Menüü
Ostukorv

TENE ARTIKLID RSS Feed

08 nov KIRI TEILE KÕIGILE KOGU ARMASTUSEGA! LOE JA KUULA MIND, KUI TUNNED MINUGA SIDET!
0 9472
3D- ja 5D-maailmade lõhenemine toimub iga päevaga aina rohkem ning rohkem. Sellega tuleb arvestada ning seda ei tohiks ignoreerida. Seda ei tohi ignoreerida, jäta see palun endale meelde! See toimub, olenemata sinu tahtest. Mis tähendab seda, et see, kes on otsustanud jääda 31. detsembri saabumiseni..
07 nov AMBUR - LUGEGE KÕIK, KES ON TEMAGA SUHTES!
0 15841
Astroloogia on mind alati saatnud, see on tulnud minuga kaasa minu eelmistest eludest. Lisan selle kõrvale enda visioonid, automaatkirjutamisoskuse ja teadmised ning valgustan sind ning teisi enda jälgijaid hea meelega astroloogiliste artiklitega. Ikka selleks, et sa mõistaksid paremini iseennast ja..
04 nov KULDEHETE PUHASTAMINE - ENERGEETILINE TERVENDAMINE
0 4180
Kõiki ehteid tuleb energeetilist puhastada, nii hõbeehteid kui ka kuldehteid. Ehete energeetiline puhastamine on vajalik, kuna iga metall tõmbab enda sisse selle energia, mis on sinu energiaväljas. Puhastamine on eriti vajalik siis, kui kannad nende kuldehete küljes kristalle. Metallid ja kristallid..
02 nov NELK - STRESSI, JUURTŠAKRA JA SEKSUAALTRAUMA TERVENDAJA
0 3381
Aastate jooksul olen aidanud tohutult paljudel inimestel stressist vabaks saada, ja veel enam - ka seksuaaltraumadest. Seda ei ole kerge saavutada, aga see ei ole ka võimatu. Seetõttu toon välja Nelgi imelised tervendavad omadused, et aidata ka sind, kui sa oled midagi sellist kogenud. Sellise traum..
31 okt 1. - 8. NOVEMBRI HOROSKOOP - VALMISTU KUUVARJUTUSEKS, ET KIRJUTADA ENDA TULEVIK ETTE 6 KUUKS!
0 36814
Oktoobris kogesime ülivõimsat Päikesevarjutust, leiad selle kohta kirjutatud artiklid siit ja siit. Ma loodan, et Sa võtsid sellest maksimumi ja tegid neid tegevusi ja rituaale, mis ma selleks päevaks sinu jaoks kirja panin. Kui juhtus, et sa magasid mingil põhjusel oktoobrikuu Päikesevarjutuse maha..
28 okt KLAASIKILLUD - SÕNUM UNIVERSUMILT
0 6623
Klaasikildudel on samuti oma tähendus, nii nagu igal asjal siin maailmas. Universum on täis sõnumeid, sul tuleb osata neid lugeda ja mõista. Mina olengi siin selleks, et sind selles kõiges aidata. Klaasikildude nägemisel on oma sõnum sulle, seetõttu ma sellest sulle siin kirjutangi. Mina olen enda m..
26 okt AED - UNENÄGUDE SELETAJA
0 717
Unes võib näha absoluutselt kõike. On oluline iga unenägu enda jaoks lahti seletada, sest see aitab sul paremini mõista, mis sinuga toimub. Unenäod räägivad sulle alati midagi sinu enda elu kohta ette. Seega ole hea ning analüüsi need igal hommikul enda jaoks ilusasti ära. Ma aitan sul seda teha, ki..
24 okt 2022. AASTA KARMA PUHASTAMINE 2023. AASTAKS
0 22631
Soovitan selle artikli lugeda läbi absoluutselt kõikidel minu jälgijatel ja soovitan seda teha väga süvenenult ning lausa mitu korda, enne kui 2023. aasta saabub. Ma selgitan sulle siin väga põhjalikult lahti, mida 2022. aasta energiad on endaga kaasa toonud ning kuidas need on meid kõiki mõjutanud ..
21 okt TÖÖALASE KARMA TERVENDAMINE 2023. AASTA RAHAVOOLU AKTIVEERIMISEKS! 31. DETSEMBRIL KINNITUB KÕIK.
0 10100
Oktoobri alguses kirjutasin sulle sellest, kuidas energiad muutuvad eriti intensiivseks just töö, külluse ja rahavoolu tasandil. 1.- 17. oktoobri horoskoop oligi sulle selleks, et valmistada sind võimalikult varakult ette kõigeks, mis 2023. aasta meile toob. Sul on praegu võimalik selleks ettevalmis..
19 okt VIKERKAARE NÄGEMINE JA SELLE SÕNUM UNIVERSUMILT
0 4009
Kindlasti sa oled end tabanud momendilt, kus sa oled vikerkaart näinud ja tundnud, et sinu süda muutub soojemaks ning näole tuleb iseenesest naeratus. Kui on nii, siis sa oskad ideaalselt nautida meie maailma ilu ja võlu. See tegelikult näitab ka seda, et sa oled spirituaalne. Spirituaalne inimene o..
18 okt 18. - 31. OKTOOBRI HOROSKOOP - VANA ENERGIA VABASTAMINE UNIVERSUMISSE JA ELUGA EDASILIIKUMINE
0 23224
Oktoober on tohutult suurte muutustega kuu, milles on ülivõimas Päikesevarjutus, mille kohta leiad lugemist siit ja siit. Kindlasti loe need artiklid läbi ning tee neid tegevusi ja rituaale, mis olen sinu jaoks kirja pannud. Eriti siis, kui sa soovid enda 2023. aastasse head õnne, mis on meid ees oo..
17 okt KÜLLUSERITUAAL 2023. AASTA TÖÖEDU AKTIVEERIMISEKS 25. OKTOOBRI PÄIKESEVARJUTUSEGA
0 8175
Selle aasta Päikesevarjutus, mis on 25. oktoobril, on erakordselt võimsa väega, mis saadab Maale tugevaid energiaid, mille me saame enda jaoks kasulikuks teha. Ma annan sulle kogu vajaliku info edasi. Kes soovib enda ellu kutsuda head energiat ning saada Päikesevarjutuse väest osa rohkem, kui see ni..
Tooted 13 kuni 24, kokku 1206 tootest (101 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.