Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

04 märts RODOKROSIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1223
Rodokrosiit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel. Mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti...
02 märts 6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS
admin 0 2744
Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate rituaalidega, alates raharituaalidest kuni armastuserituaalideni. Peamine põhjus, miks Basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teada..
29 veebr GRANAADI PROHVETLIKKUS
admin 0 1545
Granaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Granaadi välja ilmumine annab sulle mõista: "Granaat vihjab saladuste ilmsiks tulemist või uue inimese ellu saabum..
22 veebr SELLER - TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS
admin 0 3400
Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele edasi annab, kas siis seda süües, koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüs olnud just oma tervislike omaduste pärast, ja otseloomulikult ka väga võimsa energia pärast, mida see taim suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intui..
20 veebr MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE
admin 0 1065
Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti kokku minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega. Meditatsioon on endas selgusele jõudmine, mida ma soovitan igalühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahulikku kohta, aega ja harjutamist. Paljud ütlev..
19 veebr NUMBER 2 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 52985
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa hakkad pidevalt ühel eluperioodil nägema number 2, 22, 222 ja 2222. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada sinuga number 2 kombinatsioone ja anda vihjeid, mida Inglid sulle nend..
16 veebr AHHAADI PROHVETLIKKUS
admin 0 1513
Ahhaat on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Ükskõik millisele küsimusele sa vastust otsid, kui kasutad kristallide ennustuse komplekti, siis Ahhaadi välja ilmumine annab sulle mõista : "Mõtle kõik võimalused ja kõik küljed kümme korda ennem läbi". Ahhaat t..
04 veebr INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA
admin 0 4961
Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus näha iseenda elu selgelt, oskus teha otsuseid, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see o..
31 jaan MUSTA TURMALIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 940
Must Turmaliin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: Kui soovid Mustalt Turmaliinilt päevasõnumit, siis see on järgmine "Vana jama tõstetakse esile, aga see võib saada lahenduse". - Ebameeldivale situatsioonile leitakse lahendus ja kõik peab sinu enda kasu..
22 jaan ROHELISE AVENTURIINI PROHVETLIKKUS
admin 0 986
Roheline Aventuriin on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. VASTUS: - Kui küsitakse küsimus, mis on seotud töö, raha või teiste materiaalsete aspektidega seotud, siis vastus on kindel JAH. - Soodne aeg teha erialalisi muudatusi, vahetada töökohta, luua äri või ettev..
10 jaan SODALIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 1101
Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust. VASTUS: - Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik, mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välja ..
08 jaan VÄLISUKS JA FENG SHUI
admin 0 4665
Feng Shui järgi on kodu välisuks ja selle lähiümbrus seotud kodu kaitsmisega. Kui selles piirkonnas on energiad negatiivsed, siis kodu on kaitseta ja laseb sisse ebaõnne, mis omakorda võib ära rikkuda ka teiste energiate tasakaalu. Välisuste kohta öeldakse Feng Shuis, et need on Chi energia avad ehk..
Tooted 1201 kuni 1212, kokku 1232 tootest (103 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.