Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

11 apr FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSETAIM
admin 0 10215
Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümbolise..
08 apr KUU ESIMENE VEERAND - ARMASTUS JA UUED ALGUSED
admin 0 12362
Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga võimas energeetiline mõju üle Maa. Kuu mõjutab meie tundeid, käitumist, annab võimausi või võtab võimalusi ära, kuna see suunab Maa peale energiat. Igal Kuu faasil on oma eriline jõud ja vägi. Kui tavaliselt me räägime Täiskuust ja Noore Kuu loomisest, siis tege..
04 apr KULLISILMA PROHVETLIKKUS
admin 0 1027
Kullisilm on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti. VA..
29 märts HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI
admin 0 4029
Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja oskust muuta energiaid. Samamoodi on igal metallil ning väärismetallil oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt, et valmistada ehteid, eriti just kristallehteidl. Kristalle pannakse hõbedaga kokku, kuna hõbedal on..
28 märts NUMBER 3 KOMBINATSIOONIDE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM SINU INGLITELT
admin 0 19997
Ühes vanemas artiklis ma kirjutasin, mis tähendab, kui sa pidevalt hakkad ühel eluperioodil nägema number 3, 33, 333 ja 3333. Panin kirja nende numbrite sõnumid sinu Inglitelt ja selle artikli leiad SIIT. Täna ma sooviksin jagada teiega number 3 kombinatsioone ja anda teile vähegi vihjeid, mida Ingl..
24 märts AURA - SINU NÄHTAMATU KEHA
admin 0 2990
Aura on üks põhilisemaid märksõnu, mida ma kristallide kirjelduste juures mainin ja millest ma üleüldse ka enda loengutel räägin. Aga kas sa mõistad täielikult, mis on Aura? Tegelikult on Aura mõiste imelihtne ja ma panen selle lühidalt siia kirja. Kui sa seda artiklit loed, siis soovitan sul visu..
20 märts ATLANTISE HING - EELMINE ELU ATLANTISES
admin 0 2303
Atlantis on usutavasti kadunud mandri osa meie maailmast, mis on merepõhja kadunud. Atlantise manner asub Euroopa - Aafrika ja Ameerika vahel otse Atlandi ookeani põhjas. Atlantis oli koht, mis kunagi eksisteeris ja seal elasid küllaltki spirituaalsed hinged, kellest tänaseks on paljud taassündinud...
18 märts VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE
admin 0 5879
Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid teg..
16 märts TSITRIINI, OONÜKSI JA KALKOPÜRIIDI PROHVETLIKKUS
admin 0 897
TSITRIINI PROHVETLIKKUS Tsitriin on üks põhikristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel. Mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi ..
08 märts INDIGOLAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK
admin 0 5908
  Indigolapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad, ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigolapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema on äär..
07 märts 10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA VÄEKAT PETERSELLI
admin 0 3148
Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning võitleb saja haiguse vastu. Panen siia kirja mitmed põhjused, miks peterselli ise kasvatada. Iga taim, mille eest me hoolt kanname, sellele jagame me enda armastust. Ku..
06 märts NUMBER 3, 33 JA 333 NÄGEMINE NING SELLE MÜSTILINE SÕNUM SINULE
admin 0 32804
Oled sa mõelnud, miks sa mõnel eluperioodil näed igal pool ainult number 3 või isegi mitmeid neid - see on müstiline sõnum sinu Inglilt. Panin sulle siia kirja kõik selle kohta, mida Inglid üritavad sulle number 3, 33 või 333 näidata. Juba see, et sa pidevalt oled hakanud nägema number 3 või mitm..
Tooted 1165 kuni 1176, kokku 1207 tootest (101 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.