aitan sul mõista, mis on tsink ja miks meil on seda vaja. Seda kõike minu teadmiste ning vaatenurga kaudu.   Esmalt on sul vaja teada seda, et meie kehad ei tooda tsinki ehk meil on seda vaja saada toidust või toidulisandist, kui menüü on tsingivaene. La Tene butiigid müüvad 100% taimset tsinki, mis aitab tsingipuudus..

Loe lisa...

BOSWELLIA - RASKELOOMULISTE HAIGUSTE POTENTSIAALNE TERVENDAJA

by .

  Boswellia ehk boswellia serrata on ajurveedas tuntud ravimtaim, mida teatakse ka viirukipuu nime all. Boswelliat on aastatuhandeid kasutatud loodusliku valuvaigistina ja kehas oleva põletiku taandajana. Tegemist on alternatiivmeditsiini taimega, millel on palju kasulikke omadusi ja see võib olla nii mõnegi inimese jaoks väga tervendava toimega. Jagan sinuga Boswellia taime kasulikke omadusi - võib-olla just seda taime sa oledki enda ellu otsinud!   Boswellia on puu, mis kasvab India mägistel aladel, Kesk-Aasias ja Põhja-Aafrikas.    Tegemist on ajurvee..

Loe lisa...

BACOPA MONNIERI - ELUELIKSIIR

by .

  Bacopa Monnieri on ajurveeda meditsiinis oma tervendavate omaduste poolest väga kõrgel kohal. Tegemist on tõelise elueliksiiriga, mis aitab enimlevinud probleemide vastu, millega tänapäeva inimesed peavad silmitsi seisma. Bacopa Monnieri peamine võluvägi peitub keha ja hinge rahustavates ning tasakaalustavates toimetes. Tegemist on taimega, mis pärineb troopilistelt aladelt, sellel on kaunid valged õied, mis peidavad oma õrna välimuse taga tugevat jõudu.   Mind on alati huvitanud taimede vägi ja alternatiivsed tervendusvõtted on mulle hingelähedased. Usun, e..

Loe lisa...

LIBEJALAKA PUUKOOR - SEEDEPROBLEEMIDE TERVENDAJA

by .

  Libejalaka puukoor on kindlasti paljude jaoks täiesti võõras taim, kuid ma räägin sellest taimest seetõttu, kuna see on üks suurepärane alternatiivne tervendaja. See on taim, mida tasub kindlasti enda ellu tuua, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, sul on, või on olnud, maohaavandid või sulle teeb liiga refluks.   Libejalaka puukoor on inglise keeles slippery elm ja selle botaaniline nimetus on ulvus fulva. Tegemist on jalakaga, mis on pärit Ameerika Ühendriikidest ja Kanadast. Selle taime esmased tervendusvõtted ja teadmised on pärit Ameerika pärismaalastelt eh..

Loe lisa...

ASHWAGANDHA - AJURVEEDA IMERAVIM

by .

  Ashwagandha on üks tähtsamaid taimi ajurveeda meditsiinis (India rahvameditsiinis). Ashwagandha on alternatiivne ravim, millest on igaühele väga palju kasu. Tegemist on taimega, mida on Indias kasutatud juba üle 3000 aasta, nii et sellel on pikk kasutamisajalugu. Ennekõike on seda taime kasutatud stressi leevendamiseks. Ashwagandha taime botaaniline nimetus on withania somnifera, rahvakeeli kutsutakse seda ka India zen zeniks. Oma välimuselt on taim väike pöösas, millele kasvavad kollakad õied. Selle taime võluvägi peitub aga selle juures. Ashwagandha juurt kuivat..

Loe lisa...

KODUNE ALTERNATIIVNE GRIPIRAVI

by .

  Terve olla on väga hea, isegi nii hea, et paljud unustavad ära selle väärtuse. Kui haigestume, siis tuleb meelde, kui väärtuslik on meie tugev vastupanuvõime haigustele ja kui hea on olla ikka täie tervise juures. Haigestumine käib aga elu juurde, kuid on võimalik kiirendada enda tervenemisprotsessi ja seda saad sa iseendaga teha. Haige ei ole hea olla, seega tuleb haigusele vastu hakata.   Gripihooaeg tuleb, läheb ja tuleb, aga kuidas sa saad siis selleks valmis olla? Gripp on kõige enam levinud detsembrist kuni veebruarini. Sa saad ennetada selle teket või gripis ol..

Loe lisa...

TOITUMISHÄIRED JA KUIDAS NEIST VABANEDA

by .

  Väga paljud inimesed vaevlevad toitumishäirete käes. Tegemist on vaimse seisundiga, mis on tervisele väga kahjulik. Toitumishäire puhul on tegemist äärmustega - kas meeletu vajadus tarbida midagi üle vajaliku piiri, või siis vastupidiselt, hoida end toidust eemal. Väga paljud inimesed on just selle murega läbi aastate minu poole pöördunud ja soovinud mu käest abi saada. On neid, kes soovivad jõuda asja tuumani ehk saada teada, miks neil on selline vaimne probleem tekkinud, ja neid, kes soovivad leida lahendusi, et saada oma isud kontrolli alla.   Sinu k..

Loe lisa...

3 VIISI, KUIDAS OMA KODU ENERGIAT POSITIIVSEMAKS MUUTA

by .

  Kas sa tunned end enda kodus halvasti? Või oled tabanud end pidevalt väsinuna ja jõuetuna just enda koduseinte vahel? Sinu hea tuju kaob, kui astud koduuksest sisse? Sind tabavad pidevad tülid või negatiivsed mõtted just kodus? Kui sa vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, siis on see ilmselge, et sinu kodus ei ole piisavalt palju positiivset energiat, et sa saaksid end seal hästi tunda. Koduenergia tervendamine ja positiivsena hoidmine on ülimalt oluline. Et koduenergia saaks olla sinu jaoks soodne, tuleb see soodsaks teha. Jagan sinuga kolme väga head, kasulikku ja..

Loe lisa...

4 TOITU, MIS MUUDAVAD SIND ÕNNELIKUKS

by .

  Sa oled see, mida sa sööd. Igal taimel on oma energiaväli ja kui me neid sööme, siis need muudavad meie Auravälja energiat, enesetunnet ning emotsioone. Toidukvaliteet ja see mida sa sööd, on väga oluline. Spirituaalse arengu juures on oluline ka oma toidule tähelepanu osutada. Mida teadlikumalt sa toitud, seda tervem sa saad olla. Lisa need 4 toitu enda igapäevamenüüsse, et äratada üles endas õnnetunne. Need aitavad aktiveerida Päikesepõimikut, mis vastutavad sinu õnnetunde eest.   Kõik need toidud on kasulikud sinu Tšakrasüsteemi tervendamiseks. Igaüks on kasulik teatud ..

Loe lisa...

PEAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by .

  Igal valul on oma põhjus, millele järgneb füüsiline probleem siis, kui samas piirkonnas on emotsionaalne probleem - siis tekib lõpuks ka haigus. Valu on peegeldus energiablokaadist ja sisemisest hingelisest probleemist. Tihtipeale inimesed ignoreerivad valusid, arvates, et need on tühised ning lähevad ise üle. Üks asi on tõepoolest see, et kui sa oled end ära löönud ja sellest on tekkinud valu, aga teine asi on see, kui valu tekib pingetest või lihtsalt ilma füüsilise põhjuseta. Just sellest valust ma sulle täna räägingi. Ära alahinda oma füüsilist keha mitte..

Loe lisa...

6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS

by .

  Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkust nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni.   Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismärke, mis pole veel kortsudena ilmunud, taastada naha sära, ilu ja muuta selle tooni nooruslikumaks. Meie kõigi kehad hakkavad peale 25 eluaastat vähem kollageeni tootma ja seetõttu ilmuvadki esimesed naha vananemise tunnused. Kuidas kellelgi vananemine toimub, sõltub..

Loe lisa...

VEEJOOMINE ON ÜLIM VIIS KURGUTŠAKRA TERVENDAMISEKS

by .

  Veejoomine on väga loomulik tegevus, mille tähtsusele tihtipeale ei keskenduta. Inimestel on kombeks rutiinsetesse või laialt levinud tegevustesse mitte süveneda. Seepärast tuleks ka kõigele sellele, mida tehakse rutiinselt või seetõttu, et ollakse harjunud midagi tegema, pilk peale visata ning endalt küsida: "Miks ma seda teen?. Küsimuste esitamine on üks viis spirituaalselt areneda. Tegelikult on aga veejoomine ülimalt oluline kogu keha ja hinge jaoks. Ilma veeta ei suuda me füüsiliselt eksisteerida ega ka vaimselt end tervena hoida.   Terve Kurgutšakra aitab..

Loe lisa...

MUST PIPAR - EBAÕNNE JA KURJUSE VASTUMÜRK

by .

  MUST PIPAR on meie jaoks väga kättesaadav ja tavaline taim. Kui mõned asjad tulevad meie jaoks kergelt, siis unustame pahatihti nende tõelise väärtuse. Must pipar on võimas kaitsetaim, mida ma soovitan kõigil kasutada oma kodu, perekonna ja iseenda kaitsmiseks.   Must pipar on kõrgelt hinnatud rituaalitaim, mis aitab: - tõrjuda majast kurjad hinged; - pidurada kurjade inimeste mõtted ja halvad soovid; - kaitsta kodu ja puhastada sealne negatiivne energia; - tõrjuda eemale kadedad, pahatahtlikud ja perekonda lõhkuvad inimesed. Musta pipra söömin..

Loe lisa...

PARIMAD EETERLIKUD ÕLID JUUSTELE

by .

  Eeterlike õlide kasutamine on üks efektiivsemaid viise saavutamaks ilusad, säravad, kaunid ja tugevad juuksed. Eeterlikud õlid aitavad peanaha korralikult puhtaks teha ja seda nii rasust kui ka erinevate juuksehooldusvahendite jääkproduktidest. Lisaks sellele aitavad eeterlikud õlid tervendada peanahahaiguseid, peatada juuste väljalangemist ja kiirendavad juuksekasvu.    Eeterlikel õlidel on oskus sinu peanahka tasakaalustada, stimuleerida vereringet ja aktiveerida nahka tervenema. Need imelised õlid võiksid olla kindlasti ..

Loe lisa...

PÄIKESEVALGUS ON ÜLIM ENERGIAALLIKAS

by .

  Et elada täisväärtuslikku, õnnelikku ja tervet elu, peavad seda toetama meie igapäevased valikud, elustiil ja ellusuhtumine. Olen juba pikalt tegelenud ja suunanud oma tähelepanu Päikese tunnetamisele ja selle tähtsuse välja selgitamisele. Olen spirituaalne avastaja ja loon enda sees küsimuse kõige kohta, mis mind ümbritseb. Ma ei soovi jääda vastuseta ja nii asun oma meeltes vastuse leidmise teekonnale. Tunnen, et olen jõudnud lähemale mõistmisele, mis Päike on, mis on selle väärtus ja kuidas seda taevakeha kasutada. Soovin oma tänast nägemust ja teadlikkust Päik..

Loe lisa...

JUURTŠAKRA - VABASTA END HAIGUSTEST, MIDA SA ISE TEKITAD

by .

  Meie Tšakrasüsteemis on kõikidel Tšakratel oma ülesanded, need on meie emotsioonide keskused. Tšakrad on meile vajalikud energiad ning nende mõistmine, tundma õppimine, tervendamine, aktiveerimine ja kõik nendega seonduv on väärtuslik teadmine, mida tasub enda jaoks rakendada.   Juurtšakra ehk Muladhara on Tšakrasüsteemis esimene Tšakra, mis vastutab meile väga olulise energia eest - meie füüsilise tervise, aktiivsuse, väe ning tugevuse eest. See on põhiline eesmärk ja peamine vägi, miks tasub oma Juurtšakrat tervena ja tasakaalus hoida. Terve Juurtšakra&nbs..

Loe lisa...

6 TAIMEJOOKI, MIS AITAVAD KEHAKAALU ALANDADA

by .

  Kehakaaluprobleem on meie ühiskonnas täiesti tavaline nähtus ja sellega võitlevad väga paljud. Mured kehakaaluga tekivad vähese liikumise või väga kehvade toitumisharjumuste tõttu, sest väga palju sõltub sellest, mis on sinu toidulaual. Kui sa sööd liigselt ja toit ei ole taimne, siis on rasvumise küüsi väga kerge langeda. Toidus ei tohi olla halba kolesterooli, kahjulikke rasvu ja valke, mida saadakse loomsest toidust. Taimses toidus peituvad kõik sinu kehale kasulikud ja vajalikud toitained.   Tervislik mina algab tervislikust sisemuses..

Loe lisa...

11 SAMMUGA DEPRESSIOONIST VÄLJA

by .

  Depressioon on tõsine vaimne seisund, mis mõjutab inimest vaimselt, füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Depressioon ei ole kindlasti see, millel võiks lasta ise ära kaduda ehk oodata selle kõrval paremate aegade saabumist. Vastupidi! See on vaimne seisund, millest tuleb ise täiesti teadlikult välja tulla, teha tervaks saamise nimel palju tööd ja sirge seljaga elus edasi liikuda.   Depressioon on väga suur mure väga paljude inimeste jaoks. Oma eraseanssidel olen kohanud väga palju depressiooni, inimesed kannatavad selle käes. On neid, kes suudavad juba ise teadvustada, ..

Loe lisa...

100% NATURAALSELT KODU PUHTAKS

by .

  Kodu on meie kindlus ja meie peidupaik. Kodus peab olema hea olla, selle energiad peavad olema terved ja kasulikud meile endale, et me selles end hästi tunneksime. Hoolitse enda kodu eest ja puhasta seda 100% naturaalsete puhastusvahenditega.   Puhta kodu lõhn annab meile hea enesetunde ja muudab meie elamise palju mugavamaks kohaks elamiseks. Erinevad kodulõhnastajad, spreid ja paljud kodukemikaalid aga toovad selle lõhna kodudesse karmi hinnaga - sinu tervise hinnaga. Seetõttu on igati mõistlik kodulõhnastajad välja vahetada 100% naturaalsete eeterlike õlide vastu, mis e..

Loe lisa...

TOTAALNE AURAPUHASTUS EETERLIKE ÕLIDEGA

by .

  Aurapuhastust on võimalik teha väga mitmel erineval viisil, näiteks on seda võimalik teha ka eeterlike õlidega. Eeterlike õlidega on hea enda Aurat puhastada juba seetõttu, et nende aroomid on nii head. Eeterlikud õlid on taimsed ja igal taimel on omad konkreetsed tervendavad omadused. Aurat on väga vajalik puhastada, kuna selle tervisest sõltub sinu vaimne, mentaalne, spirituaalne ja füüsiline tervis. Aurapuhastust tuleks teha igakuiselt ja soovi korral ka mitmel korral kuus.   Totaalne Aurapuhastus eeterlike õlidega on rituaal, mis aitab sinu Aurakehast va..

Loe lisa...

9 TÜÜPILIST KÜSIMUST VEGANILE

by .

  Olles ise vegan, jõuab minuni veganluse teemal väga palju arutelusid ja küsimusi. Uuritakse ja küsitakse väga palju, kas siis selleks, et end veganlusega kurssi viia või saada kinnitust endas olevale skeptitsismile, mida veganluse teemal tuntakse. On olemas tüüpilised küsimused, mis minuni jõuavad, ja pea kõik veganid tunnevad end kindlasti siinkohal ära, kellega on veganismi teemal vesteldud. Kirjutan need küsimused siia koos minupoolsete lihtsate ja võimalikult kokkuvõtvate vastustega. Seda selleks, et neid küsimusi veidi lahti mõtestada ja näidata, milline on veganismi o..

Loe lisa...

10 SAMMU UNETUSEST JA UNEHÄIRETEST VABANEMISEKS

by .

  Unetus on suur probleem kehale ja vaimule, see viib inimese tasakaalust välja. Veelgi suuremaks probleemiks on see, kui sa juba oled unehäirete küüsis. Pikaajaline unetus muudab inimese igas mõttes haigeks. Energia kaob ära, keha vananeb kiiremini ja kaasneda võib ülekaal. Uneprobleemid tekivad igaühele erinevatel põhjustel. Selleks võivad olla stress, pingeline eluperiood, mured, halvad või rutiinsed toitumusharjumused, vähene vee joomine või hoopis stressienergiat täis kodukeskkond. Ka ühele ajale kokku langevad probleemid võivad su une ära röövida. Korralik ja sügav uni on väga ..

Loe lisa...

ARMASTA OMA KEHA

by .

  Kas oma keha armastamine on oskus, mis meiega kaasa sünnib? Ei, mitte alati. Kas oma välimuse ehk füüsilise keha armastamine on lihtne? Alati kindlasti mitte. Kas inimene suudab jõuda täieliku rahuloluni enda keha ja välimuse suhtes? Jah, kohe kindlasti! Oma keha armastamine, selle aktsepteerimine ja selle üle uhkuse tundmine on omaette saavutus, selleni peab iga inimene ühel eluhetkel jõudma. Kui mitte selles elus, siis kindlasti mõnes tulevases elus. Kuid minu soov oleks see, et sa jõuaksid selle ülesande juba selles elus ära täita. Tähistame sinu imelist keha, tähista se..

Loe lisa...

MANDARIIN - ELUJÕU ALLIKAS JA SELLE TERVENDAVAD OMADUSED

by .

  Mandariinid on väga maitsvad puuviljad, mida teavad ja armastavad meist paljud. Mandariinid ei ole head ainult oma maitse tõttu vaid ka nende sisu on avastamist väärt. Iga taim Maa peal on siin põhjusega ja kõigis neis peitub oma salarelv.   Mandariinid on pärit Kagu-Aasiast. Neid on väga mitmeid erinevaid sorte, kuid enamjaolt on nende füüsilised ja vaimsed tervendamisomadused samasugused. Mandariin näeb välja nagu väike apelsin ja mõlemad kuuluvad tsitruseliste hulka. Mandariinikoore sees peitub hulgaliselt eeterlikku õli, mis on ääretult kasulik..

Loe lisa...

TENE LAUL - ELU VEGANINA

by .

  Veganlus on viimasel ajal osutunud väga suureks ja intrigeerivaks teemaks. Teema, mis ainult kasvatab ja kasvatab enda ümber huvi ning tekitab paljudes inimestes selle kohta küsimusi. Mis see veganlus on, miks ma olen vegan ja miks see kogu Sinu kehale ning hingele hea on? Nendele küsimustele annan ma Sulle täna vastuseid.   Minu eluteelt käib läbi väga palju inimesi, kellel on erinevad teekonnad, saatused, mõttemaailmad, eesmärgid ja eluvaated. Kõik nad on erinevad! Ma teen tööd aidates inimesi ja enamikel juhtudel liigume me alati ühelt teemalt teisele ning sealjuur..

Loe lisa...

TERVISEÕNNE-RITUAAL

by .

  Õnn peitub inimese füüsilises ja vaimses tervises. Kui oled terve, oled suuteline enda teekonnal olevaid ülesandeid ja eesmärke täitma. Kui oled terve, suudad üle olla ükskõik, millisest eluraskusest ja jalutada unistuste rajamise poole. Tervis on oluline ja seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Enda tervise turgutamiseks on väga palju erinevaid viise olemas, üheks viisiks on teha endale õnnetoov rituaal. Rituaal, mis aitab luua sinu ümber terviseõnne, aidates kaitsta sind suuremate probleemide eest, aidates sul ette tunnetada haiguse teket, et sa saaksid juba võim..

Loe lisa...

PENDLIGA HAIGUSTE AVASTAMINE JA TERVENDAMINE

by .

  Pendlid on võimsad väeesemed, millega on võimalik ennustada, kadunud esemeid üles leida, veesoonte asupaika kindlaks määrata, terviseprobleeme üles leida, neid tervendada ja palju muud olulist teha.   Pendliga on võimalik leida üles kehas olevaid haigusi ja neid läbi pendli tervendada, kui kasutada selleks naturaalseid kristallpendleid. Selleks on olemas oma taktika, kuidas leida haiguskolded, ja oma viis, kuidas haigust Aurakehast väljutada.   Pendliga haiguskolde otsimiseks pead sa mõistma seda, et selleks tuleb kasutada õiget pendlit. Igal kristallpendlil on ..

Loe lisa...

KÕRVITSA TERVENDAVAD OMADUSED

by .

  Kõrvits on väga ilusa ja sügismeeleolu loova välimusega taim, mis omab eestlaste toidulaual erilist kohta. Küll aga võiks kõrvitsat olla kindlasti toidulaual rohkem esindatud, kuna see omab nii väärtuslikku väge, mis suudab toita meie keha ja hinge. Kõrvitsad valmivad sügiseti ja kuigi neid on väga erinevaid sorte, siis on neil enam-vähem ühesugune energia ja vitamiinirohkus. Jagan sinuga enda teadmisi selle imetaime kohta ja loomulikult ka inspiratsiooni, mis aitaks sul tuua veelgi rohkem kõrvitsat oma toidulauale.   Kõrvitsad on te..

Loe lisa...

TENE LAUL - ÕPETUSED PAREMA TERVISE SAAVUTAMISEKS

by .

  Minu juures on aastatega käinud nii palju inimesi, et ma ei oska täna isegi öelda, kui paljudele ma olen abi andnud, enda visioonidest, nägemustest ja teadmistest rääkinud. Igale inimesele on mul jagada omad õpetused, vastavalt sellele, kes minu ees seisab, millises elus see inimene elab, mis on tema teekond ja mida ta on iseendale juba loonud. Mul on võimalik aidata inimesi kahte moodi. Esiteks lähenedes individuaalselt, selgitades kõike väga isiklikul tasandil ja baseerudes inimese enda hetkeseisule. Teine võimalus on mul jagada nõu, mis puudutab meid kõiki, hoolimata sel..

Loe lisa...

AVOKAADOÕLI - SUVINE NAHA JA SÜDAMETŠAKRA KAITSJA

by .

  Pidevalt küsitakse minu käest nõu, et kuidas enda tervist hoida, mida mille jaoks kasutada ja kust leida see õige tervendaja vastavalt probleemile. Suvisel ajal ja enne reisile minemist küsitakse tihti minu käest nõu just nahakaitsevahendite kohta, mis oleksid looduslikud. Nahk on organ ja seda tuleb kaitsta, et see haigeks ei muutuks. Päike on kaval kuivataja ja üleliigne päike võib põhjustada nahahaigusi. Igat head asja ületarbides muutub see negatiivseks.   Avokaadoõli on õli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoi..

Loe lisa...

MANDLIPIIM - TERVISLIK JA ALTERNATIIVNE

by .

  Väga tihti küsitakse nõu minu käest selles osas, et kuidas loomsest piimast valmistatud toiduaineid asendada taimsetega ja millised on need variandid, mis meie jaoks kättesaadavad on. Mandlipiim on üks parimaid alternatiive loomsele piimale ja ka äärmiselt kasulik sinu tervisele. Mandlipiim on üks kindel toiduaine minu köögis ja mida ma kasutan lehmapiima asendajana. Selle peale, kui ma olen Mandlipiima pakkunud asenduseks, küsitakse minult kohe järgmine küsimus: "Kas see toidu maitset ei mõjuta ehk kas see muudab toidu maitset, mida tavaliselt tehakse loomse piimaga?". Sellele ..

Loe lisa...

7 TŠAKRA TERVENDUS TAIMETEEDE ABIL

by .

  Tšakrad on inimese vaimses kehas eksisteerivad energiakanalid, mis annavad meile teatud jõudu, iseloomuomadusi, tugevusi, või Tšakrate nõrkuse puhul, nõrkusi. Igas inimeses on olemas Tšakrad ja iga inimene peab enda Tšakrad tervena hoidma, et olla õnnelik ning eluterve. Tšakrate tervendamiseks on väga palju erinevaid viise, mis aitaksid Tšakratel elujõulised olla ja neid tugevana hoida. Üheks viisiks on tervendada enda Tšakraid taimeteede abil. Jagan sulle teadmisi selle kohta, millised on need seitse erinevat taimeteed, mis aitaksid sul oma seitset erinevat Tšakrat tervena hoida. ..

Loe lisa...

7 MÄRKI SELLEST, ET SUL ON VAJA HINGELIST DETOXIT

by .

  Sinu hing on habras ja ülitundlik kõige ning kõigi suhtes. Hinge tervislik seisund peab meie igaühe jaoks olema väga kõrgel kohal, ja ei tohi ära unustada seda, et meil on vaja iseennast ka hingeliselt tervendada. Hinge tasakaal on õnneliku elu üheks saladuseks. Sinu hing vajab vahel täielikku detox-kuuri, mis aitab sul vabaks lasta hinge sees olevast negatiivsusest. Täpselt nii nagu tuleb kristalle laadida ja puhastada, et need meiega tööd teeksid, tuleb meil ka enda hinge puhastada ja laadida, et see meiega koostööd teeks.   Sinu keha ja hinge ümber eksisteerib Aura, mis..

Loe lisa...

SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD

by .

  Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõttes. Enda mõtteid jagan sulle selleks, et sind motiveerida ja edasi tõugata tervema mina isiksuse poole. Olgu see lihtsalt sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale.   E..

Loe lisa...

KÄEVALU - MÜSTILINE SÕNUM SINU ALATEADVUSELT

by .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sul väga kummalisel hetkel hakkavad käed või käsi valutama. Sellisel hetkel, kus sa ei ole otseselt ennast füüsiliselt üle pingutanud ja kus sul ei ole seljataga olnud mõnda käega seotud traumat. Sellisel juhul ei pruugi olla sinu käevalu füüsilisest probleemist tingitud. Sellisel juhul võib see valu olla seotud sõnumiga, mida sinu enda alateadvus soovib sulle edasi anda. Meie keha koosneb nii füüsilisest kui ka vaimsest energiast. Seega me ei saa enda keha tõlgendada vaid füüsiliselt, nii nagu enamus inimesi on seda harjunud tegema. Keha..

Loe lisa...

TOLMUALLERGIA - SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by .

  Kodutolmu-, loomatolmu- või õietolmuallergia on vägagi laialt levinud allergiavorm. Allergia, mida mina olen väga tihti inimestes avastanud ja kes on ise terve elu sellega elanud. Kirjutan sulle oma mõtted selle kohta, miks sellist sorti tolmuallergiad inimesel võivad olla ja selle tähendusest spirituaalse vaatenurga alt.   Igal haigusel on seos ka spirituaalse kehaga, sinu hingega. Mitte ükski haigus ei ole ainult füüsilise probleemi pärast tekkinud sinu kehasse, sellel on palju suurem lugu sulle jutustada. See kehtib kõikide haiguste ja keha nõrkuste kohta. Täpselt samam..

Loe lisa...

KÕHUVALU - HINGE PEEGELDUS

by .

  Kinni jäänud emotsioonid peegelduvad meie füüsilises kehas ja seega hakkavad meile füüsiliselt ebamugavuse tunnet põhjustama. Iga valu eksisteerib põhjusega, kuid alati ei pea olema selle valu põhjuseks see, et sa oled endale füüsiliselt liiga teinud, halvasti maganud, halvasti toitunud või end füüsiliselt ära koormanud. Valu võib tekkida ka emotsionaalsete probleemide tulemusel, kui probleem on nii suureks kasvanud, et sinu hing hakkab sulle ise seda välja näitama. Emotsionaalne keha hakkab läbi füüsilise keha enda probleeme välja näitama siis, kui sa ise ei ole suutnud lä..

Loe lisa...

SAKRAALTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE PROBLEEMIDEST JA TERVENDUSEST

by .

  Sakraaltšakra on inimese kehas teine energiakanal ehk teine Tšakra, mis asub otse Juurtšakra kohal ja Päikesepõimiku all. Sakraaltšakra täpset asukohta sa saad enda kehas üles leida nii, et sa asetad ühe terve enda käelaba otse naba alla. See osa, mida sinu käsi katab, see on täpne piirkond sinu Sakraaltšakra asukohast.   Sakraaltšakra tervis on sinu enda hinge jaoks ülimalt oluline, seda juba sellepärast, et sa saaksid enda elu nautida täiel rinnal. Kui Päikesepõimik on see Tšakra, mis muudab sind õnnelikuks, loob sulle huumorimeele ja aitab sul naerda, siis Sakraaltš..

Loe lisa...

KURGUTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE TŠAKRA KINNI OLEMISEST

by .

  Kui ühel päeval sa astud sellisesse faasi enda elus, kus sa avastad enda jaoks spirituaalse maailma ja loomulikult ennekõike iseenda hinge sügavama poole, siis ühel hetkel sa hakkad huvi tundma ka Tšakrate töö kohta. See hetk, kus sa oled valmis Tšakratest rääkima, nendest huvituma ja isegi neid tervendama, selle kaudu sa saad enda kohta ühe väga hea teadmise juurde. See hetk, kus sa hakkad kõigest sellest huvi tundma, see on hetk, kus sinu hing annab sulle märku, et sa oled valmis selles elus enda hingelist poolt arendama. Tšakrate teema jõuab sinu ellu täpselt õigel ajal, ..

Loe lisa...

VILJAKUS JA LAPSEOOTELE JÄÄMINE - SPIRITUAALNE VAATENURK

by .

  Viljakuse ja lapseootele jäämise teemad käivad minu elust tihti läbi, kuna minu käest abi otsivad inimesed ootavad väga palju vastuseid just nendel teemadel. Väga tihti küsitakse mu käest nõu selle kohta, miks naine lapseootele ei jää ning miks see periood on nii pikk ja närvesööv. Kusjuures väga paljudel on probleeme just lapseootele jäämisega. Tihtipeale on need naised füüsiliselt terved, kuid nende hinges on tugevad emotsionaalsed blokaadid, mis ei lase neil lapseootele jääda. Sellisel juhul saan mina seda naist või paari aidata nii, et ma vaatan, kus peitub see pro..

Loe lisa...

SUITSETAMINE - SELLE MÕJUVÕIM JA KUIDAS SELLEST VABANEDA

by .

  Tegelikult on mul väga hea meel vaadata seda, et väga paljud inimesed, kes on suitsetanud, jätavad ühel hetkel suitsetamise maha. Mida aeg edasi, seda vähemaks seda ka jääb ja seda kõike sellepärast, et inimese hing muutub targemaks ning hing oskab ära eristada õige ja vale. Õige ja vale, mis meie keha tervendab ning mis kahjustab.   Suitsetamine ei ole loomulikult võrdväärne sõltuvus alkoholismi ja teiste raskete sõltuvustega, kuid seda peaks samuti tõsiselt võtma.   Suitsetamine - kõigepealt soovin ma lahti seletada sulle selle, miks inimesed üleüldse suit..

Loe lisa...

JALAVALU - SÕNUM ALATEADVUSEST

by .

Jalad valutavad enamjaolt mitte ainult sellest, et sa oled enda jala ära löönud või oled liialt palju käinud. Jalad võivad valutama hakata ka ilma igasuguse füüsilise põhjuseta ja kui nii sinuga juhtub, siis sellel on sõnum sinu alateadvuselt. Igal valul on omad spirituaalsed tähendused ja iga valu on märguanne sinu alateadvuselt mõne emotsionaalse probleemi kohta. Kui sul hakkavad jalad või jalg lihtsalt valutama, siis soovitan sul kiirelt enda jaoks lahti mõtestada selle, miks need sul valutavad. Mis on see, mille kohta sinu hing sulle märku annab? Keha on ülimalt tark ja meie enda keha su..

Loe lisa...

LUUPAINAJA EHK ELAV DEEMON

by .

  Kahjuks pean väga tihti kuulma inimeste käest lugusid luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes tulevad sellel teemal minu juurde, ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub keegi, kes võib inimese hingele väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii, et inimene ei tohiks unes luupainajaid näha ja kindlasti ei tohiks neid regulaarselt kogeda. Kui selliseid seikasid tuleb me elus ette, siis on see selleks, et me saaksime hoiatatud suurema probleemi ilmnemisest. Kes on siis see kurikuulus luupainaja ja miks selliseid asju ü..

Loe lisa...

PÄIKESEPÕIMIK - KOLMAS TŠAKRA JA KÜLLUSEKANAL

by .

  Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks tähelepanu allikaks peavad olema Tšakrate tervised. Esmalt sa pead mõista seda, mis on Tšakra, kus asuvad kõik need seitse Tšakrat sinu kehas ja mida need endast kujutavad. Sa võiksid endale selgeks teha selle, mis annab head energiat erinevatele Tšakratele ja mis halba energiat. Kui sa soovi..

Loe lisa...

KUIDAS VABANEDA AKNEST LÄBI KRISTALLIDE, ÕIGE TOIDU JA ÕIGE MÕTLEMISE

by .

  Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus peale füüsilise probleemi, miks see meie kehas eksisteerib. Kuna käimas on tervise temaatilised üldseansid, siis on minu elus vägagi aktuaalne erinev tervisega seotud teemad ja nende tervenemise võimalused. Esmalt ma soovitan kõigil võtta ükskõik millist haigusseisundit emotsioonide peegelpildiks, loomulikult on ka mõni tervise rike meil ka füüsiliste probleemide tagajärjel tekkinud, nagu näiteks kehv toitumine või halvad harjumused. Mina räägin sellest, kuidas võib akne tekkida läbi emotsioonide ja kuidas seda saaks kristallide, õige ..

Loe lisa...

SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by .

Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline. Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka ühtpidi läbi emotsioonide tervenemise. Loomulikult on üks asi see, et kui sa oled raske füüsilise töö tagajärjel endale ajutise seljalihaste/närvi kahjustuse saanud või madrats, millel magad, ei ole sinu tervisele hea. Aga teine asi on see, kui selg on krampis, närvid on pinged ja seljavalud vaid süvenevad ning ei lähe üle ega vahel ei tea inimene ka nende ..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja