Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

22 veebr SELLER - TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 3234
Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele edasi annab, kas siis seda süües, koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüs olnud just oma tervislike omaduste pärast, ja otseloomulikult ka väga võimsa energia pärast, mida see taim suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intui..
20 veebr MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE
admin 0 1059
Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti kokku minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega. Meditatsioon on endas selgusele jõudmine, mida ma soovitan igalühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahulikku kohta, aega ja harjutamist. Paljud ütlev..
19 veebr NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 52376
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa hakkad pidevalt ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada sinuga number 2 kombinatsioone ja anda vihjeid, mida Inglid sulle nend..
16 veebr AHHAADI PROHVETLIKKUS
admin 0 1508
Ahhaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Ahhaadi välja ilmumine annab sulle mõista : "Mõtle kõik võimalused ja kõik küljed kümme korda ennem läbi". Ahhaat t..
04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 4933
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
31 jaan MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 933
Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse". - Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu enda kasu..
22 jaan ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 977
Roheline Aventuriin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: - Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel JAH. - Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või ettev..
10 jaan SODALIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1096
Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust. VASTUS: - Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik, mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välja ..
08 jaan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 4635
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 7314
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
18 dets PUNANE PIPAR PUHASTAB KURJAST ENERGIAST
admin 0 1981
Punane Pipar on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaadav ja seda on ka lihtne rituaalides kasutada. Punane Pipar on üks taimedest, mida kasutatakse kurja energia eemaldamiseks. Punast Pipart saab kodus kasutada mitmel viisil, et puhastada koju või isiklikku Aurasse saadetud kurjust. Juba see, et Puna..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 2955
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
Tooted 1201 kuni 1212, kokku 1228 tootest (103 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.