55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

MINU VAATED ELULE

Kuupäeva järgi Tähestiku järgi Sorteeri:

TENE LAUL - 8 HUVITAVAT FAKTI MINU KOHTA

by .

  Olen aastaid kirjutanud erinevatel teemadel spirituaalsusest, toitumisest ja tähtkujudest unenägudeni välja. Iga artikli sisse poetan ka killukese iseendast. Nendest artiklitest leiad igasuguseid erinevaid fakte minu elu, mõtteviisi ja ellusuhtumise kohta. Kogu minu kirjutatu põhineb sellel, kuidas mina elu näen ja mida ma antud hetkel tunnen, et soovin jagada. Täna tunnen, et tahan sinuga jagada enda kohta kaheksat täiesti juhuslikku huvitavat fakti.   1. Kalade tähtkuju esindajana liigun sinnapoole, kuhu lained mind viivad...   Olen täielikult t..

Loe lisa...

TENE LAUL - TELEPAATILINE SIDE MINU JA SINU VAHEL

by .

  Aastate jooksul olen ma väga paljudelt, kes minu tööd austavad ja jälgivad, kuulnud tagasisidet selle kohta, kuidas minu artiklid, mõtteterad ja juhtnöörid ilmuvad kui välk selgest taevast täpselt siis, kui seda vaja on. Siiani kuulen iga nädal kellegi käest, kuidas minu artiklid leiavad nad alati justkui õigel ajal üles. Sa mõtled millelegi, otsid vastust või koged midagi, millele sooviksid selgitust saada. Järgmine hetk avastad, et olen just sellel teemal kirjutanud ning avaldanud artikleid, millest sul on võimalik vastuseid leida. Paljud on ..

Loe lisa...

TENE LAUL - 3 ISIKLIKU EDU VÕTIT

by .

  Elus kaugemale jõudmiseks on sul vaja end seadistada mõtlema teatud suunas. Sellises suunas, mis aitab sul saavutada, mida ihaldad, millest unistad ja mida soovid. Millal ja kuidas sinna jõuda? Ikka siis, kui saatus lubab, ja nii, et sa ise annad endast maksimumi. Jagan sinuga, kuidas mina samm-sammult ja järk-järgult elus edasi liigun. Sellest võib saada ka sinu isikliku edu võti.   1. SAAVUTUSTE JAOKS ON VAJA TEHA ÕIGEID SAMME   Kui sa soovid enda unistust ellu viia ja saavutada midagi, mis on sul juba ammu südames, siis tuleb selleks&n..

Loe lisa...

TENE LAUL - 2020. AASTAL TÕEKS SAANUD ENNUSTUSED

by .

  Ma tunnen, et on õige aeg meenutada seda, mida ma 2020. aasta alguses ennustasin ja mis meid kõiki nüüd tegelikult ka puudutab!   Tänaseks olen juba viis aastat pidanud jaanuaris loenguid, kus olen rääkinud kõigest sellest, mis meid algaval aastal on ees ootamas. Selleaastased visioonid, mida teiega jagasin, ei lubanud kaugeltki ainult optimismi ja armastust ning head tervist. Vastupidi, ma rääkisin raskustest, millega peame silmitsi seisma, ja sellest, kuidas võitjana välja tulla. 2020. aasta jaanuari alguse loengutel külastas mind sadu inimesi, kellega jagasin oma t..

Loe lisa...

TENE LAUL - OSKA KÕIGES ILU NÄHA!

by .

  Rõõm ja õnnetunne saavad alguse sellest, kui sa oskad kõiges ilu näha, isegi kui seda tegelikult ei ole seal. Elu on väärt elamist ja enda elu ilusaks muutmiseks läheb vaja vaid sind ennast. Ilus elu on vaid sellele, kes vaatab elu ilusate silmadega. Aitan sul jõuda selleni, et sinu silmad näeksid enda elus ilu ja võlu!   Minu töö on inimesi aidata välja kurbusest, traumadest, probleemidest ja muredest. Minu juurde ei tule inimesed selleks, et öelda, kui hästi neil läheb. Enamik neist tulevad ikka siis, kui on vaja midagi parandada, tervendada ja kui on vaja juhatust...

Loe lisa...

TENE LAUL - INSPIRATSIOON NEGATIIVSUSEST VABANEMISEKS

by .

  Stressienergiat on terve maailm täis, inimesed on täidetud sellega ja emotsionaalne tasakaalutus on suureks probleemiks. Stress, ärevus, halvad segavad mõtted ja sellega kaasnevale halvale enesetundele tuleb lõpp teha nii kiirelt kui võimalik. Need ei ole miski, millel lasta enda sees kasvada ja muutuda krooniliseks. Kui sul aga on nii, siis tuleb lihtsalt tegutsema hakata. Jagan sinuga enda mõttemaailma selles osas, mis võib sind inspireerida enda halvast enesetundest vabanema ja taas sind elu nautima suunata. Saadan sulle jõudu, armastust ja positiivsust!   Kehv ene..

Loe lisa...

TENE LAUL - TULEVIKUENNUSTUSED

by .

  Selgeltnägijana on minu elu täis ühes ja teises suunas lendlevaid visioone. Nägemused tabavad mind hetkel, kui ma keskendun millelegi, või siis täiesti ootamatult, ilma et oleksin enda sees mingit küsimust esitanud. Selline on minu elu, visioonide- ja nägemusterohke.   Nägemused ja visioonid ei tule minu silmade ette vaid konkreetsete inimeste või objektide kohta, need tulevad tihti ka väga mastaapsetel teemadel. Näen ette tulevikku, mis on seotud meie ühiskonna, inimkonna ja meie planeediga Maa. Kui nägemused ja visioonid hakkavad korduma ning minu meeltes oma l..

Loe lisa...

TENE LAUL - MINU TEGUTSEMISJANU JA TÕELINE MOTIIV

by .

  Vahel on mõnel inimesel raske endale tunnistada, et ma teen seda kõike armastusest. Vahel on mõnel inimesel raske mõista, miks ma seda kõike teen ja tema peas keerlevad küsimused: "Mis on Tene motiiv?", "Mida ta sellega saavutada tahab?", "Miks tal on vaja seda teha?" Inimesed ei ole harjunud, et midagi tehakse mitte midagi vastu saamata ja sellest on kahju. Mõistan, miks sellised küsimused võivad peas ringi keerelda, miks see kõik võib kedagi tabada, kuid minu puhul ei tähenda mõistmine aktsepteerimist. Ütlen väga selgelt, väga lihtsalt, siiralt ja ausalt, et ma armas..

Loe lisa...

TENE LAUL - ENESEKINDEL ELLUSUHTUMINE

by .

  Minu teekonna üheks eesmärgiks on inimesi aidata, tervendada, suunata, julgustada, avada, valgustada ja inspireerida. See teekond eeldab ja vajab minu poolt väga suuri jõupingutusi ning ennekõike julgust ja enesekindlust. Ilma selleta ei ole mul võimalik täita oma teekonna eesmärki, mille olen iseendaga enne sellesse kehasse saabumist kokku leppinud. Suured eesmärgid ja unistused eeldavad suuri pingutusi ja samme. See on nagu Karmaseadus. Kui soovid, siis tegutse. Kui unistad, siis julge. Kui soovid suuri muudatusi teha, siis ära karda selleks ka samme astuda. Need põh..

Loe lisa...

TENE LAUL - 6 PÕHIMÕTET, MIS HOIAVAD MIND TUGEVANA

by .

  Me elame maailmas, kus on palju värve, väga palju erinevaid ellusuhtumisi, isikupärasust, nii kurja kui ilusat. See on rikkalik maailm nii positiivses kui ka negatiivses mõttes. Selles maailmas hakkama saamiseks, ellu jäämiseks, tugevana püsimiseks ja iseendale kindlaks jäämiseks on meil igalühel vaja oskust end distsiplineerida või omada kasulikke tõekspidamisi, mis ankurdavad meid positiivsele rajale. Ilma oma tõekspidamisteta võid sa minna kaasa negatiivse vooluga, mis võib sind tõmmata sügavasse ookeani. Meie värvilises ja mitmekülgses maailmas tuleb end selle negatiivs..

Loe lisa...

TENE LAUL - OSAKE MINUST

by .

  Mul on nii palju teile rääkida, välja öelda, nii palju inspiratsiooni edasi anda ja elusuunda ette näidata. Seetõttu ma teile juba aastaid kirjutangi, et te saaksite kätte selle, mis minu sees on ja mida ma olen tingimusteta nõus endast välja jagama. Mulle meeldib inimesi aidata, ja mitte ainult inimesi, vaid kogu meie Maad. Osake minust on kõigis minu artiklites, kuna need on kõik minu sulest kirjutatud, ja iga artikli taga on oma isiklik inspireeriv lugu. Kõik, mida ma olen siia nende aastate jooksul kirjutanud, on tulnud kogu südamest ja hingest. Ma ei tee mida..

Loe lisa...

TENE LAUL - ELU VEGANINA

by .

  Veganlus on viimasel ajal osutunud väga suureks ja intrigeerivaks teemaks. Teema, mis ainult kasvatab ja kasvatab enda ümber huvi ning tekitab paljudes inimestes selle kohta küsimusi. Mis see veganlus on, miks ma olen vegan ja miks see kogu Sinu kehale ning hingele hea on? Nendele küsimustele annan ma Sulle täna vastuseid.   Minu eluteelt käib läbi väga palju inimesi, kellel on erinevad teekonnad, saatused, mõttemaailmad, eesmärgid ja eluvaated. Kõik nad on erinevad! Ma teen tööd aidates inimesi ja enamikel juhtudel liigume me alati ühelt teemalt teisele ning sealjuur..

Loe lisa...

SELGELTNÄGIJA VÕI MITTE?

by .

  Mida aeg edasi, seda intrigeerivamaks ja huviäratavamaks on muutunud selgeltnägemine ning selgeltnägijad. Selle huviga seoses on rahva seast kerkinud esile väga palju selgeltnägijaid, teadjainimesi, nõidu, šamaane ja teiste erinevate nimetustega spirituaalseid inimesi, kes võivad enam-vähem selgeltnägijate alla liigituda. Kui sa otsid ühte korraliku selgeltnägijat, kes võiks sind õigele teele suunata, sind aidata või terveks teha, võib sellise valiku juures tekkida päris raske olukord, et leida enda jaoks üles see õige inimene. Sa võid katsetada, rännata ühe juures teise juurde,..

Loe lisa...

TENE LAUL - ELUS EDASILIIKUMINE ALGAB "MINAST"

by .

  Jagan sulle inspiratsiooni selle kohta, kuidas elus vaid edasi liikuda, areneda ja enda eluga midagi saavutada. Asi ei ole ainult selles, kui palju on sinu sees tarkusi ja teadmisi, vaid kõige olulisem on see, et sa kogu oma hinnalise pagasiga elus midagi ka teeksid, seda rakendaksid ja enda teadmisi praktiseeriksid. Vastasel juhul on sinu sees olev varandus väärtuseta. Jagan sulle inspiratsiooni ja mõtteterasid, mille järgi mina elan, usu, need töötavad ideaalselt. Esmalt pead sa mõistma seda, et elus edasiliikumine algab "minast" ehk "mina"-isiksusest ehk sinust..

Loe lisa...

TENE LAUL - ÕPETUSED PAREMA TERVISE SAAVUTAMISEKS

by .

  Minu juures on aastatega käinud nii palju inimesi, et ma ei oska täna isegi öelda, kui paljudele ma olen abi andnud, enda visioonidest, nägemustest ja teadmistest rääkinud. Igale inimesele on mul jagada omad õpetused, vastavalt sellele, kes minu ees seisab, millises elus see inimene elab, mis on tema teekond ja mida ta on iseendale juba loonud. Mul on võimalik aidata inimesi kahte moodi. Esiteks lähenedes individuaalselt, selgitades kõike väga isiklikul tasandil ja baseerudes inimese enda hetkeseisule. Teine võimalus on mul jagada nõu, mis puudutab meid kõiki, hoolimata sel..

Loe lisa...

TENE LAUL - ELU TULEB ARMASTADA

by .

  Vahel kirjutan ma sellest, mida unenäod sulle rääkima tulevad, millised Tšakrad mida teevad, miks sinu tähtkuju sind nii huvitavaks on muutnud, mis sinu elutee number sinu kohta ütleb või sellest, kuidas üks või teine kristall sind aidata võib. Kuid mul tuleb sulle öelda ka midagi, mis aitaks sul end veelgi paremini tunda ja mis aitaks sind veelgi kiirema edasimineku poole. Ma soovin sulle öelda, et sa pead enda elu armastama, see ongi  kõige aluseks, see on äärmiselt oluline.   Kui sulle on elu antud, siis see on antud põhjusega, ja kui sa elad, siis sa pea..

Loe lisa...

TENE LAUL - ÜHED PALJUDEST KULDSETEST REEGLITEST

by .

  Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks ja elu on täis ülesandeid, mitte ainult täis loorbereid. Kui soovid midagi ilusat, head, õnne- ja rõõmupakkuvat elult saada, siis sa pead selle kõige nimel vaeva nägema. Et üldse kusagile elus jõuda, siis pead sinna ronima hakkama. Et õiges suunas liikuda, peavad olema sul paigas omad reeglid. Reeglid, mis aitavad sulle alati teed näidata ja mis suunavad sind kümnest teest sellele ühele kõige paremale teele. Ma jagan teiega oma mõtteid selle kohta, millised on minu elu kuldsed reeglid. Reeglid, mis aitavad minul enda eluülesandega hakkama saada ja ..

Loe lisa...

TENE LAUL - KIRI ISEENDALE

by .

  Mina olen Tene, hing, kes on pidevalt sinuga kontaktis ja see, kes kirjutab sulle kõiki neid mõtteid, mis siin lehel on. Need on minu mõtted, minu nägemused, eluvaade, uskumused, visioonid ja teadmised. Mõtled, millest ma kirjutan? Kiri iseendale? Jah, täna ma avan tükikese enda hingest.   Väga tihti saan ma selliseid kirju ja kutseid, mis on seotud intervjuudega. Ma olen senimaani olnud väga peidus, jalutan tänavatel varjudes. Mulle väga ei meeldi kaasa minna selliste teemadega, see on ka põhjus, miks ma selle siia kirjutan. Samas ma tunnen, et ma natukene ka võlgnen sull..

Loe lisa...

TENE LAUL - MIKS MA KÄIN SINU UNENÄGUDES

by in UNENÄGUDE SELETAJA .

  Aastate jooksul olen ma väga tihedalt kuulnud jutte sellest, kuidas ma käin teiste inimeste unenägudes ringi kõndimas. Kuna seda ma kuulen iganädalaselt, et ma olen rändamas jälle käinud, siis mõtlesin, et seletan veidi lahti selle, miks ma siis nii aktiivselt unenägudes ringi käin. Seda just sulle, kui sa ka mind oled enda nägemustes kohanud!   Kui me uinume, siis me läheme astraalrännakusse ja meie hing liigub ringi erinevates dimensioonides ning tihtipeale me satume teiste inimeste unenägudesse. Ma olen eelnevalt kirjutanud selle kohta, mida tähendab see, kui sa näed ko..

Loe lisa...

TENE LAUL - NÕIDUSLIK VÄGI AVAB NÕIDUSLIKU JÕU

by .

Hinge tuleb puhastada ja seda tuleb teha regulaarselt. Mina teen seda regulaarselt, ma teen seda vahel isegi mitmeid päevi järjest. Ma räägin väga palju sellest, et enda Aurat tuleb korras hoida ja seda tuleb tervendada. Aura on sinu emotsionaalne keha, mille eest sul tuleb täpselt sama moodi hoolt kanda, nagu sa kannad enda füüsilise keha eest. See, et sa ei näe seda visuaalselt, ma mõtlen seda, et sa ei ei suuda enda Aurat katsuda ning sa ei suuda seda värvilistes toonides näha, ei tähenda seda, et seda ei eksisteeri. Loomulikult sa saad endas arendada oskust, et sa saaksid enda Aurat nä..

Loe lisa...

TENE LAUL - MINU VISIOONID, NÄGEMUSED JA SOOV SULLE KIRJUTADA

by .

  Kirjutan teile pidevalt midagi minu lemmikutest ehk kristallidest, taimedest, numeroloogiast, unenägude seletamisest, erinevatest sümbolitest, hingetüüpidest ja paljudest teistest asjadest. Väga harva kirjutan midagi iseendast, loomulikult iga artikkel on läbi minu nägemuse ja eks seal ole ka isiklikke kogemusi ka kirja pandud, küll ikkagi vähe iseendast.   Tunnen, et võiksin võib-olla sinuga veelgi sügavamalt jagada seda, kuidas siis minu visioonid, nägemused ja soov sulle kirjutada üldse tuleb. Kes siis veel mind ei tunne, siis võib-olla sa ei tea seda, et kõik siin ..

Loe lisa...

TENE LAUL - MINU SOOV INIMESI AIDATA JA AVADA, KUST ON SEE PÄRIT

by .

Ma olen siiralt tänulik, et mulle on kingitud anne, mis ei kuulu vaid mulle endale - selleks andeks on näha maailma peenemat struktuuri, näha asju, mida silmaga ei näe, teada asju, mida materiaalne ühiskond ütleb, et seda ei ole võimalik näha ja tunda emotsioone, mis on sinu sees või tema sees, või hoopis kolmanda inimese sees. See on selgeltnägemine, tajumine, kuulmine, tunnetamine ja oskus tajuda energiaid. Olen tänulik selle üle, et ma olen suutnud rakendada seda oskust teiste inimeste abistamiseks, olen väga tänulik!   Ma olen enda eelmistes artiklites ja postitustes põgusal..

Loe lisa...
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja