55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

ÜLDSEANSS

 

Korraldan üldseansse, mille teemad on valdavalt erinevad. Üldseansid on mõeldud selleks, et end spirituaalselt täiendada ja õppida rohkem mõistma seda, mis toimub meie ümber. Üldseansid toimuvad paar korda kuus ja nendest annan teada siinsamas, lisaks La Tene Facebooki lehel. Üldseansile registreerimine avatakse alles siis, kui üldseansi teema on välja kuulutatud. Kõik soovijad pannakse kirja, kuid nendega, kes on üldseansile pääsenud, võetakse eraldi ühendust ning antakse edasised juhised.

 

Üldseansid kestavad tavaliselt 1,5 tundi ja peale seda on võimalik minuga personaalselt juttu ajada. Peale üldseansi lõppu olen avatud andma vastuse Sinu ühele kõige tähtsamale küsimusele.

 

Selleks, et saada tulla minuga eraviisilisele vestlusele, tuleb kõigepealt osaleda üldseansil. Loe täpsemalt minu eraseansi kohta siit

 

 

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

TEADE LOENGUTEST JA ERAVIISILISTEST VASTUVÕTTUDEST

by in ÜLDSEANSS, MINUST .

      Mul on ülimalt hea meel, et nii suurt huvi minu loengute vastu tuntakse. Mina ei ole teid samuti ära unustanud, aga täna on seis selline, et suuri kogunemisi ei ei ole veel võimalik korraldada. Loengutel kohtume tulevikus, kui olukord on muutunud. Seniks soovin kõikidele loenguhuvilistele head tervist ning suunan teid lugema minu kirjutatud artikleid ning nendest endale kõike vajalikku leidma. Läbi artiklite avaneb teil võimalus enda emotsionaalset, vaimset, spirituaalset ja füüsilist tervist toetada. Olen 2020. aastal kirjutanud väga palju eneseabiartikl..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja