55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MINUST

 

 

Mina olen selgeltnägija ja meedium Tene Laul, spirituaalne teejuht ja kirjanik, kes on läbi oma visioonide ja teadmiste kirja pannud Sind abistavad artiklid ja kristallide tutvustused. Minu võimete hulka kuuluvad hingedega suhtlemine, mineviku, oleviku ja tuleviku nägemine, telepaatiline ja automaatse kirjutamise oskus. Minu põhieesmärgiks on Sind aidata ja Sulle teadvustada, mis meid kõiki igapäevaselt mõjutab ning kuidas tervem olla. Lisaks on minu soov aidata Sul leida üles hingerahu, tasakaal, harmoonia ja avada Su silmad vaimsele maailmale. Ma kirjutan abistavaid artikleid erinevatel teemadel, põnevat lugemist leiad astroloogiast, numeroloogiast, taimedest, kristallidest, unenägudest ja paljudest muudest huvitavatest teemadest. Minu looming puudutab hinge ja on kasulik kõigile, kes soovivad paremini mõista seda maailma meie ümber ja sees. Oma oskustest olen pikemalt kirjutanud eraldi artiklis, leiad selle siit.

Olge hoitud, kaitstud ja tervendatud!

 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

TEADE LOENGUTEST JA ERAVIISILISTEST VASTUVÕTTUDEST

by in ÜLDSEANSS, MINUST .

      Mul on ülimalt hea meel, et nii suurt huvi minu loengute vastu tuntakse. Mina ei ole teid samuti ära unustanud, aga täna on seis selline, et suuri kogunemisi ei ei ole veel võimalik korraldada. Loengutel kohtume tulevikus, kui olukord on muutunud. Seniks soovin kõikidele loenguhuvilistele head tervist ning suunan teid lugema minu kirjutatud artikleid ning nendest endale kõike vajalikku leidma. Läbi artiklite avaneb teil võimalus enda emotsionaalset, vaimset, spirituaalset ja füüsilist tervist toetada. Olen 2020. aastal kirjutanud väga palju eneseabiartikl..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja