Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA leht valge

VIIRUKIHOIDJA leht valge MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht valge MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht valge MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht valge MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA leht valge
22.80€
Maksudeta: 18.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA leht valge

Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Malahhiidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu.

LEHT- ellu tasakaalu toomine, tasakaalu soovimine, asjad on tasakaalust väljas ja on soov seda muuta.

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodiddruzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Tehniline
Mõõdud Metallist viirukihoidja pikkus on 23 cm ja laius 6 cm. Materjal: polüstone
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KANNIKESE viiruk on eriline, arvestades seda, millise väega on selle kauni lille energeetika. Kannike aktiveerib lootuseenergia, toetades Kroontšakra ..
3.70€
Maksudeta:3.03€
BUDDHA sümbol kannab endas sisemise rahu väge, head õnne, tervenemist, tasakaalu ja jõudu motiveerimaks meid, et iga päev peab elama..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Pilt on illustreeriv! Viirukid ja Goldriveri kristallid ei kuulu virukihoidja juurde.Viirukihoidja on mõeldud pigem koonusviirukitele.VIIRUK..
22.80€
Maksudeta:18.69€
Pilt on illustreeriv. Viirukid ja Valge Hauliit-Püriidi kristallid ei kuulu viirukialuse juurde.Viirukihoidja on mõeldud pigem koo..
22.80€
Maksudeta:18.69€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.VANILJE on väga kaunis taim, mille aroom on väga mõnus..
5.60€
Maksudeta:4.59€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.PAPAIA rituaali-aroomiõli kasutatakse armastuseenergiate aktiveerimise..
5.80€
Maksudeta:4.75€
ROOSA OPAAL on üks Opaali liikidest, mis kannab endaga enamjaolt kaasas sellist energiat, mis on kasulik armastuse teemadel. Roosa Opaal koosneb&..
26.00€
Maksudeta:21.31€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
124.80€
Maksudeta:102.30€
MORGANIIT on imeilus roosat värvi kristall, mis muudab iga inimese südame soojaks, kui sellega kokku puututakse. See sümboliseerib igave..
3.10€
Maksudeta:2.54€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.