Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 4331
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
31 jaan MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 786
Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse". - Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu enda kasu..
22 jaan ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 830
Roheline Aventuriin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: - Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel JAH. - Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või ettev..
10 jaan SODALIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 947
Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust. VASTUS: - Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik, mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välja ..
08 jaan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 3692
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 2332
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
18 dets PUNANE PIPAR PUHASTAB KURJAST ENERGIAST
admin 0 1470
Punane Pipar on eestlaste jaoks lihtsasti kättesaadav ja seda on ka lihtne rituaalides kasutada. Punane Pipar on üks taimedest, mida kasutatakse kurja energia eemaldamiseks. Punast Pipart saab kodus kasutada mitmel viisil, et puhastada koju või isiklikku Aurasse saadetud kurjust. Juba see, et Puna..
07 dets LILLA KUUKING KUI SENSITIIVI ABILINE
admin 0 2047
Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgest Kuukingast ja nende armastusega seotud väest, saate sellest lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest Lilladest Kuukingadest, kes Valgetele väga alla ei jää. Küll omavad Lillad Kuukingad hoopis teistlaadi energiat, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad ..
18 nov SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB
admin 0 2654
Sidrun on võimas taim ja see on puhas rõõm, et Eesti inimestele on sidrun lihtsasti kättesaadav. Algselt on sidrun pärit Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidrunipuid saab tuua ka koduseinte vahele, tavaliselt tehakse seda dekoratiivsel eesmärgil, tegelikult toob sidrunipuu majja ka palju h..
14 nov KES ON ENERGIAVAMPIIR JA KUIDAS END TEMA EEST KAITSTA
admin 0 8513
Täna kirjutan sellest, kes on energiavampiirid ja kuidas neid inimesi meie seas ära tunda. Kui sa oled minu artiklitega kursis, siis sa kindlasti tead, et ma mainin neid väga palju erinevate kaitsekristallide juures, et saaksite enda Aurat nende negatiivse mõju eest hoida. Minu artiklid tulevad ikka..
12 nov GRANADILL - ARMASTUSE- JA ASTRAALRÄNNAKUVILI
admin 0 2019
Granadill ehk inglise keeles passion fruit on üks armastusevili, mida kasutatakse suhtes armastuseenergia parandamiseks ja suurendamiseks. Spiritualistina pean tähtsaks, et kõik, mida sa sööd, annab oma energiat sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele. Minu jaoks on tähtis, mida ma söön ja m..
05 nov VALGE KUUKING KUI ARMASTUSEJUMALANNA
admin 0 2604
Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsemaid Orhidee liikidest, millel võib me kodus olla me üle palju mõjutusi. Aga kas sa teadsid, et see toitub armastuseenergiast ..
Tooted 1153 kuni 1164, kokku 1173 tootest (98 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.