Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - hingesugulane RSS Feed

21 märts 5 PÕHJUST MIKS SINU HINGESUGULANE EI SUUDA SIND ÜLES LEIDA
admin 0 16817
Usun, et on väga palju neid, kes unistavad enda hingesugulasega kohtumisest või suhtest, kus ollakse koos hingesugulasega. See on väga hea ja õige sisemine hääl, mis seda soovib. Seda seetõttu, kuna hingesugulane on see, kellega meil on võimalik luua kõige sügavamat romantilist suhet. Hingesugulase ..
13 veebr SÕPRUSHINGESUGULANE
admin 0 9048
Hingedevahelisi sidemeid ja eesmärke on väga palju. On olemas selline hingesugulane nagu sõprushing ehk sõprushingesugulane. See on keegi, kes omab sinu elus väga suurt rolli ja kes on siin sinu jaoks olemas. Hingesugulased, ükskõik, millist eesmärki nad omavad, on sinu elus alati olulised. Väga tih..
10 mai PEAMINE HINGESUGULANE - 8 VIISI, KUIDAS SEDA SUHET VEELGI SÜGAVAMAKS MUUTA
admin 0 10965
Ühel heal päeval, kui sa oled leidnud siin maailmas üles enda hingesugulase, siis sa soovid hoida teda enda kõrval terveks eluks ning sul on alati soov hästi temaga läbi saada ja hoida seda tugevat sidet. Elu pakub ka rutiini, töömuresid ja teisi pingeid, mis võivad veidi eemaldada lähedust ning läh..
12 dets HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA
admin 0 19089
Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kelleg..
21 jaan KARMAKAASLANE - HINGELINE KOKKULEPE SINU JA TEMA VAHEL
0 6747
Aastate jooksul olen teemaks võtnud erinevaid hingedevahelisi kokkuleppeid, olen rääkinud näiteks hingesugulastest, saatusekaaslastest, emalikest hingedest, tervendajahingedest, elukaaslashingedest ja paljudest teistestki. Hingedevahelisi kokkuleppeid on tegelikult väga palju erinevaid ja täna tutvu..
03 jaan SA PEAD SEDA LUGEMA! VEENUSE RETROGRAAD LOOB RAHAASJADESSE JA SUHETESSE SUURI MUUDATUSI
0 26741
Veenus on retrograadis juba alates 19. detsembrist 2021 ja on seal kuni selle aasta 29. jaanuarini. Aasta alguses, täpsemalt aasta esimestel päevadel sain palju visioone ja selgeltteadmisi selle kohta, mida Veenuse retrograad meile toob. Kirjutasin sellest juba ka varem, 31. detsembril ilmunud retro..
01 jaan TENE LAUL - JAANUARI ENERGEETILINE TEADAANNE
0 29275
Tere tulemast 2022. aastasse! Aasta, mille just seljataha jätsime, on olnud maailma ja inimeste jaoks katsumusterohke. 2021. aasta sümboliseeris justkui tarokaartide Torni kaarti, mille sõnumiks on see, et kõik, mis juhtub, juhtub alati sinu kasuks, mitte kahjuks. See on eelkõige seotud nende teemad..
27 dets 2022. AASTA HOROSKOOP NEITSILE
0 15302
2022. aasta horoskoobi on kirjutanud selgeltnägija ja spirituaalne teejuht Tene Laul. Loe ka käesoleva horoskoobi lõpus asuvat üldkokkuvõtet 2022. aastast. NEITSILE (23. august - 22. september) on 2022 suurte muutuste aasta. See toob nii segadustunnet-selgustunnet, suuri üllatusi kui ka ootamatuid ..
06 dets INGLISÕNUMID - 21:11
0 1356
Vaatasid kella täpselt 21:11? Tundsid samal ajal, kuidas see sind kõnetas, nagu oleks sinu ja selle numbri vahel tekkinud meeletu magnetiline jõud? Kui jah, siis on see saadetud sulle otse inglitelt. See sõnum tuleb universumist, et anda sulle teada: "Ole valmis, peagi saabub sinu ellu uus algus!" S..
03 dets SATORI VALGUSTATUS
0 2982
Võimalik, et sa kuuled esimest korda just minu käest, mida tähendab satori, võimalik, et sa oled selleni juba varem jõudnud. Vahet ei ole, kummal pool sa seisad, siin on minu tõlgendus satorist, sellest mis see on, kuidas seda ära tunda ja mida sellest välja lugeda. Räägin sulle satorist, et sa suud..
03 nov MEHED, NEED ON KRISTALLID, MIS ANNAVAD TEILE JÕUDU, TERVIST JA KÜLLUST
admin 0 2923
Kristallid sobivad absoluutselt igale inimesele. Kristallid tuleb välja valida isiklikult, kasutades selleks visuaalset tunnetust. Visuaalne tunnetus on see, kui sa vaatad kristalli peale ja selle välimus köidab sind kohe, isegi siis, kui kristallil polegi erksat ja silmatorkavat tooni. Kristalle s..
20 okt SUHTESOBIVUS - KAKSIKUD JA NEITSI
0 1570
Kas Kaksikud ja Neitsi on kokku loodud või on nende vaheline suhe võimatu? Need kaks päikesemärki on eri planeetidelt, sarnasusi on neil väga vähe, kuid just see võibki nende suhte toimima panna. Hingesugulastena sobivad need kaks ideaalselt kokku, nad aitavad teineteist õpetada, tervendada ja tasak..
11 okt SEKSUAALSUHTED - SPIRITUAALNE VAATENURK
0 5638
Suhted - see on teema, millest rääkimata pole ilmselt veel keegi minu juurest lahkunud. Eraseanssidele tullakse teemade tõttu, mis ulatuvad seinast seina, näiteks tervise, laste, töö, elueesmärgi, vaimsete probleemide või saatuse lahti mõtestamise pärast. Kõige selle juures võtame lahti ka suhted - ..
13 aug JÄÄR - ARMASTUSE HOROSKOOP
0 12869
Erinevatel astroloogiateemadel on alati põnev kirjutada, kuna iga kord aitan ma kellelgi enda elu kohta suurt pilti paika saada. Iga artikkel on pusletükk suurest tervikust. Kui sa oled sündinud tähtkujult Jäärana, siis need minu mõtted on kingitus sulle, ja ka neile, kelle kallimaks on särtsakas Jä..
06 aug KUIDAS TEHA VAHET HINGESUGULASEL, SAATUSEKAASLASEL JA ELUKAASLASHINGEL
0 12694
Hingedevahelised sidemed on kokku lepitud juba enne meie sündi. Me sõlmime need siis, kui oleme hingede maailmas ehk peale surma. Need kokkulepped teeme me eelmiste elude kogemuste ja sündmuste põhjal. Elust ellu liikudes koguneb erinevaid sidemeid, kui me ise neid loome ja nende nimel vaeva näeme. ..
05 apr HINGESUGULASE TEST - SAA TEADA, KAS TEMA ON SEE KÕIGE ÕIGEM!
0 43538
Kui sa oled vallaline, värskelt suhtesse astunud, sind huvitab teatud inimene, kellega sul on kontakt, või soovid paremini mõista suhet, milles oled, siis see on sinu jaoks. Sul on võimalik teha hingesugulase test, mille käigus võid mõista, kas inimene, kes on sinu südamesse jõudnud, on tõepoolest k..
Tooted 1 kuni 12, kokku 45 tootest (4 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.