55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID

Spirituaalne toitumine tähendab teadlikku toitumist ehk hinge, keha ja Aura tervendamist. Spirituaalne toitumine kujutab endas taimede väe ja nende kokkuliitmise tulemusel saadud energia mõistmist. Selline toitumisviis ühendab sind taimedega, aitab sul läbi taimede enda vaimset keha tervendada ja enda Auravälja konkreetseid energiaid teadlikult juurde tuua. Spirituaalne toitumine on seotud Tšakrate tervendamisega, nende aktiveerimisega ja läbi selle enda elu paremaks muutmisega. Taimedel on olemas füüsiline tervendav külg ja vaimne tervendav pool. Mina seletan enda retseptides lahti ennekõike taimetoitude vaimse tervendava poole, andes sulle mõista, millise energiavälja loovad erinevad taimed neid omavahel kokku liites. Lisaks sellele toon põgusalt välja ka nende füüsilised tervendavad omadused. Spirituaalne toitumine viib sind hingelise ehk spirituaalse kasvamiseni ja see on osa tervislikust eluviisist.

 

Olen ise vegan, mis tähendab seda, et ma ei söö mitte ühtegi loomset produkti ja seega on kõik minu spirituaalsed toiduretseptid samuti vegantoidud.

 

Kostita enda keha ja hinge taimede ja kristallidega! 

 

 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

CHIASEEMNED - SUPERTOIT KOGU KEHA JA HINGELE

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .

  Tšiiaseemned ehk chiaseemned pakatavad tervisest ja vajalikest toitainetest, mida meie kehad vajavad, küll aga on tegemist millegagi, mida tihtipeale jäetakse enda toidulaual tahaplaanile. Teinekord, kui enda toiduvarusid lähed täiendama, siis haara endale kaasa ka kotitäis orgaanilisi bio chiaseemneid. Viimaseid ikka selleks, et hoida enda laua peal võimalikult palju tervislikke taimi. Chiaseemnete enda toidulauale lisamine toob sulle meeletult kasu, aidates võidelda nii mõnegi haiguse vastu ja isegi aidates sinu kaalu langetada. Tervislik toitumine on osa füüsilise, emotsionaa..

Loe lisa...

KÖÖMNED - VAJALIK VÜRTS SINU KÖÖGIS

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .

  Köömned on köömnetaime (Cuminum cyminum) viljad, mida kasutatakse nii ravimiseks kui ka vürtsina toiduvalmistamisel. Köömned on mõnusalt maalähedase ja tugeva maitsega ning oma maitse tõttu lisavad väärtust erinevatele roogadele. Kõige levinum on köömnete kasutamine India, Aasia ja Lõuna-Ameerika köökides.   Ma olen isiklikult üks suur köömnete fänn, ma võiksin köömneid igale poole toitude sisse ja peale raputada. Köömned lisavad toidule väga hea maitse, kui neid õigete taimedega kokku viia. Jagan sinuga enda teadmisi köömnete kohta ja inspireerin ..

Loe lisa...

SPIRITUAALNE TOITUMINE - ARMASTUSEÕNNE AKTIVEERIMISE SALAT

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .

  Taimedel on täpselt samamoodi eriline energiaväli nagu kristallidelgi. Kõik erinevad taimed jagavad endast välja lisaks vitamiinidele ja teistele kehale füüsiliselt vajaminevatele toitainetele ka energiat, mis toidab meie vaimset keha ehk Aurakeha. Nii nagu kristallid kiirgavad endast välja tervendust, mis meie Auraväljale on vajalik, teevad seda ka taimed. Spirituaalne toitumine tähendab teadlikku toitumist, millega sa toidad enda vaimset keha. Jagan sulle imelihtsat ja imemaitsvat retsepti, mis ei ole mitte ainult ülimalt toitev sinu füüsilisele kehale, vaid see on ka ülitoite..

Loe lisa...

SPIRITUAALNE TOITUMINE - KÜLLUSESALAT

by in SPIRITUAALSED TOIDURETSEPTID .

  Toitumine peab olema spirituaalne, vastasel juhul sa ei toida enda keha õigesti. Enda loengutel, mida ma olen juba aastaid läbi viinud, eravisiidilistel kohtumistel, kus ma abistan inimesi, ja ka enda eraelus, räägin ma paljudele inimestele toitumisest ning suunan neid enda keha õige toiduga rikastama. Toitumine on keha ja hinge jaoks ülioluline ning see peab olema spirituaalne. Spirituaalne toitumine tähendab seda, et sa oled teadlik sellest, mida sa sööd, miks sa seda sööd, mida see sisaldab, ja seda ennekõike spirituaalses mõttes ehk sa tead seda, kuidas see mõjub sinu hingele. Vä..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja